Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

wRodzinie – oferty

wRodzinie logo

wRodzinie

Sieć wRodzinie to marka świadcząca usługi telefonii komórkowej w ramach prepaidów. Jej początki sięgają czerwca 2009 roku, a oferta była przeznaczona głównie dla osób starszych oraz słuchaczy i sympatyków Radia Maryja i widzów Telewizji Trwam. Początkowo działalność sieci wRodzinie zapewniał CenterNet, a jej obecnym operatorem – od 1 stycznia 2015 roku – jest Aero2. Sieć działa na swoich nadajnikach oraz należących do Plusa.

wRodzinie na kartę

Z sieci wRodzinie możesz korzystać na 2 sposoby – z dostępnych środków na koncie lub aktywując pakiet bez limitu. Kosztuje on 30 zł, ale jest ważny aż przez 60 dni. Dostaniesz w nim nielimitowane minuty i SMS-y w Polsce oraz paczkę 10 GB transferu.

Jak zamówić starter?

Starter operatora wRodzinie zamówisz online na stronie internetowej operatora. Zostanie on wysłany bezpłatnie Pocztą Polską pod wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny.

Możesz zarejestrować kartę SIM wRodzinie nie wychodząc z domu (kontakt telefoniczny) lub w każdej placówce Poczty Polskiej.

Jak doładować?

Operator umożliwia doładowanie konta online poprzez swoją stronę internetową. Jednocześnie możesz dokonać zasilenia do 5 numerów jednocześnie.

Więcej na temat zasilenia konta w wRodzinie znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety wRodzinie na kartę

Do największych zalet oferty na kartę wRodzinie należy:

  • pakiet 30 zł na 60 dni
  • dobra cena
  • ważność konta przez 24 miesiące
2.9/5 - (15 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów