Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak doładować telefon na kartę w 13 różnych sieciach?

avatar
3
doładowanie telefonu na kartę

Jak doładować konto telefonu w czasach zdominowanych przez Internet? Kiedyś dominowały karty zdrapki lub wydruki z kodem doładowania, ale czy wciąż są one dostępne w poszczególnych sieciach komórkowych? A może obecnie pozostaje tylko doładowanie telefonu online? Przedstawiamy wszystkie możliwe sposoby doładowania konta u naszych operatorów GSM!

Spis treści: rozwiń

Doładowanie konta w telefonie – jak?

Każdy operator komórkowy ma własne sposoby na zasilenie Twojego konta prepaid. Jak tego dokonać? O tym w poniższym artykule.


a2mobile – jak doładować?

Poprzez stronę internetową

Sieć a2mobile to wirtualny operator komórkowy będący na naszym rynku od września 2016 roku. Dzięki stronie internetowej https://doladowania.a2mobile.pl/ możesz zasilić środki na swoim koncie. Możliwe kwoty to od 5 do 500 zł.

Możesz doładować konto również innej osobie (a także wysłać jej życzenia). W formularzu wystarczy wpisać odpowiedni numer telefonu.

Sprawdzenie stanu konta a2mobile – 111#

Przykładowa oferta a2mobile:

Doładowanie a2mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Poprzez doładowanie sieci a2mobile

Możesz również w wybranych punktach kupić po prostu doładowanie do sieci a2mobile. Gdy je kupisz wystarczy, że wpiszesz kod *111*KOD# i w ten sposób doładujesz konto.

Poprzez doładowanie sieci Plus

Co ciekawe, konto zasilisz także zdrapkami i doładowaniami obsługującymi sieć Plus. W tym wypadku będziesz musiał wpisać kod *123*KOD# i dzięki temu będziesz mógł cieszyć się z zasilonego konta.

Fakt Mobile – jak doładować?

Poprzez telefon na abonament w Play

Tutaj dostajesz ciekawą metodę doładowania. Możesz przykładowo zasilić konto telefonu na kartę wykonując doładowanie z telefonu na abonament w Play. W tym wypadku kwota doładowania zostanie naliczona poza wartością abonamentu czyli, gdy przyjdzie rachunek będzie powiększony o kwotę doładowania.

Masz dwa sposoby doładowania – wybierz na telefonie numer *111# i przejdź do sekcji usług lub wpisz kod *111*15*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką. Zostaniesz poproszony o podanie numeru, który chcesz zasilić i kwoty doładowania.

Możesz także zalogować się do Play24 na www.24.play.pl i wejść na zakładkę Usługi. Następnie wybierz kwotę doładowania oraz podaj numer telefonu, który chcesz zasilić. Możesz wybrać kwotę od 10 PLN do 100 PLN w zaokrągleniu do złotówki.

Poprzez terminal płatniczy

Terminale płatnicze dostępne są, m.in. w salonach sieci Play. Aby doładować konto:

 • podaj sprzedawcy numer doładowywanego telefonu i kwotę doładowania
 • sprzedawca wprowadzi podane dane do systemu informatycznego, gdzie zostaną zweryfikowane
 • w przypadku pozytywnej weryfikacji płacisz sprzedawcy podaną kwotę doładowania
 • sprzedawca realizuje transakcję doładowania konta

W ciągu kilku minut powinieneś dostać informację o doładowaniu konta.

Poprzez karty zdrapki

W tym wypadku doładowanie robisz tak jak w każdej innej sieci. Kupujesz zdrapkę, zdrapujesz 14-cyfrowy kod i wybierasz na klawiaturze *100*KOD# i zatwierdź słuchawką. W ciągu kilku minut powinieneś otrzymać bezpłatnego SMS-a potwierdzającego.

Poprzez stronę internetową

Tak jak w przypadku większości operatorów tutaj również masz możliwość doładowania za pomocą strony internetowej. Tylko tym razem musisz wejść na stronę www.doladowania.play.pl, podać numer telefonu, kwotę doładowania i formę płatności. Musisz podać również adres e-mail na który przyjdzie potwierdzenie transakcji. Po kilku minutach powinieneś mieć doładowane konto.

Z pomocą gazety Fakt

Tak, tak, to nie pomyłka – wedle informacji dostępnych na stronie FaktMobile, w gazecie możesz liczyć na regularne pojawianie się różnego rodzaju kody, dzięki którym doładujesz swoje konto lub uruchomisz dodatkowe pakiety.

Przykładowa oferta Fakt Mobile:

Doładowanie Fakt Mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Heyah – jak doładować?

Jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Heyah?

Poprzez stronę internetową

W tym wypadku mamy do czynienia z jedną z bardziej znanych marek na kartę obecną na naszym rynku od wielu lat. Tutaj najwygodniejsza metodą wydaje się doładowanie za pomocą strony internetowej. Żeby zasilić konto wystarczy że wejdziesz na stronę https://doladuj.heyah.pl/ wpiszesz numer telefonu i adres e-mail i będziesz postępował zgodnie z poleceniami. Po krótkiej chwili powinieneś dostać informację o doładowaniu konta.

Poprzez terminal płatniczy

Tutaj podobnie jak w innych przypadkach, w wybranych punktach jest możliwość doładowania bezpośrednio przez terminal płatniczy. Podajesz jedynie swój numer, dokonujesz opłaty i po kilku minutach powinieneś mieć potwierdzenie doładowania konta.

Poprzez kartę zdrapkę

Możesz także zakupić kartę zdrapkę. Po dokonaniu zakupu wystarczy że wpiszesz *111*14-cyfrowy kod uzupełniający# i po chwili powinieneś mieć doładowane konto.

Sprawdzenie stanu konta Heyah – *108#

Przykładowa oferta Heyah:

Doładowanie Heyah
PORÓWNAJ OFERTY

lajt mobile – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w lajt mobile?

Poprzez stronę internetową

Tutaj również standardowo możesz doładować konto za pomocą strony internetowej. Wystarczy że wejdziesz na stronę Lajt Mobile, klikniesz zakładkę Karta i przejdziesz do opcji Doładowanie. Tam musisz postępować zgodnie z poleceniami i po paru minutach powinieneś dostać informację o doładowaniu konta.

Poprzez grę

To dość niekonwencjonalny sposób ale w ten sposób ten wirtualny operator zachęca do korzystania ze swoich usług. Grając w grę Inoichi Runner zdobywasz bonusy i monety, które potem możesz wymienić na doładowanie w sieci. Do zdobycia są doładowania o nominale 5, 10, 15 i 20 zł.

Standardowo doładujesz konto swojego telefonu w lajt mobile w kwocie od 1 do 500 zł.

Sprawdzenie stanu konta lajt mobile – *121#

Przykładowa oferta lajt mobile:

Doładowanie lajt mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Lycamobile – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Lycamobile?

Poprzez stronę internetową

W tym wypadku doładujesz swoje konto bezpośrednio ze strony głównej operatora https://www.lycamobile.pl/pl/. Masz tutaj do dyspozycji odpowiednie pola w których wpisujesz numer telefonu i kwotę doładowania. W celach bezpieczeństwa operator poprosi o powtórzenie doładowywanego numeru. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie transakcji.

Poprzez infolinię

Operator umożliwia także doładowanie telefonu z pomocą dedykowanej infolinii. W tym celu musisz zadzwonić pod numer +48729200322 z numeru każdego operatora lub wybrać numer 322 z każdego numeru Lycamobile. Potem należy postępować zgodnie z poleceniami. Stan konta sprawdzisz kodem

Sprawdzenie stanu konta Lycamobile – *131#

Przykładowa oferta Lycamobile:

Doładowanie Lycamobile
PORÓWNAJ OFERTY

Mobile Vikings – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Mobile Vikings?

Poprzez stronę internetową

U tego operatora także doładujesz swoje konto bezpośrednio ze strony głównej https://mobilevikings.pl/pl/. Wystarczy że wybierzesz zakładkę Doładuj konto, a wtedy wyświetlą się odpowiednie pola w których wpisujesz numer, a następnie kwotę. Potem należy postępować zgodnie z poleceniami. Po kilku minutach powinieneś otrzymać potwierdzenie transakcji.

Poprzez panel konta Mobile Vikings

W tym wypadku musisz wejść na stronę internetową operatora i zalogować się do swojego panelu użytkownika. I tutaj podobnie jak w poprzedniej metodzie musisz postępować zgodnie z poleceniami, a po kilku minutach będziesz miał doładowane konto.

Sprawdzenie stanu konta Mobile Vikings – *101#

Przykładowa oferta Mobile Vikings:

Doładowanie Mobile Vikings
PORÓWNAJ OFERTY

nju mobile – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w nju mobile?

Poprzez stronę internetową

Nie będzie wielkim zaskoczeniem, że najprościej będzie ci w tej sieci doładować konto również poprzez stronę internetową. Wystarczy że wejdziesz na stronę https://doladowania.njumobile.pl/ i będziesz postępował zgodnie z poleceniami uzupełniając swój numer i kwotę doładowania. Po paru chwilach powinieneś dostać informację o doładowaniu konta.

Kwoty doładowania w nju mobile – od 5 do 200 zł.

Poprzez Twój bank

Niektóre banki oferują doładowania bezpośrednio z konta bankowego. Jeżeli twój bank posiada taką możliwość, bez problemu w ten sposób doładujesz swoje konto w nju mobile.

Poprzez kartę zdrapkę

Możesz także kupić kartę zdrapkę. Żeby doładować swoje konto musisz wpisać *128*14cyfrkod# i zatwierdzić słuchawką. Po chwili powinieneś mieć doładowane konto.

Poprzez infolinię

Tutaj również możesz doładować swoje konto dzwoniąc na infolinię pod numer *620 i wykonując polecenia. Choć ta metoda wydaje się najmniej intuicyjna.

Sprawdzenie stanu konta nju mobile – *127*1#

Przykładowa oferta nju mobile:

Doładowanie nju mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Orange – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Orange?

Jak doładować komuś konto w Orange

Poprzez stronę internetową

Przechodzimy do jednego z podstawowych operatorów jakim jest Orange. Jednak i tutaj chyba najprostszą i najszybszą metodą doładowania konta jest doładowanie za pomocą strony internetowej. Wystarczy że wejdziesz na https://doladowania.orange.pl/ i będziesz wykonywał polecenia. O chwili powinieneś mieć już doładowane konto.

Poprzez kartę zdrapkę

Podobnie jak w innych sieciach tutaj również możesz doładować telefon na kartę przy pomocy karty zdrapki. Możesz to zrobić na dwa sposoby – wpisz z klawiatury telefonu kod *125* 14-cyfrowy kod# i zatwierdź słuchawką. Druga metoda to poprzez infolinię – dzwonisz pod numer *500 i wykonujesz polecenia. Po paru minutach powinieneś dostać potwierdzenie doładowania. Stan konta sprawdzisz kodem *124*#.

Poprzez konto bankowe

Niektóre banki oferują doładowania bezpośrednio z konta bankowego. Jeżeli twój bank posiada taką możliwość, bez problemu w ten sposób doładujesz swoje konto w Orange.

Poprzez aplikację Mój Orange

Możesz także doładować swoje konto za pomocą aplikacji Mój Orange. Wystarczy że wybierzesz w menu aplikacji pozycję „doładowania”, następnie wybrać numer telefonu, który chcesz doładować, wskazać kwotę oraz podać adres e-mail. Po zatwierdzeniu tych danych zostajesz przekierowany na stronę doładowania.orange.pl, gdzie możesz sfinalizować transakcję wybierając metodę płatności.

Poprzez terminal płatniczy

Doładowania do Orange możesz także zrealizować w każdym punkcie Orange, po prostu po dokonaniu płatności dostaniesz potwierdzenie o doładowaniu i już możesz korzystać ze swojego telefonu na kartę.

Poprzez bankomat

To ciekawa forma doładowania. Możesz w ten sposób także doładować swoje konto w pomarańczowej sieci. Aby doładować wybrany numer, wystarczy na ekranie bankomatu wybrać opcję Usługi GSM lub Inne usługi i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Konto zostanie doładowane automatycznie, zaś pieniądze będą pobrane z konta bankowego.

Przykładowa oferta Orange:

Doładowanie Orange
PORÓWNAJ OFERTY

Play – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Play?

Jak doładować konto w Play

Poprzez stronę internetową

Najwygodniejszym sposobem doładowania konta u fioletowego operatora wydaje się metoda przez stronę internetową. Wystarczy że wejdziesz na https://doladowania.play.pl/ wybierzesz kwotę doładowania oraz numer i będziesz postępował zgodnie z poleceniami. Po chwili powinieneś ujrzeć komunikat o doładowanym koncie.

Kwoty doładowania – od 5 do 300 zł.

Poprzez aplikację Play24

Kolejnym wygodnym sposobem jest doładowanie przez aplikację Play24. Wystarczy że wybierzesz odpowiednią zakładkę i podasz kwotę doładowania. Po krótkiej chwili będziesz miał doładowane konto.

Poprzez kartę zdrapkę

Oczywiście w tym wypadku również masz możliwość doładowania za pomocą karty zdrapki. Nabędziesz ją w salonach sprzedaży i wielu punktach. Żeby doładować swoje konto wystarczy że wpiszesz na klawiaturze *100*[wpisz 14-cyfrowy kod]# i zatwierdzisz słuchawką. Po krótkiej chwili powinieneś mieć już potwierdzenie doładowania konta.

Poprzez terminal płatniczy

Doładowania do Play możesz także zrealizować w każdym punkcie Play, po prostu po dokonaniu płatności dostaniesz potwierdzenie o doładowaniu i już możesz korzystać ze swojego telefonu na kartę.

Poprzez telefon na abonament

Telefon na kartę możesz także doładować poprzez inny telefon na abonament w Play. Wtedy kwota doładowania zostanie doliczona do kolejnej faktury. Żeby wykonać taką operację wystarczy, że wpiszesz kod *111*15*1# i zatwierdzisz go zieloną słuchawką. Zostaniesz poproszony o podanie numeru, który chcesz zasilić i kwoty doładowania.

Przykładowa oferta Play:

Doładowanie Play
PORÓWNAJ OFERTY

Plus – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Plusie?

Jak doładować komuś telefon w Plusie

Poprzez stronę internetową

Zielony operator również zachęca do doładowań za pomocą dedykowanej strony internetowej. Żeby w tej sieci doładować konto wystarczy wejść na stronę https://doladuj.plus.pl/ wpisać numer telefonu, adres e-mail, a następnie kwotę doładowania. Potem musisz wykonać polecenia i po chwili powinieneś otrzymać potwierdzenie doładowania konta.

Poprzez telekartę

Kolejnym sposobem jest zakup telekarty. Może to być karta zdrapka, wydruk z terminala lub z bankomatu. Żeby skorzystać z tej metody doładowania wystarczy, że wpiszesz *123*telekod# i zatwierdzisz słuchawką. Możesz także zadzwonić pod numer 5555 i postępować zgodnie z poleceniami.

Poprzez terminal płatniczy

Doładowania do Plusa możesz także zrealizować w każdym salonie sprzedaży, po prostu po dokonaniu płatności dostaniesz potwierdzenie o doładowaniu i już możesz korzystać ze swojego telefonu na kartę.

Poprzez konto bankowe

Jeżeli Twój bank obsługuje opcję doładowań to będziesz także mógł doładować swoje konto w Plusie na kartę. Wystarczy że zalogujesz się na konto i znajdziesz opcję doładowania. Następnie postępuj zgodnie z poleceniami i po chwili powinieneś mieć doładowane konto.

Poprzez telefon na abonament

W tym wypadku również możesz doładować swoje konto z innego telefonu na abonament. Kwota doładowania zostanie doliczona po prostu do kolejnej faktury. Żeby wykonać tą operację musisz zadzwonić na infolinię pod numer 2601 i wykonać polecenia.

Przykładowa oferta Plusa:

Doładowanie Plus GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Plush – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w Plushu?

Poprzez stronę internetową

Plush również zachęca do doładowań za pomocą dedykowanej strony internetowej. Żeby w tej sieci doładować konto wystarczy wejść na stronę https://www.plushbezlimitu.pl/doladuj wybrać kwotę i postępować zgodnie z poleceniami. Potem musisz wykonać polecenia i po chwili powinieneś otrzymać potwierdzenie doładowania konta.

Inne metody

W tym wypadku pozostałe metody są analogiczne jak w Plusie. Do wyboru zatem masz:

 • karty zdrapki
 • wydruki z terminala
 • wydruki z bankomatów (również z logiem Plusa)
 • z telefonu na abonament w Plusie

Przykładowa oferta Plusha:

Doładowanie Plush
PORÓWNAJ OFERTY

T-Mobile – jak doładować?

A jak wykonać doładowanie telefonu na kartę w T-Mobile?

Poprzez stronę internetową

Żeby w tej sieci doładować konto wystarczy wejść na stronę https://www.doladowania.t-mobile.pl/ wybrać kwotę i postępować zgodnie z poleceniami. Potem musisz wykonać polecenia i po chwili powinieneś otrzymać potwierdzenie doładowania konta.

Za doładowania w T-Mobile możesz dostać ekstra GB!

Inne metody

 • doładowanie z abonamentu
 • w punktach T-Mobile
 • w bankomatach
 • kuponem doładowującym
 • w kioskach, sklepach, na stacjach benzynowych

Przykładowa oferta T-Mobile:

Doładowanie T-Mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Virgin Mobile – jak doładować?

Poprzez stronę internetową Tutaj również głównym sposobem jest doładowanie za pomocą strony internetowej. Żeby doładować swoje konto musisz wejść na https://virginmobile.pl/doladuj-sie i wykonuj polecenia.

Tak jak w innych sieciach poczekaj na potwierdzenie doładowania. Możliwe kwoty doładowania w Virgin Mobile to od 5 do 300 zł.

Przykładowa oferta Virgin Mobile:

Doładowanie Virgin Mobile
PORÓWNAJ OFERTY

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.3/5 - (23 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

doładowywałam kartę Plush za 20 zł. Było inaczej niż Pan opisał- nie podałam numeru mojego telefonu w sklepie (Żabka) Tzn. sprzedawca nie pytał o to. Dostałam odcinek -paragon. musiałam zadzwonić pod nr telefonu, który automatycznie zapisał się wcześniej w skrzynce kontaktów w telefonie- bodajże 5555 i podać numer(y) z odcinka-paragonu.
Ale doceniam stronę www. komorkomat…Pozdrawiam, Evv

Doładowanie online wiąże się z przekazaniem danych osobowych jakieś spółce-krzak pod nazwą blue media. Jakich danych? Z regulaminu nie można się dowiedzieć, więc trzeba założyć, że wszystkich jakimi dysponuje nasz bank, no może bez skanu dowodu osobistego, To bardzo wysoka cena za ten sposób doładowania.

Przytoczę ciekawy przypadek którego doświadczyłem w sieci T-mobile na kartę.Chodzi o Ekstra złotówki.Podczas sprawdzania stanu konta oprócz fatycznego stanu konta i jego terminu ważności znalazłem jeszcze taka informację:Ekstra złotówki 97.97 zł.Ważne do 01-07-2017.Kończy mi się stan konta więc świetnym pomysłem byłoby wykorzystanie tych Ekstra złotówek na rozmowy i sms-y czyli przelanie ich na konto główne.Jak to zrobić..?Czy jest jakiś kod?

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: