Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie FM Mobile Oferty FM Mobile Telefony FM Mobile

FM Mobile (dawniej FM Group Mobile) to najstarszy istniejący w Polsce operator wirtualny. Swoją działalność rozpoczął 5 października 2009 roku. Jak jego sama nazwa wskazuje, należy marka należy do FM Group, a więc firmy dystrybuującej m.in. perfumy i kosmetyki.

W ofercie tego operatora znajdziesz pakiety na abonament (także z telefonem), a także klasyczne taryfy na kartę (prepaid) oraz pakiety Internetu mobilnego i domowego. Jak na operatora wirtualnego, wybór w FM Mobile jest całkiem spory!

Zasięg FM Mobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Sieć FM Mobile korzysta z infrastruktury Plusa. Jeżeli cieszysz się dobrym zasięgiem zielonego operatora, to nie powinieneś również narzekać na FM Mobile.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta FM Mobile

FM Mobile nie świadczy darmowych usług w roamingu UE. Operator jednocześnie zapowiada obniżenie stawek od 1 stycznia 2021 do poziomu:

  •  0,016 zł brutto za 1 MB
  •  0,016 zł brutto za 1 wiadomość MMS

Doładowanie konta w FM Mobile

FM Mobile umożliwia doładowanie konta m.in. online, również nie swojego numeru. Do wyboru masz kilka wysokości zasilenia konta.

Więcej na temat zasilenia konta w FM Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.