Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Red Bull Mobile SieMa Wypas 199 pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
Obowiązuje do: odwołania
RBM SieMa 35 GB

Oferta SieMa Wypas 199 zł to topowa wersja abonamentu od Red Bull Mobile. Operator zapewnia w nim nielimitowane usługi rozszerzone o ciekawe dodatki i gadżety w postaci chociażby czteropaku Red Bulla. Czy warto jednak zainteresować się tą ofertą? Sprawdziliśmy to.

Red Bull Mobile 35 GB

Red Bull Mobile to sieć korzystająca z infrastruktury operatora Play. W swoim najdroższym abonamencie za blisko 200 zł zapewnia nieskończony objętościowo pakiet danych i wiele innych atrakcji.

Sprawdź ofertę Red Bull Mobile SieMa Wypas 199
PORÓWNAJ OFERTY

Operator nie pobiera dodatkowych rat za telefon, gdyż te są już wliczone w abonament 199 zł. Nie jest to niska kwota – wręcz przeciwnie – ale zobaczmy dokładnie, co dokładnie otrzymamy w ramach topowego pakietu RBM.

Rozmowy, SMS-y i Internet w RBM SieMa Wypas 199

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie RBM SieMa Wypas 199:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: nielimitowany (zwalnia po 35 GB)
 • cena: 199 zł
 • długość umowy: 24 miesiące

Oferta RBM SieMa Wypas 199:

RBM SieMa 35 GB

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Umowa z operatorem trwa standardowe 24 miesiące. Do wyboru mamy wiele rodzajów urządzeń, nie tylko smartfony i klasyczne telefony komórkowe, lecz również sprzęt ekstremalny, kamery sportowe i inne atrakcyjne gadżety. Opłata startowa zaczyna się od 6 zł i praktycznie wszystkie dostępne urządzenia tyle kosztują w ramach RBM SieMa Wypas 199. Do pierwszego rachunku doliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna, która wynosi 49 zł. Na deklarowaną kwotę 199 zł miesięcznie składają się rabaty za zaakceptowanie zgody marketingowej i na e-fakturę (po 5 zł).

W ramach abonamentu dostajemy nielimitowaną transmisję danych. Jednak po przekroczeniu 35 GB jego prędkość zostaje ograniczona do maksymalnie 1 mb/s w przypadku transmisji odbieranej i 384 kb/s w przypadku treści wysyłanych. Od kolejnego okresu rozliczeniowego limit transferu i prędkość wraca do swoich pierwotnych parametrów. Co istotne, niewykorzystany limit transferu danych z danego miesiąca przechodzi na maksymalnie dwa kolejne okresy rozliczeniowe.

Gdy podpisujemy umowę w wariancie SieMa Wypas możemy dodatkowo dostać powerbank lub hardcase w zależności od tego co wybierzemy. Dodatkowo w tym wariancie, otrzymujemy od operatora co miesiąc „czteropak Red Bulla pod drzwi„. Dostajemy także darmowy dostęp do streamingu muzyki w usłudze Tidal. Przez 2 lata oszczędzamy na nim blisko 500 zł.

W ramach oferty mamy również dostęp do programu Red Bull Mobile Connect. Dzięki niemu możemy zdobywać nagrody i niespodzianki. Im dłuższy staż w sieci, tym większą ilość nagród możemy zdobyć. Z racji wyboru abonamentu mamy tez dostęp do większej puli niespodzianek.

Możemy zarządzać naszym numerem telefonu poprzez logowanie się na stronie internetowej lub poprzez krótkie kody. Możemy także zostawić numer telefonu i skontaktuje się z nami konsultant w wybranej przez nas porze. Mamy także do dyspozycji infolinie pod numerem 790 666 666 lub adres e-mail [email protected].

RBM SieMa Wypas 199 – dla kogo?

Topowy pakiet od Red Bull Mobile jest bardzo drogi. Pozwala nam jednak radykalnie obniżyć wysokość opłaty startowej za flagowy supertelefon, który w tańszych abonamentach mógłby kosztować nawet 2-3 tysiące zł na start. Ostatecznie jednak w skali dwuletniej umowy wychodzi znacznie drożej od np. RBM SieMa 49 czy RBM SieMa 69, a w których otrzymamy to samo (również Tidal), lecz z mniejszą paczką danych.

Abonament za 199 zł wyróżnia się największym pakietem internetowym (35 GB na pełnej prędkości) i gadżetami, w tym czteropakiem napoju Red Bull na miesiąc. Jeżeli jednak nie potrzebujemy aż tak dużego transferu, to nie przepłacajmy i wybierzmy konkurencyjną ofertę z telefonem.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych)
 • nielimitowany objętościowo pakiet danych
 • duży wybór telefonów i smartfonów (w tym outlet)
 • bardzo duży wybór sportowych akcesoriów
 • darmowy Tidal
 • ceny telefonów, smartfonów i akcesoriów od symbolicznych 6 zł
 • bezpłatny roaming UE
 • brak dodatkowych rat za urządzenie

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • bardzo wysoka cena abonamentu
 • wysoka opłata aktywacyjna (49 zł)

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Red Bull Mobile.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: