Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Freedom2 i Freedom3 – nowe oferty bezterminowe Premium Mobile!

avatar
7
Obowiązuje do: odwołania
Tani abonament Premium Mobile

Tanie oferty Premium Mobile

Premium Mobile idzie po raz kolejny za ciosem! Postanowił zastąpić i tak już niezłe oferty długoterminowe (relatywnie tanie do tego, co zapewniały) jeszcze lepszymi, tańszymi i do tego bezterminowymi pakietami Freedom2 i Freedom3!

Aktualizacja: od kwietnia 2017 pakiety oferują odpowiednio 10 i 15 GB.

Oferty no limit za 24,70 i 29,90 zł

Nie mylił się ten, kto spodziewał się nowych taryf Freedom. Enigmatyczna dotąd cyfra 1 w nazwie oferty nie była dodana przypadkiem, lecz zapowiedzią bardziej rozbudowanych pakietów. I to bezterminowych! Zobaczmy, jakie one wyglądają:

Jak widać, droższe pakiety zawierają dodatkowo w porównaniu do Freedom1 nielimitowane minuty na numery stacjonarne i MMS-y (Freedom2) oraz 15 GB (Freedom3). Pomimo, że oferty te są o ok. 5 i 10 zł droższe od Freedom1, to i tak ich cena jest śmiesznie niska w stosunku do większości konkurencyjnych ofert.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.1/5 - (11 votes)
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Dokładny opis pakietu Freedom2:
https://komorkomat.pl/promocja/premium-mobile-abonament-freedom2/

oraz Freedom3:
https://komorkomat.pl/promocja/premium-mobile-abonament-freedom3/

Fajna oferta za 25zł no limit na rozmowy oraz smsy i mmsy. A jak z internetem jest po wykorzystaniu 5GB jest lejek, jest płatny, czy nie wykorzystane GB przechodzą na następny miesiąc?

A po co skoro masz 20GB internetu? To Ty przez telefon oglądasz tv czy co? Ja nawet 10 nie zużywam choć gram przez internet jak zapomnę e domu włączyć WiFi i korzystam często z Facebooka

Ja nie jestem pracownikiem tej firmy więc …… żadna to korzystna usługa.

A jaką korzystną byś polecił?

Dla mnie numer 3 – pakiet internetu w sam raz, no i nielimitowana reszta. Bardzo dobra oferta.

Oferta Freedom2 jak dla mnie strzał w 10. Dobry pakiet internetu, nielimitowane połączenia, smsy za rozsądne 25 zł. Jeśli chodzi o abonament to faktycznie idą za ciosem…

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.