Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
FM Mobile – oferty

FM Mobile to wirtualny operator komórkowy należący do polskiego przedsiębiorstwa FM Group, znanego przede wszystkim ze sprzedaży produktów w oparciu o marketing sieciowy. FM Group Mobile powstała 5 października 2009 roku i korzysta z nadajników należących do Polkomtela (Plus). Dostarcza usługi m.in. w ramach umów na abonament i prepaid.

FM Mobile na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

FM Mobile nie oferuje zbyt dużego wyboru w prepaidzie. Opłaty prezentują się następująco:

  • 0,29 zł – 1 minuta połączenia
  • 0,15 zł – 1 SMS/1 MMS

Jak zamówić starter?

Masz możliwość zamówić starter FM Mobile online. Starter kosztuje 15 zł. Operator daje daje prawo wyboru – zamówienie karty SIM z rejestracją numeru lub bez rejestracji.

Jak doładować?

FM Mobile umożliwia doładowanie konta m.in. online, również nie swojego numeru. Do wyboru masz kilka wysokości zasilenia konta.

Więcej na temat zasilenia konta w FM Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety FM Mobile na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Plusha należy:

  • punkty FM za doładowanie
  • długa ważność konta na rozmowy wychodzące

FM Mobile abonament z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Znacznie większe pole manewru uświadczysz w abonamencie. FM Mobile oferuje abonament z telefonem i samą kartą SIM, w sumie po 3 pakiety.

Jeżeli wybierzesz wariant z urządzeniem, będziesz mógł ustalić długość trwania umowy na 24 lub 36 miesięcy. Stawki abonamentu nie są stałe – każdy z pakietów ma kilkanaście różnych cen, a im wyższa opłata miesięczna, tym tańszy telefon na start i odwrotnie. Wybór jak zwykle należy do Ciebie.

FM Mobile abonament bez telefonu
PORÓWNAJ OFERTY

Abonament z samą kartą SIM zapewnia te same usługi (minuty, SMS-y/MMS-y, Internet), lecz naturalnie bez urządzenia. Tym razem masz możliwość wybrania – oprócz umowy na 2 i 3 lata – także abonamentu na 12 miesięcy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: