Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

T-Mobile – nowa oferta pakietów dla firm

2

W dniu 10 stycznia T-Mobile startuje z nową ofertą dla firm. Różowy operator wprowadza 2 nowe pakiety różniące się od siebie pakietem danych, również w wariantach z nowoczesnym smartfonem. To, co wyróżnia nową ofertę biznesową, T-Mobile, to jej elastyczność – odtąd w każdej chwili będzie można poszerzyć swój zestaw, aby dostosować go do potrzeb własnej firmy.

Porównaj najlepsze oferty GSM

2 elastyczne pakiety T-Mobile dla firm

2 elastyczne pakiety różnią się paczką danych oraz ceną – pierwszy z nich dysponują transferem rzędu 15 GB, drugi z kolei zapewnia nielimitowany dostęp do sieci. Każdy z nich można rozszerzyć o dodatkowe karty SIM.

Pakiet 3w1 15 GB z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami na terenie Polski i Unii Europejskiej kosztuje 75 zł netto (92,25 zł brutto). Wariant z nowoczesnym smartfonem wymaga dopłaty – za każdy telefon dopłata wynosi 25 zł miesięcznie.

Bogatszy pakiet 3w1 No Limit zapewnia objętościowo nielimitowany pakiet internetowy (transfer maleje do 1 Mb/s po przekroczeniu pierwszych 20 GB). Również i w jego przypadku istnieje możliwość rozbudowania o 2 dodatkowe karty SIM. Cały zestaw kosztuje 90 zł netto (110,70 zł brutto). Również i w jego przypadku rata za smartfona – o ile wybierze się wariant abonamentu z urządzeniem – wynosi dodatkowe 25 zł netto (30,75 zł brutto).

T-Mobile – nowa oferta pakietów dla firm
5 (100%) 4 głosów

Advertisement
avatar