Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus 7 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych

OnePlus 7 Pro abonament

OnePlus 7 Pro to model bardzo nowoczesny, ale również dość trudno dostępny w Polsce. Stąd też wszystkich fanów chińskiego producenta zapewne zainteresuje nasza lista najlepszych abonamentów z OnePlusem 7 Pro.

OnePlus 7 Pro na abonament

OnePlus 7 Pro to smartfon rzucający się w oczy – jego piękny ekran AMOLED 6,67″ (515 ppi) zajmuje prawie 90% powierzchni frontu. Jednak jego główną siłą jest zaawansowana technologia – na pokładzie znajdziemy 8-rdzeniowego procesora Snapdragon 855 2,84 GHz, którego wspiera – w zależności od wersji – 6, 8 lub nawet 12 GB pamięci operacyjnej RAM. Dla użytkownika przeznaczono 128 lub 256 gigabajtów miejsca na dane. Producent zainstalował fabrycznie system operacyjny Android w wersji 9.0 Pie z interfejsem Oxygen OS 9.5.


>>> Wszystkie oferty z OnePlus 7 Pro <<<


Topowe podzespoły pozwalają na bardzo szybkie i płynne działanie całego smartfona. Maniaków fotografii ucieszy obecność potrójnego aparatu, którego główny obiektyw Sony IMX586 ma rozdzielczość 48 Mpix i trzykrotny zoom. Na tym telefonie zagrasz w każdą grę mobilną i to na najwyższych ustawieniach, a wrażenia będą potęgowane przez częstotliwość odświeżania wyświetlacza na poziomie 90 Hz. O długi czas pracy bez konieczności ładowania zadba solidna bateria Li-Po o pojemności 4000 mAh.

Model ten kosztuje zwykle około 3400 złotych, lecz poniżej prezentujemy nasze top 5 ofert z niższą opłatą startową za telefon. Ceny i oferty aktualne na 06.11.2019.

Naszą listę otwiera oferta Red Bull Mobile SieMa Wypas składająca się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci, darmowych wiadomości SMS i MMS, a także transferu wielkości 35 GB do wykorzystania w Polsce i 1 GB w roamingu. Miesięczny abonament wynosi 199 złotych, lecz OnePlus 7 Pro dostępny jest w cenie 6 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4832 złotych.

Naszym zdaniem: jest to najkorzystniejsza z obecnych ofert, gdyż jako jedyna udostępnia powyższy model w bardzo niskiej cenie. Co więcej, jest również bogata w usługi.

Drugie miejsce również należy do sieci Red Bull, lecz tym razem za ofertę SieMa 89. Wybierając ją klient otrzyma darmowe połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, bezpłatne SMS-y i MMS-y oraz 25 GB do wykorzystania w kraju i jeden za granicą. Jednorazowy koszt zakupu modelu wynosi 2226 złotych, a miesięczny abonament – jak sama nazwa wskazuje – to 89 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4412 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta trafia na drugie miejsce ze względu na połączenie niskiego abonamentu z niewygórowaną ceną modelu oraz obszernym zestawem usług.

Trzecie miejsce należy do sieci Play i oferty Solo S składającej się z darmowych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz 7 GB Internetu. Oferta nie zapewnia nielimitowanych wiadomości tekstowych i multimedialnych. Powyższy model dostępny jest w cenie 2969 złotych, na szczęście miesięczny abonament wynosi jedyne 45 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4099 złotych.

Naszym zdaniem: zgadzamy się, iż niecałe 3000 złotych za telefon to spory wydatek, jednak klient może uznać. Wysoką opłatę startową rekompensuje bardzo niski abonament, a w skali całej umowy jest to najtańsza oferta z OnePlusem 7 Pro.

Na czwarte miejsce trafia topowa oferta Solo L. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń do sieci stacjonarnych i komórkowych, darmowe wiadomości SMS/MMS oraz aż 35 GB Internetu. OnePlus 7 Pro dostępny jest w cenie 1999 złotych, zaś miesięczny abonament wynosi 120 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4929 złotych.

Naszym zdaniem: powyższa oferta trafia na naszą listę, gdyż jednorazowy koszt zakupu modelu nie przekracza 2000 złotych. Niestety dość wysoki abonament wpływa na zawyżenie łącznej kwoty zakupu modelu.

Naszą listę zamyka tańszy pakiet Solo M zawierający nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, a także darmowe SMS-y i MMS-y oraz 20 GB do wykorzystania w Polsce. Miesięczny abonament wynosi 105 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu 2079 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4649 złotych.

Naszym zdaniem: abonament Play zapewnia dobre warunki umowy, w dodatku jest dość niski w skali miesiąca. Również łączny koszt poniesionych wydatków nie należy do najwyższych.

Oceń tą stronę

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów