Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Fakt Mobile – oferty

fakt mobile

Fakt Mobile

Fakt Mobile to wirtualny operator, który wszedł na polski rynek w czerwcu 2015 roku. Korzysta on z infrastruktury sieci Play, a jego działalność skupia się na ofertach na kartę. Pierwsze startery były dołączone do gazety Fakt.

Fakt Mobile na kartę

Jak zamówić starter?

Nie ma możliwości zamówienia karty SIM online. Jak informuje Fakt Mobile na swojej stronie internetowej, startery „znajdziesz w dobrych kioskach”.

Jak doładować?

Fakt Mobile pozwala doładować swoje konto prepaid na kilka sposobów. Możesz tego dokonać przez telefon – jeżeli masz abonament Play, to możesz dokonać przelewu środków na konto Fakt Mobile lub za pomocą aplikacji Play24.

Zasilenie konta może mieć też miejsce poprzez terminal, tradycyjną kartę-zdrapkę czy przez Internet. Dostępne wartości doładowań wynoszą od 10 do 100 zł brutto. Fakt Mobile oferuje także darmowe doładowania – pakiety bezpłatnych doładowań zamieszczane są w dzienniku Fakt.

Więcej na temat zasilenia konta w Fakt Mobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety Fakt Mobile na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Fakt Mobile należą:

  • niezła cena
  • bonusy do doładowania

Fakt Mobile oferuje kilkanaście pakietów na kartę, których ważność wynosi aż 31 dni, lecz tylko 2 z nich są cykliczne (odnawiają się automatycznie co miesiąc). Ofertę miesięczną uzupełniają 3 darmowe pakiety tygodniowe (na 7 dni), których kody znajdziesz w gazecie Fakt w każdy poniedziałek, czwartek oraz sobotę. Kody z każdego dnia uruchamiają różne pakiety tygodniowe.

3.5/5 - (30 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów