Nokia 8 – 5 najlepszych ofert komórkowych

Nokia 8 to flagowy model tego legendarnego producenta na 2017 rok. Zadebiutowała w drugiej połowie sierpnia w cenie 2599 zł. Jak na ubiegłorocznego flagowca nie była to zbyt wygórowana kwota – topowe modele takich producentów, jak Apple, Samsung, LG, Sony, a nawet Huawei były w momencie swojej premiery droższe nawet o około 2000 zł. Jak prezentują się oferty z tym smartfonem u operatorów komórkowych na początku bieżącego roku? Wybraliśmy 5 – naszym zdaniem – najbardziej atrakcyjnych pakietów.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Nokia 8 na abonament

Nokię 8 napędza ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 835 2,45 GHz. Smartfona wyposażono w 4 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB pamięci na dane. Na niektóre rynki wypuszczono wersję 6/128 GB, ale polscy operatorzy dysponują w swojej ofercie podstawowym wariantem.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Nokia 8

Pamięć telefonu możemy oczywiście rozszerzyć od kartę pamięci microSD. Jej zakup może okazać się koniecznością, bowiem flagowy model Nokii nagrywa filmy wideo w rozdzielczości 4K i to z dźwiękiem przestrzennym. Sam aparat fotograficzny 13 Mpix wyposażono w optykę Zeiss, a zdjęcia i filmy odtwarzane są na ekranie QHD o przekątnej 5,3 cala. Zadbano również o ochronę przed wodą i pyłem, przynajmniej na minimalnym poziomie – Nokia 8 posiada normę IP54.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Nokią 8 z cenami aktualnymi na 09.01.2018.

1

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

Najtaniej – zarówno w skali opłat miesięcznych, jak i całej umowy – wychodzi pakiet Red Bull Mobile Energy 49. Koszt abonamentu to 49 zł, który zawiera już opłatę za telefon. Niestety jego cena jest wysoka i wynosi 1646 zł w jednorazowej opłacie startowej. W zamian otrzymamy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu UE oraz 5 GB transferu danych.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2822 zł.

Naszym zdaniem: najtańsza oferta bez limitu z Nokią 8. Dla wielu minusem może być dość przeciętny pakiet 5 GB czy brak dodatków do abonamentu, jakie oferuje konkurencja. Najbardziej jednak boli cena telefonu, ale w zamian dostajemy najtańszy abonament.

2

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,00
porównaj

Kolejna oferta RBM z Nokią 8. Tym razem telefon kosztuje 1446 zł (o 200 zł mniej), a warunki umowy pozostają niezmienne. Abonament Red Bull Mobile Energy 69 jest droższy od wcześniejszego o 20 zł na miesiąc, nie trudno więc obliczyć, że w przeciągu dwuletniej umowy wychodzi drożej.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3102 zł.

Naszym zdaniem: mimo to jest to wciąż jedna z najtańszych ofert z topową Nokią. Szkoda, że w wyższym abonamencie operator nie oferuje np. większego pakietu internetowego, który wciąż wynosi tylko 5 GB.

3

Plan Optymalny

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

Ostatnie miejsce na podium przypadło abonamentowi Orange. Plan Optymalny bez limitu zapewnia dwukrotnie większy pakiet internetowy (10 GB), takie same warunki roamingu oraz bezpłatny dostęp do Spotify na 6 miesięcy. Opłata startowa za telefon to 799 zł, a do abonamentu należy doliczyć ratę w wysokości 61 zł. Ostateczne opłaty miesięczne wyniosą więc 110,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3462,76 zł.

Naszym zdaniem: różnica cenowa między ofertą Orange a RBM Energy 49 jest już spora, ale ma ona pewną przewagę. Nie licząc znacznie większej paczki danych otrzymamy Nokię 8 za 799 zł, a więc ponad dwukrotnie taniej, niż w Red Bull Mobile.

4

Solo Stan Nielimitowany

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Porównywalna cenowo jest Stan Nielimitowany Solo od sieci Play. W konfiguracji abonamentu za 80 zł miesięcznie opłata za Nokię 8 wynosi 1519 zł (podobnie, jak w Red Bull Mobile), ale dostajemy darmowy dostęp do serwisu Tidal i Showmax. Możemy się również cieszyć z objętościowo nielimitowanego pakietu internetowego, którego prędkość spada po przekroczeniu pierwszych 10 GB.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3439 zł.

Naszym zdaniem: jedna z wyższych opłat startowych za smartfona, ale wysokość abonamentu jest do przyjęcia – pod tym względem jest znacznie taniej niż w Orange. Opłaty w skali 2 lat wynoszą już jednak ponad 3400 zł.

5

Plan Wzbogacony

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
20 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,99
porównaj

Najdroższa oferta w zestawieniu, lecz pod względem zakresowym bardzo dobra. Aż 20 GB na pełnej prędkości oraz cena Nokii 8 wynosząca zaledwie 199 zł – to największe zalety Planu Wzbogaconego. Również i tym razem należy doliczyć ratę za sprzęt, przez co rachunki miesięczną będą wynosić 149,99 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3798,76 zł.

Naszym zdaniem: kontrakt przez 2 lata będzie nas wynosił łącznie (telefon + jego raty + abonament) niemal 3800 zł. Wysokie są również koszta w skali miesiąca. Pakiet znajdzie uznanie w oczach osób chcących zminimalizować cenę telefonu przy zachowaniu dobrych warunków umowy.

avatar
Wybrane oferty: