Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Heyah – oferty

logo Heyah

Heyah

Heyah to polska marka usług telefonii komórkowej, której założycielem była Era, a operatorem i właścicielem jest obecnie T-Mobile Polska. Heyah jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. Heyah już od samego początku swego istnienia zdobyła szturmem rynek prepaidów – a więc ofert na kartę – dzięki niskim opłatom za rozmowy i SMS-y, zdobywając uznanie zwłaszcza wśród młodzieży.

Heyah na kartę

Jak zamówić starter?

Startery Heyah są ogólnodostępne w sieciach sklepów dyskontowych, sklepach z akcesoriami GSM czy na stacjach paliw. W większości tych miejsc będziesz mógł zarejestrować swój nowy numer.

Jak doładować?

Heyah umożliwia doładowanie konta online np. poprzez ich stronę internetową. W zależności od kwoty zasilenia, możesz aktywować odpowiednim kodem USSD jeden z trzech pakietów na kartę, których koszt miesięczny wynosi 25, 35 oraz 45 zł.

Więcej na temat zasilenia konta w Heyah znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety Heyah na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Heyah należą:

  • niezła cena
  • nielimitowane usługi
  • darmowy roaming UE

Heyah na kartę ma bardzo długą tradycję. Operator oferuje obecnie tylko tego typu usługi, choć w przeszłości próbował swoich sił również w abonamencie z dołączanym telefonem – mało kto pamięta, że w 2009 roku zdecydowano o rozszerzeniu oferty Heyah o telefony komórkowe oraz abonament.

Od lata 2020 oferta Heyah wzbogaciła się o pakiet „Heyah 01, a więc subskrypcję. Nieliczne pakiety operatora zapewniają nielimitowane usługi (również w roamingu UE).

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3/5 - (31 votes)
Subscribe
Powiadom o
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W ogóle nie ma połączenia z konsultantem i jeszcze rozłączył rozmowę na starcie, a o zasięgu czy internecie to trzeba po marzyć

Przecież zasięg to zasięg TMobile, coś chyba ci się zagotowało pod daszkiem…

Potrzebuje paket bezlim za 25 zl

Heyah to ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! podpis: Krzysztof Jośko

Dokładnie

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.