T-Mobile – nowa oferta pakietów dla firm

2

W dniu 10 stycznia T-Mobile startuje z nową ofertą dla firm. Różowy operator wprowadza 2 nowe pakiety różniące się od siebie pakietem danych, również w wariantach z nowoczesnym smartfonem. To, co wyróżnia nową ofertę biznesową, T-Mobile, to jej elastyczność – odtąd w każdej chwili będzie można poszerzyć swój zestaw, aby dostosować go do potrzeb własnej firmy.

Porównaj najlepsze oferty GSM

2 elastyczne pakiety T-Mobile dla firm

2 elastyczne pakiety różnią się paczką danych oraz ceną – pierwszy z nich dysponują transferem rzędu 15 GB, drugi z kolei zapewnia nielimitowany dostęp do sieci. Każdy z nich można rozszerzyć o dodatkowe karty SIM.

Pakiet 3w1 15 GB z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami na terenie Polski i Unii Europejskiej kosztuje 75 zł netto (92,25 zł brutto). Wariant z nowoczesnym smartfonem wymaga dopłaty – za każdy telefon dopłata wynosi 25 zł miesięcznie.

JUMP! proFirma S

242736mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
61,50
porównaj

Bogatszy pakiet 3w1 No Limit zapewnia objętościowo nielimitowany pakiet internetowy (transfer maleje do 1 Mb/s po przekroczeniu pierwszych 20 GB). Również i w jego przypadku istnieje możliwość rozbudowania o 2 dodatkowe karty SIM. Cały zestaw kosztuje 90 zł netto (110,70 zł brutto). Również i w jego przypadku rata za smartfona – o ile wybierze się wariant abonamentu z urządzeniem – wynosi dodatkowe 25 zł netto (30,75 zł brutto).

JUMP! proFirma L

242736mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
bez
limitu
MIESIĘCZNIE MIES.
135,30
porównaj
avatar
  • Ernest

    Sprawdziłem z ciekawości, ale dla mnie jednak najkorzystniej, jeżeli chodzi o rozwiązania dla firm to na tych pakietach, które można łączyć na jednej fakturze wypada cały czas Virgin Mobile

Wybrane oferty: