Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plan Wzbogacony pod lupą – prześwietlamy ofertę

Obowiązuje do: zakończona
abonament Orange

W dzisiejszych czasach wzbudzenie zainteresowania klienta nie jest już wielkim osiągnięciem. Teraz liczy się nawiązanie z nim stałych relacji. Nie jest to jednak łatwe, o czym doskonale wiedzą przedstawiciele sieci komórkowych, w tym Orange, którzy nieustannie zmagają się z konkurencją, starającą się przejąć ich konsumentów. Jego najnowsza oferta kierowana jest głównie do klientów niezadowolonych z obecnego abonamentu. W poniższym tekście dokonamy prześwietlenia jednej z nich – Orange Plan Wzbogacony.

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019.

Abonament Orange

Obecna sytuacja na rynku sieci komórkowych to dobry okres dla klientów, gdyż mają oni szeroki wybór wśród ofert abonenckich. Jeśli konsument jest niezadowolony z obecnego abonamentu, to wraz z końcem umowy, może z niego zrezygnować i wybrać korzystniejszą usługę u konkurencji. Ponadto sieci starają się przekupywać klientów korzystniejszymi warunkami przygotowanymi specjalnie dla nich. Tak jest w przypadku Planu Wzbogaconego.

Plan Wzbogacony to jedna z kilku nowych ofert Orange tworzących taryfę „Dla Ciebie”. Usługa kierowana jest do klientów pragnących przenieść swój numer do nowego operatora. W ofercie dostaniemy 20 GB Internetu na pełnej prędkości, bezpłatne SMS-y i MMS-y, darmowe rozmowy w kraju i roamingu na terenie UE, darmowy dostęp do Spotify na kwartał oraz dodatkowe 2 GB internetu za 10 zł. Wszystko to w cenie 69,99 zł miesięcznie (bez dodatkowych rat za telefon). To jednak nie wszystko. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swój numer do sieci Orange, mogą liczyć na trzy miesiące darmowego abonamentu. Natomiast konsumenci oferty łączonej Orange Love otrzymują 20 złotych rabatu.

Rozmowy, SMS-y i Internet w Planie Wzbogaconym

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie Plan Wzbogacony:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: nielimitowany (zwalnia po 20 GB lub 25 GB (tylko dla przedłużających umowę), w tym 4,52 GB w roamingu UE)
 • cena: 69,99 (w przypadku opcji z telefonem do abonamentu należy doliczyć ratę za urządzenie)
 • długość umowy: 24 miesiące (opcja na 36 tylko dla przedłużających umowę)

Powyższa cena 69,99 zł uwzględnia rabaty, które klient otrzyma, jeśli wyrazi zgodę na przyjmowanie e-faktury oraz udostępnieni swój numer w celach marketingowych.

Plan Wzbogacony z telefonem:

abonament Orange

Porównaj oferty na abonament

Plan Wzbogacony bez telefonu:

Plan Wzbogacony jest najhojniejszym pakietem spośród najnowszych abonamentów sieci Orange. Nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y (również w ramach roamingu UE), oraz od 20 do 25 GB Internetu na pełnej prędkości (później do 1 Mb/s) robi wrażenie.

Plan Wzbogacony – dla kogo?

Usługa stworzona jest z myślą o konkretnym modelu klienta – osobie niezadowolonej z obecnej umowy, która myśli o zmianie operatora. Wskazuje na to usługa zapewniające 3 miesiące darmowego abonamentu dla osób, które przeniosą swój numer. Pomysł ten jest znakomitym rozwiązaniem dla ludzi, którzy nie chcą przedłużać starej umowy u dotychczasowego operatora, lecz pragną zarazem zachować swój numer.

Operator nie zapomina jednak o stałych klientach. O ile kwartał bez opłacania abonamentu ma przyciągnąć osoby z innych sieci, to dodatkowe 5 GB przygotowanych jest z myślą o lojalnym kliencie, który zdecyduje się przedłużyć obecną umowę z Orange. W sumie do dyspozycji dostanie aż 25 GB w tej samej cenie.

Decydując się na to rozwiązanie, warto jednak pamiętać, że cena abonamentu zakłada zgodę na przyjmowanie e-faktur oraz udostępnianie sieci swojego numeru telefonu w celach marketingowych. Jeśli zgodzimy się na takie rozwiązanie, cena abonamentu będzie wynosić 69,99 zł. W innym przypadku jest ona droższa o 10 złotych.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci)
 • nielimitowany objętościowo Internet
 • dodatkowe 5 GB dla osób przedłużających umowę
 • bezpłatny roaming UE
 • abonament 0 zł przez 3 miesiące po przeniesieniu numeru
 • bardzo duży wybór telefonów i smartfonów
 • ceny telefonów i smartfonów od 0 zł na start
 • rabat -20 zł za skorzystanie z usługi Orange Love
 • Spotify Premium za darmo na 3 miesiące

Wady:

 • konieczność wiązania się długoterminową umową
 • Internet zwalnia po przekroczeniu pierwszych 20-25 GB
 • mało atrakcyjny wariant bez telefonu
 • wzrost ceny o 10 zł w przypadku nie zgodzenia się na zgody marketingowe

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Orange.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.5/5 - (8 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.