Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Rejestracja karty SIM u polskich operatorów

66

Weszła w życie znowelizowana ustawa antyterrorystyczna. Jedną z najważniejszych zmian w prawie jest konieczność rejestracji kart SIM. Wymóg został podyktowany potrzebą zwiększenia poziomu bezpieczeństwa obywateli Polski. Z tej okazji operatorzy zaczęli przygotowywać interesujące promocje, zachęcające do odwiedzenia salonu firmowego i podania swoich danych osobowych. Poniżej znajdziecie poradnik, prezentujący drogę rejestracji u poszczególnych operatorów. W większości przypadków jest to łatwe, proste i przyjemne, a można to uczynić przez internet, telefonicznie lub w salonie wybranego operatora.

Porównaj oferty na kartę


Spis treści:

1. Dlaczego musimy zarejestrować swoją kartę SIM?
2. Które karty SIM podlegają rejestracji?
3. Wymagane dokumenty
4. Rejestracja karty SIM w największych sieciach GSM
4.1 Orange
4.2 Play
4.3 Plus
4.4 T-Mobile
5. Rejestracja karty SIM u wirtualnych operatorów
5.1 a2mobile
5.2 Fakt Mobile
5.3 FM Group Mobile
5.4 Heyah
5.5 Lajt Mobile
5.6 Lycamobile
5.7 Mobile Vikings
5.8 Multimedia
5.9 Netia
5.10 nju mobile
5.11 Plush
5.12 Premium Mobile
5.13 Red Bull Mobile
5.14 Tu Biedronka
5.15 wRodzinie
5.16 Vectra
5.17 Virgin Mobile
6. Rejestracja karty SIM jednego operatora w salonie drugiego operatora
7. Sposoby rejestracji kart SIM – tabela zbiorcza
8. Bonusy za rejestrację kart SIM – tabela zbiorcza


Dlaczego musimy zarejestrować swoją kartę SIM?

Zgodnie z zapisami ustawy antyterrorystycznej, każda karta SIM powinna być zarejestrowana. Wymóg ten dotyczy również obcokrajowców, korzystających z usług polskich operatorów telefonii komórkowej.

25 lipca to ostatni dzień, w którym legalnie można zakupić niezarejestrowaną kartę SIM. Dzień później każdy chętny do nabycia prepaidu w dowolnym punkcie sprzedaży, zobowiązany będzie do okazania swojego dowodu tożsamości.

1 lutego 2017 roku wszyscy operatorzy GSM w Polsce zobowiązani zostali do wyłączenia swoich niezarejestrowanych kart SIM – jeśli do tego czasu nie podamy swoich danych osobowych, nasz numer zostanie usunięty.

https://www.youtube.com/watch?v=ScscFIAz2WE&feature=youtu.be

Które karty SIM podlegają rejestracji?

Rejestracji podlegają wszystkie karty SIM, należące do polskich operatorów telefonii komórkowej. Do tej pory jedynie właściciele abonamentów i ofert typu MIX zobowiązani byli do podania swoich danych osobowych.

Najnowsze dane wskazują, że w naszym kraju znajduje się ponad 27 milionów przedpłaconych kart SIM. Jedynie 10 procent użytkowników prepaidów zdecydowało się na zarejestrowanie swoich numerów telefonów. Oznacza to konieczność potencjalnego pobrania danych od parunastu milionów obywateli Polski. Operatorzy GSM mają na to jedynie 7 miesięcy, dlatego ważne jest, aby czynności tej nie zostawiać na ostatnią chwilę – początek przyszłego roku może przynieść ogromne kolejki w salonach.

Wymagane dokumenty

W celu rejestracji posiadanej przez nas karty SIM musimy przedłożyć jeden z poniższych dokumentów:

 • Dowód osobisty
 • Paszport

Przedstawiciel sieci będzie potrzebował naszego imienia i nazwiska, numeru PESEL oraz numeru i serii dowodu tożsamości. Wraz ze zniesieniem obowiązku meldunkowego nie musimy przedstawiać aktualnego adresu zamieszkania.

Rejestracji karty SIM może dokonać każda osoba, która ukończyła 13 rok życia. Jeśli numer należy do młodszej osoby, wtedy powinien on być zarejestrowany na jednego z rodziców lub opiekunów prawnych. Z momentem uzyskania wymaganego wieku, kartę SIM można przerejestrować.

W przypadku firm rejestracji musi dokonać osoba prawna, przedstawiając numer REGON, KRS lub NIP przedsiębiorstwa.


Rejestracja karty SIM w Orange

Logo Orange

Rejestracja karty w Orange wymaga udania się do najbliższego salonu sieci. Pracownik poprosi nas o ważny dowód tożsamości – dowód osobisty bądź paszport.

Orange pobierze od nas imię nazwisko, PESEL i numer karty SIM, którą chcemy zarejestrować. Potwierdzenie dostaniemy za pomocą SMS-a.

Sieć przygotowała niezwykle interesującą promocję, zachęcającą do szybszego stawienia się w jej salonie. Każdy, kto zarejestruje swój numer do 18 sierpnia 2016 roku otrzyma 1000 darmowych minut do wszystkich sieci oraz 10 GB internetu. Oferta dotyczy wszystkich taryf, jak również sieci nju mobile, należącej do Orange.

W celu otrzymania gratisów, należy wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028 w ciągu 60 dni od momentu zarejestrowania karty SIM. Ponadto istnieje również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu, a także w sklepach sieci Media Expert.


Rejestracja karty SIM w Play

Znak handlowy Play

Fioletowy operator wymaga naszej obecności w salonie. Udajemy się do najbliższego punktu Play, biorąc ze sobą aktualny dowód osobisty bądź paszport. Pracownik potwierdzi nasze imię, nazwisko, numer karty SIM, którą chcemy zarejestrować, oraz PESEL.

Jeśli jesteśmy już klientami abonamentowej oferty sieci i chcemy zarejestrować dodatkową kartę SIM, wtedy wystarczy zadzwonić pod infolinię 730 300 300 i ponad numer karty.

Play przygotował wiele interesujących promocji dla wszystkich, którzy podejmą decyzję o wcześniejszym załatwieniu tej sprawy. W tym przypadku wielkość doładowania konta będzie zależeć od stażu w sieci. Najmniej zyskają osoby korzystające z Play krócej niż rok – 100 złotych na wykonywane połączenia krajowe oraz 10 dodatkowych gigabajtów internetu. Progres wzrostu doładowania został przedstawiony na poniższym zdjęciu.

Konferencja Play 7

Konferencja Play/fot. Kamil Ormaniec

W najlepszej sytuacji są długoletni użytkownicy Play – za 4 i więcej lat sieć nagrodzi ich 500-złotowym doładowaniem.

W celu aktywacji promocji, po pomyślnym zarejestrowaniu karty SIM należy wpisać kod: *111*300*1#. Doładowanie ważne jest przez 30 dni.

Jeśli jesteś użytkownikiem Play Internet na kartę to pamiętaj, że ta karta SIM również podlega procesowi rejestracji u operatora. Procedura jest analogiczna i wymaga stawienia się w salonie. Aby wziąć udział w promocji, polegającej na darmowym pakiecie 100 GB (do wykorzystania w ciągu 30 dni), należy wysłać SMS o treści start.300 pod numer 111.

Ponadto mamy również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu, a także – dla nowych kart SIM – w placówkach Poczty Polskiej.


Rejestracja karty SIM w Plus

Plus logo

Rejestracji dokonujemy, podobnie jak w przypadku innych czołowych operatorów, w salonach sieci Plus. Musimy przedstawić ważny dowód osobisty lub paszport, podając swoje imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer karty SIM, którą chcemy zarejestrować.

Operator deklaruje, że cały proces będzie trwał maksymalnie siedem dni. Potwierdzenie otrzymamy poprzez wiadomość SMS.

[AKTUALIZACJA 12 lipca 2016]:

Plus przygotował stosowną ofertę dla wszystkich rejestrujących kartę SIM. W ramach promocji otrzymujemy doładowanie o wartości 500 złotych, do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci, jak również pakiet 50 GB internetu oraz rok ważności konta.

Plus rejestracja numeru

Aby otrzymać promocyjne doładowanie oraz pakiet, po pomyślnym procesie rejestracji należy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 80110. W celu przedłużenia ważności konta o rok, wysyłamy SMS o treści RWK pod ten sam numer – 80110. 

Ponadto istnieje również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu. Więcej szczegółów, dotyczących oferty Plusa, zdradzamy w naszym dziale Promocje.

Numer na kartę w Plus można również zarejestrować w sieci sklepów NEONET.


Rejestracja karty SIM w T-Mobile

T-Mobile logo

Jeśli masz kartę prepaid w sieci T-Mobile, musisz udać się do najbliższego salonu operatora. Pracownik poprosi o numer dowodu osobistego bądź paszportu, imię, nazwisko, numer PESEL, numer karty SIM oraz ośmiocyfrowe hasło, ustanowione w internecie.

Do naszego konta abonenckiego można dopisać dodatkowe karty SIM. Wystarczy zadzwonić pod numer 606 606 606 (najlepiej z numeru, który chcemy zarejestrować).

W celu sprawdzenia, czy nasz numer został już wcześniej zarejestrowany, należy wybrać kod *100# i nacisnąć słuchawkę połączenia.

T-Mobile przygotowało interesującą promocję, zachęcającą do rejestracji numeru. Pomyślne zakończenie procesu oraz doładowanie w wysokości 100 zł umożliwi nam zakup telefonu Maxcom MM237 Dual SIM w cenie 19 złotych.

Jeżeli mamy u operatora zarejestrowany inny numer (np. w ramach abonamentu), to wystarczy zadzwonić na infolinię, by konsultant przepisał nasze dane na rejestrowaną kartę SIM. Ponadto istnieje również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu.


Rejestracja karty SIM w Fakt Mobile

Fakt Mobile logo

[AKTUALIZACJA 07 września 2016 r.] Rejestracja karty SIM Fakt Mobile daje nam takie same bonusy, jak w przypadku sieci Play.


Rejestracja karty SIM w FM Group Mobile

Rejestracja karty SIM odbywa się poprzez okazanie dowodu osobistego kurierowi przy otrzymywaniu przesyłki od sieci.


Rejestracja karty SIM w Heyah

logo Heyah

Rejestracji można dokonać na dwa sposoby: udając się do salonu sieci T-Mobile (właściciela wirtualnego operatora), gdzie zostaniemy poproszeni o standardowe dane osobowe (za okazaniem dowodu osobistego), jak również za pośrednictwem internetu i tradycyjnej poczty.

W pierwszej kolejności pobieramy specjalny formularz:

Czytelnie wypełniamy wszystkie pola, a następnie skanujemy dwie strony naszego dowodu osobistego i wysyłamy do na adres:

T-Mobile Polska S.A.
Biuro Obsługi Klientów Heyah
ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa

Drugą możliwością jest przesłanie skanu podpisanego formularza i dowodu osobistego na adres e-mail:

kontakt@heyah.pl

Jeżeli mamy u operatora zarejestrowany inny numer (np. w ramach abonamentu), to wystarczy zadzwonić na infolinię, by konsultant przepisał nasze dane na rejestrowaną kartę SIM. Ponadto istnieje również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu.


Rejestracja karty SIM w Lajt Mobile

logo Lajt Mobile

Rejestracja karty SIM w Lajt Mobile jest bardzo prosta. Najwygodniejszym sposobem jest dokonanie tego przez internet. Wchodzimy na stronę operatora i wypełniamy formularz online, bądź ściągamy, drukujemy i uzupełniamy jego papierową wersję.

Formularz online – wejdź

Formularz do druku – dla klienta indywidualnego

Formularz do druku – dla klienta biznesowego

Jeśli zdecydowaliśmy się na wypełnienie formularza online, wtedy musimy potwierdzić nasze dane za pomocą przelewu. Uwaga! Dokonujemy go z konta zarejestrowanego na nasze dane osobowe.

 • Dane odbiorcy: Telestrada S.A., ul. Murmańska 25, 04-203 Warszawa
 • Nr konta: 70 1240 6247 1111 0000 4978 5148
 • Tytuł przelewu: Numer telefonu, który rejestrujemy

Sieć tym samym potwierdzi nasze dane osobowe i przeleje pieniądze na nasze konto abonamentowe, podwajając jego wysokość. Można przelać od 1 do 500 złotych. Więcej szczegółów na temat promocji Lajt Mobile można znaleźć w naszym serwisie.

Formularz drukowany należy przesłać (lub udać się osobiście) na adres:

Telestrada S.A
ul. Murmańska 25
04-203 Warszawa

W tym przypadku również musimy dokonać przelewu na wyżej podany numer konta.


Rejestracja karty SIM w Lycamobile

Logo Lycamobile

Lycamobile oferuje możliwość zarejestrowania swojej karty SIM poprzez internet, jak również dzwoniąc pod poniżej podany numer telefonu. W pierwszym przypadku utworzone zostanie również konto abonenckie, pomocne przy zarządzaniu poszczególnymi usługami.

Formularz rejestracyjny online – wejdź

Rejestracja telefoniczna: 322 (użytkownicy Lycamobile) lub +48 729 200 322 (pozostali użytkownicy).


Rejestracja karty SIM w Mobile Vikings

Mobile Vikings logo

Rejestracja w Mobile Vikings możliwa jest na trzy sposoby

 1. Udając się do salonu sieci Play.
 2. Zamawiając kuriera Pocztex, który sprawdzi naszą tożsamość na podstawie dowodu osobistego. Koszt usługi wynosi 9,99 zł lub jest darmowy jeśli przenosimy numer do Mobile Vikings – zamów wizytę.
 3. Odwiedzając operatora pod adresem:

Vikingco Poland Sp. z o.o.
ul. Tęczowa 13/210
53-601 Wrocław

Zarejestrowanie numeru skutkuje otrzymaniem pakietu 10 GB danych oraz nielimitowanymi minutami do wszystkich sieci przez kolejne 31 dni.


Rejestracja karty SIM w Multimedia

Multimedia nie posiada w swojej ofercie kart prepaid.

Wszyscy użytkownicy abonamentu w Polsce są automatycznie zwolnieni z konieczności rejestracji karty SIM, ponieważ widnieją już w systemach informatycznych operatorów.


Rejestracja karty SIM w Netia

Netia nie posiada w swojej ofercie kart prepaid.

Wszyscy użytkownicy abonamentu w Polsce są automatycznie zwolnieni z konieczności rejestracji karty SIM, ponieważ widnieją już w systemach informatycznych operatorów.


Rejestracja karty SIM w nju mobile

nju mobile logo

nju mobile jest siecią należącą do Orange. Wszystkie zasady i promocje obowiązujące w sieci Orange mają zastosowanie w nju mobile.

Aby zarejestrować numer musimy udać się do najbliższego salonu Orange. Przedstawiamy dowód osobisty lub paszport, imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer karty SIM. Procedura trwa paręnaście minut. Na koniec dostajemy SMS-a z potwierdzeniem.

Jeśli zdecydujemy się zarejestrować swój numer do 18 sierpnia 2016 roku, operator wynagrodzi nas 1000 darmowych minut do wszystkich sieci oraz 10-gigabajtowym pakietem danych internetowych.

W celu przystąpienia do promocji, należy wysłać SMS-a o treści BONUS pod numer 80028 w ciągu 60 dni od momentu zarejestrowania karty SIM.

Jeżeli mamy u operatora zarejestrowany inny numer (np. w ramach abonamentu), to wystarczy zadzwonić na infolinię, by konsultant przepisał nasze dane na rejestrowaną kartę SIM. Ponadto mamy również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu.


Rejestracja karty SIM w Plush

Plush logo

Rejestracja kart SIM, należących do Plush odbywa się w salonach sieci Plus. Należy przedstawić dowód tożsamości w postaci dowodu osobistego bądź paszportu, podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer karty SIM.

Plus obiecuje, że cała procedura będzie trwać nie więcej niż 7 dni. Potwierdzenie otrzymamy SMS-em.

[AKTUALIZACJA 12 lipca 2016]:

Plus przygotował atrakcyjną ofertę dla klientów Plusha. Z okazji rejestracji karty SIM otrzymamy doładowanie w wysokości 500 zł (do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich operatorów), oraz 50 GB pakietu internetowego.

Ponadto istnieje również możliwość zarejestrowania numeru w kioskach Ruchu. Aby otrzymać promocyjne doładowanie oraz pakiet, po pomyślnym procesie rejestracji należy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 80110.


Rejestracja karty SIM w Premium Mobile

Premium Mobile

Premium Mobile nie posiada w swojej ofercie kart prepaid.

Wszyscy użytkownicy abonamentu w Polsce są automatycznie zwolnieni z konieczności rejestracji karty SIM, ponieważ widnieją już w systemach informatycznych operatorów.


Rejestracja karty SIM w Red Bull Mobile

logo Red Bull Mobile

Każdy posiadacz Red Bull Mobile może zarejestrować swoją kartę SIM w dowolnym salonie sieci Play. Należy przedstawić dowód tożsamości: dowód osobisty bądź paszport, podać imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer karty SIM. Po pomyślnym procesie rejestracji wysłany zostanie SMS z potwierdzeniem.

W przypadku Red Bull Mobile obowiązują promocje sieci Play. Każdy, kto zarejestruje się w sieci przed końcem lutego 2017 roku otrzyma doładowanie w wysokości 100 złotych oraz pakiet 10 GB internetu, do wykorzystania w ciągu 30 dni.

W celu przystąpienia do promocji należy wpisać kod: *111*300*1# i zatwierdzić zieloną słuchawką.


Rejestracja karty SIM w Tu Biedronka

Tu Biedronka logo

[AKTUALIZACJA 07 września 2016 r.] Rejestracja karty SIM Tu Biedronka daje nam takie same bonusy, jak w przypadku T-Mobile i Heyah.


Rejestracja karty SIM wRodzinie

Sieć wRodzinie oferuje różne formy rejestracji kart SIM. Najwygodniejszym sposobem jest udanie się do Punktu Cyfrowego Polsatu. Pracownik spisze dane z dowodu osobistego: imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Operator umożliwia rejestrację za pomocą wiadomości mail. Wysyłamy skan naszego dowodu osobistego pod adres: rejestracja.wrodzinie@aero2.plDo wiadomości załączamy wypełniony formularz:

Skan dowodu i formularz można również wysłać listownie pod adres:

Aero 2 Sp. z o.o. (z dopiskiem BOK wRodzinie)
ul. Trembeckiego 11A
35-234 Rzeszów


Rejestracja karty SIM w Vectra

Vectra nie posiada w swojej ofercie kart prepaid.

Wszyscy użytkownicy abonamentu w Polsce są automatycznie zwolnieni z konieczności rejestracji karty SIM, ponieważ widnieją już w systemach informatycznych operatorów.


Rejestracja karty SIM w Virgin Mobile

Virgin Mobile

Sieć Virgin Mobile umożliwia zarejestrowanie karty SIM na trzy różne sposoby:

 1. Udając się do punktu partnerskiego – lista punktów.
 2. Wypełniając wniosek online i udając się do punktu partnerskiego w celu potwierdzenia tożsamości – wniosek online.
 3. Wypełniając formularz i zamawiając kuriera, który potwierdzi tożsamość na podstawie skanu dowodu osobistego – formularz.

Po zarejestrowaniu numeru należy wpisać kod *222*50#, by cieszyć się o połowę niższymi rachunkami przez 2 miesiące w taryfach #PełenLuz, #BezLimitu, #Najlepiej, #DlaMnieSuper.

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej Virgin Mobile.


Rejestracja karty SIM jednego operatora w salonie drugiego operatora

Jeśli planujemy zarejestrować swoją kartę SIM w salonie innego operatora, zostaniemy zmuszeni do przeniesienia numeru telefonu. Na przykład jeśli udamy się do salonu Play, posiadając aktywną kartę SIM w Orange, wtedy nasz numer telefonu zostanie przeniesiony do Play.


Sposoby rejestracji kart SIM – tabela zbiorcza

Operator
Rejestracja w salonie
Rejestracja online
Rejestracja listownie
Orange
TAK (szczegóły)
NIE
NIE
Play
TAK (szczegóły)
NIE
NIE
Plus
TAK
NIE
NIE
T-Mobile
TAK (szczegóły)
TAK (zarejestruj)
TAK (szczegóły)
A2mobile
NIE
NIE
TAK
Fakt Mobile
TAK (szczegóły)
NIE
NIE
Heyah
TAK (szczegóły)
TAK (zarejestruj)
TAK (szczegóły)
Lajt Mobile
NIE
TAK (zarejestruj)
TAK (szczegóły)
Lycamobile
NIE
TAK (zarejestruj)
NIE
Mobile Vikings
TAK (szczegóły)
NIE
TAK (szczegóły)
nju mobile
TAK (szczegóły)
NIE
NIE
Plush
TAK
NIE
NIE
Premium Mobile
nie dotyczy
nie dotyczy
nie dotyczy
Red Bull Mobile
TAK (szczegóły)
NIE
NIE
Tu Biedronka
TAK (szczegóły)
TAK (zarejestruj)
TAK (szczegóły)
Vectra
nie dotyczy
nie dotyczy
nie dotyczy
Virgin Mobile
TAK
TAK (zarejestruj)
NIE
Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016

Bonusy za rejestrację kart SIM – tabela zbiorcza

Operator
Bonusy za rejestrację
Orange
1000 minut do wszystkich sieci, 10 GB Internetu
Play
Zależne od stażu w sieci:
do 1 roku: 100 zł, 10 GB Internetu
1-2 lata: 200 zł, 10 GB Internetu
2-3 lata: 300 zł, 10 GB Internetu
3-4 lata: 400 zł, 10 GB Internetu
4 lata i więcej: 500 zł, 10 GB Internetu
Plus
500 zł, 50 GB Internetu
T-Mobile
Nielimitowane połączenia na numery komórkowe i stacjonarne w kraju przez 30 dni,
pakiet 10 GB danych na 30 dni nawet 12 razy w ciągu 1 roku*
Po rejestracji karty SIM i doładowaniu konta za minimum 100 zł możemy zakupić telefon Maxcom MM237 Dual SIM w cenie 19 zł

*Nielimitowane połączenia i pierwsza paczka 10 GB zostaną przyznane po doładowaniu konta kwotą minimum 25 złotych w przypadku klientów T-Mobile na kartę lub Heyah oraz 20 złotych w przypadku klientów tuBiedronka. Kolejne 11 bonusów po 10 GB każdy zostaną przyznane po 11-stu doładowaniach konta powyższymi kwotami w ciągu 365 dni.
A2mobile
BRAK
Fakt Mobile
Obowiązują bonusy z Play
Heyah
Obowiązują bonusy z T-Mobile
Lajt Mobile
Środki z przelewu potwierdzającego nasze dane ulegają podwojeniu, możemy przelać od 1-500 zł, za co otrzymamy na konto od 2-1000 zł.
Lycamobile
BRAK
Mobile Vikings
Nielimitowane minuty do wszystkich sieci przez 31 dni, 10 GB Internetu
nju mobile
Obowiązują bonusy z Orange
Plush
Obowiązują bonusy z Plusa
Premium Mobile
NIE DOTYCZY
Red Bull Mobile
Obowiązują bonusy z Play
Tu Biedronka
Obowiązują bonusy z T-Mobile
Virgin Mobile
Zwrot 50% opłat za aktywny pakiet przez 2 miesiące
Ostatnia aktualizacja: 07.09.2016

Przypominamy, że rejestracji karty SIM trzeba dokonać przed 31 stycznia 2017 roku. Zgodnie z zapisami ustawy antyterrorystycznej, każdy operator zobowiązany jest do zakończenia świadczenia usług telekomunikacyjnych na niezarejestrowanych kartach SIM. Warto pamiętać o rejestracji, aby uniknąć przykrych konsekwencji w postaci utraty aktualnego numeru telefonu (na razie nie wiadomo czy będzie możliwość przywrócenia zablokowanej karty SIM).

Oczywiście będziemy na bieżąco aktualizować nasz poradnik o nowe informacje dotyczące poszczególnych operatorów. [OSTATNIA AKTUALIZACJA: 07 września 2016]

Rejestracja karty SIM u polskich operatorów
4.4 (87.3%) 74 głosów

{{selectedInfo}}
+48
 • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.