Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO Reno 3 Pro 5G – specyfikacja i wygląd

Z początkiem grudnia OPPO ma pokazać nową generację modelu Reno obsługującą między innymi sieci 5G. Właśnie pojawiły się informacje i prawdopodobny wygląd najmocniejszego z tych modeli - wzmocnionego Pro.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź ofertę tańszą nawet o 50%

OPPO Reno 3 Pro 5G będzie miał ekran o przekątnej prawdopodobnie 6,5 cala wykonany w technologii AMOLED. Wiele wskazuje, że będzie miał zaimplementowany czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu. Ciekawostką jest to, że jego krawędzie będą zakrzywione, również górna i dolna ramka powinna być niewielka. Najnowsze rendery z kolei pokazują, iż OPPO w tym modelu zdecyduje się jednak na ulokowanie przedniego aparatu w dziurce ekranu. Dotychczas niemal pewne wydawało się, że będzie kontynuowało politykę znaną w poprzednich wersjach tego modelu i przedni aparat będzie wysuwany.

Na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji dotyczących specyfikacji. Wiadomo jedynie, że smartfon będzie posiadał 7,7 mm grubości i zostanie wyposażone w baterię o pojemności 4025 mAh z obsługą szybkiego ładowania.

OPPO Reno 3 Pro 5G

W przypadku aparatów spekuluje się, że główna jednostka zostanie wyposażona w matrycę 60 Mpix od Sony. Oprócz tego powinniśmy mieć możliwość skorzystania jeszcze z trzech pozostałych obiektywów na tyle urządzenia. Oznacza to, że zapewne OPPO zdecyduje się umieścić tam miedzy innymi obiektyw ultraszerokokątny i teleobiektyw. Na froncie prawdopodobnie będzie to pojedyncza kamerka do selfie o matrycy 32 Mpix.

Przewiduje się, że OPPO Reno 3 5G Pro będzie wyposażony w kość pamięci 8 GB RAM i przestrzeń dyskową na pliki na poziomie 256 GB. Będzie oczywiście obsługiwał - jak sama nazwa wskazuje - sieci piątej generacji.

Na ten moment nie mamy więcej informacji na temat tego modelu. Wszystkie wątpliwości powinna rozwiać jego premiera, która odbędzie się już na początku grudnia tego roku.

Źródło: gizmochina.com, fonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów