Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nasz ranking ofert komórkowych pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę na telefon! Który operator oferuje najlepsze warunki umowy? Przed Tobą najbardziej atrakcyjne oferty na abonament, kartę oraz duet na czerwiec 2022.

Oferty aktualne na 25.05.2022. Pamiętaj, że ranking zawiera oferty dobrane wg naszego algorytmu (szczegóły w tabeli poniżej rankingu) faworyzującego oferty bez limitu. Aby poznać inne taryfy, sprawdź je w naszej porównywarce GSM.

Tanie połączenia do Ukrainy ->


Najlepszy abonament bez telefonu

1. miejsce – Plush ABO 15 GB (39 pkt).

2. miejsce – nju z usługą „Wszystko” (36 pkt).

3. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

4. miejsce ex aequo – Numer1 (33 pkt).

4. miejsce – O! Swobodna! 5G (33 pkt).

6. miejsce – Freedom3 5G (32 pkt) – nowość.

39 pkt. Plush ABO 15 GB ma najwięcej punktów w abonamentach bez telefonu – aż 39! Za 25 zł otrzymasz w pakiecie nielimitowane połączenia w Polsce i w roamingu UE (RLAH), darmowe aplikacje internetowe oraz dużo Internetu. Na start będzie to 15 GB, a dla stałych klientów transfer rośnie w bonusie za staż do 20 GB! Poza tym umowa podpisywana jest na czas nieokreślony, a więc rezygnujesz wtedy, kiedy tylko zechcesz.

36 pkt. Równie świetnie prezentuje się usługa „Wszystko” od nju mobile! W jej przypadku transfer rośnie jeszcze bardziej dla lojalnych klientów – z 20 GB robi się aż 60 GB! I to bez zmiany ceny, która wynosi 29 zł miesięcznie. Operator nju nie oferuje darmowych social mediów, ale usługi GSM same w sobie są nielimitowane w Polsce i w roamingu UE. To następna znakomita oferta z umową bezterminową!

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM ->

34 pkt. Abonament INEA No Limit 20 GB również da Ci minuty i wiadomości SMS oraz MMS bez limitów do wszystkich sieci, także w ramach roamingu UE. Dostaniesz tu też spory transfer aż 3,08 GB w UE i 20 GB w kraju. Dobra jest cena, nawet nieco niższa od Plusha i wynosi 24,90 zł. Istnieje możliwość zamówienia abonamentu w umowie na czas nieokreślony.

33 pkt. Wirtualna sieć lajt mobile nie daje bonusu za staż, ale nie musi! Jej abonament Numer 1 zapewnia od samego początku aż 30 GB transferu danych! Pakiet kosztuje miesięcznie tylko 24,99 zł, a w tej cenie dostaniesz też nielimitowane minuty i wiadomości tekstowe SMS/MMS, ale bez w pełni darmowego roamingu UE. Umowa na czas nieokreślony.

33 pkt. OTVARTA to kolejny polski operator komórkowy. Jego pakiet O! Swobodna! da Ci aż 21 GB transferu, ale jeżeli przeniesiesz do niego numer, to będzie to aż 31 GB 5G! Wirtualna sieć oferuje ponadto nielimitowane usługi do wszystkich w Polsce, ale bez roamingu UE. W zamian dostaniesz tzw. Pakiet Wakacyjny, którego można aktywować 2 razy w ciągu roku. Umowa bezterminowa.

32 pkt – nowość. Freedom3 5G to nowość w naszym najnowszym rankingu! Co prawda ten pakiet sieci Premium Mobile jest na rynku od paru lat, ale teraz dostał większy transfer 5G. W sumie za 29,70 zł zyskasz teraz aż 40 GB transferu w jakości sieci najnowszej generacji oraz usług no limit do wszystkich, ale bez roamingu UE. Umowa jak najbardziej bezterminowa.

Najlepszy abonament z telefonem

1. miejsce – Plush ABO 50 GB 5G (35 pkt).

2. miejsce – No Limit 20 GB (34 pkt).

3. miejsce ex aequo – Oferta L Nielimitowana (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Solo L 5G (33 pkt).

3. miejsce ex aequo – Plus 65 5G (33 pkt).

6. miejsce – Plan 60 5G (32 pkt).

35 pkt. W abonamentach z telefonem brak zmian – pierwsze miejsce cały czas zajmuje Plush ABO 60 GB za 50 zł. W tym topowym abonamencie operatora otrzymasz transfer 60 GB 5G, darmowe social media i Tidal na 3 miesiące! Poza tym Plush oferuje nielimitowane usługi w Polsce i UE. Ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki, ale jest za nie pobierana osobna rata. Za przeniesienie numeru dostaniesz 4 miesiące abonamentu za 0 zł.

34 pkt. Abonament INEA to skromniejsza oferta, ale i tańsza – kosztuje miesięcznie tylko 24,90 zł wraz z telefonem! Poza tym pakiet No Limit 20 GB ma umowę na 12 miesięcy, co jest niespotykane u konkurencji. Niestety opłata startowa za smartfona to nie symboliczne 1 zł, a sam wybór jest mocno ograniczony. Usługi nielimitowane są nie tylko w kraju, ale też w roamingu UE.

33 pkt. Z drugiej strony jest nie najtańszy, ale absolutnie topowy i bogaty abonament T-Mobile – Oferta L Nielimitowana. Dostaniesz w nim transfer 5G, który nigdy nie zwolni i nigdy nie zostanie wyczerpany! To taka jedyna oferta GSM na polskim rynku. Abonament kosztuje 85 zł, ale podobnie jak u większości, nie zawiera on opłaty za telefon. Wybór smartfonów jest ogromny. W pakiecie zyskasz też usługę Rozrywka Uwolniona z np. Tidalem i Polsat Box Go do wyboru.

33 pkt. Abonament Oferta L sieci Play kosztuje teraz mniej! W promocji Play zapłacisz 10 zł mniej, ale ta kończy się najprawdopodobniej z końcem maja. Warto zamówić go jeszcze dziś! Dostaniesz w nim 120 GB transferu 5G i telewizję Play NOW. Ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki na start. Wybór sprzętu jest równie bardzo duży jak w T-Mobile. Rozmowy, wiadomości SMS i MMS są nielimitowane w Polsce i w roamingu UE.

A może szukasz czegoś tańszego? Spójrz na abonament S:

33 pkt. Plus 65 5G jest kolejnym abonamentem 5G z telefonem za 1 zł. Cena pakietu wynosi 65 zł miesięcznie, ale do niej należy dopisać osobną ratę za smartfona. Operator oferuje 60 GB transferu i nielimitowane usługi w Polsce i za granicą (roaming UE). Ponadto zyskasz także pakiet 120 minut na rozmowy międzynarodowe! Często ten abonament wypada korzystanie w skali miesiąca czy całej umowy.

A może szukasz Plusa bez telefonu?

32 pkt. W abonamencie Plan 60 sieci Orange dostaniesz transfer 25 GB w 5G, a do tego nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, także w UE. Otrzymasz też miesięczny rabat 5 zł na HBO Max. To właśnie w Orange telefony są najtańsze na początek – opłata startowa często wynosi 0 zł na start! Operator pobiera za nie osobne raty miesięczne. W sumie dostaniesz tu najskromniejszą paczkę danych, ale kto wie – może akurat będzie to dla Ciebie najkorzystniejsza cenowo propozycja!


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Najlepsza oferta na kartę

1. miejsce – Heyah na Kartę 35 GB (37 pkt).

2. miejsce – T-Mobile Bez Limitu L (35 pkt).

3. miejsce – Perfect Match (34 pkt).

4. miejsce – Niewyczerpalne Wszystko (33 pkt).

5. miejsce – #GigaDaje (31 pkt).

37 pkt. Nowa oferta Heyah na kartę kosztuje jedynie 25 zł, a oferuje bardzo korzystne warunki. Dostaniesz tu 10 GB, ale w bonusie za doładowanie będzie to aż 35 GB! W tej niskiej cenie dostaniesz też nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe w Polsce i w RLAH (roam like at home), a także darmowe social media. Świetna oferta! W droższych pakietach Heyah oferuje paczkę minut do Ukrainy.

35 pkt. Świetną ofertą na kartę jest także T-Mobile L, ale cena jest wyższa i wynosi 30 zł na miesiąc. Operator oferuje tu 30 GB transferu danych i usługę Supernet Video DVD, a więc oglądanie np. Netflixa czy Amazon Prime Video bez utraty GB! Usługi głosowe i tekstowe są naturalnie nielimitowane nie tylko w kraju, ale też za granicą (UE).

34 pkt. Jeżeli nie potrzebujesz darmowego roamingu UE (RLAH), to wybierz pakiet Perfekt Match wirtualnej sieci Mobile Vikings! Jego cena wynosi tylko 25 zł, ale teraz w promocji spada o 50% przez 3 miesiące. Największą zaletą jest jednak kumulacja niewykorzystanego transferu w nieskończoność na kolejne miesiące! Aktywuj usługę Autodoładowanie, aby zachować ważność konta i uzbierane gigabajty. Co miesiąc będziesz otrzymał 25 GB nowej paczki danych.

Zobacz również: Mobile Vikings na kartę taniej o 50%!

33 pkt. Niewyczerpalne Wszystko w topowej odsłonie kosztuje 29,90 zł miesięcznie. To pakiet operatora a2mobile, w którym dostaniesz m.in. 30 GB Internetu, Wi-Fi Calling i darmowe social media. Tak jak Mobile Vikings, również w a2mobile nie ma w pełni darmowego roamingu UE (roam like at home – RLAH).

32 pkt. Wracamy do ofert za 25 zł! Tyle kosztuje też pakiet #Gigadaje od Virgin Mobile. Dostaniesz w nim nielimitowane usługi w Polsce, ale bez MMS-ów i – ponownie – bez darmowego roamingu UE. Zyskasz za to premię za staż, w której transfer danych rośnie z 15 do 30 GB! Wszystko to dla stałych i lojalnych klientów sieci Virgin Mobile.

Najlepsza oferta duet

1. miejsce – ABO Duet 15 GB (39 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 40,00 zł.

2. miejsce ex aequo – W Parze za 19 zł (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 38,00 zł.

2. miejsce ex aequo – lajtDUET MEGA  (34 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 84,98 zł. 

4. miejsce – lajtDUET Nr 1 (33 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,98 zł.

5. miejsce – Freedom Dla Dwojga + (31 pkt). Łączny koszt za 2 karty SIM: 44,40 zł.

39 pkt. Nowy duet Plush proponuje 15 GB transferu na start, a paczka internetowa rośnie wraz ze stażem – tak, jak w ofercie Plush ABO z 1 kartą SIM. Wszystko jest tu tak samo, ale w lepszej cenie! Nie będziesz płacił za 2 numery 2x 25 zł, lecz tylko 40 zł. W ten sposób zaoszczędzisz każdego miesiąca 10 zł Umowa bezterminowa.

34 pkt. nju mobile duet zaoszczędzisz jeszcze więcej! Miesięczny rabat wynosi w nim aż 20 zł, ponieważ dodatkowa karta SIM kosztuje w nju mobile tylko 9 zł! Transfer internetowy rośnie w premii za staż z 20 do 60 GB, ale jest on dzielony na parę. Usługi są nielimitowane, a umowa bezterminowa, a więc na czas nieokreślony.

Zobacz również: nju mobile trio

34 pkt. lajt mobile zazwyczaj oferuje tanie pakiety, ale DUET MEGA jest inny. Kosztuje więcej, bo 84,98 zł za 2 osoby, ale w zamian zyskasz tu aż 300 GB transferu na każdy numer! Wirtualny operator nie zapomniał o nielimitowanych minutach i wiadomościach tekstowych w Polsce, ale nie ma tu roamingu UE. Umowa na czas nieokreślony.

33 pkt. Powyższa oferta jest zbyt droga? Z odsieczą przychodzi… również lajt mobile. Oferuje on także pakiet duet za 44,98 zł, co oznacza rabat 5 zł w porównaniu do 2 indywidualnych pakietów z 1 kartą SIM. Warunki są te same co w DUET MEGA, ale transfer danych wynosi tym razem „tylko” 30 GB na osobę. Umowa bezterminowa.

31 pkt. Tyle samo rabatu (5 zł miesięcznie) oferuje też Premium Mobile. W jego ofercie duet powstałej z połączenia 2 indywidualnych abonamentów Freedom2 zyskasz też po 20 GB transferu na osobę, a także usługi głosowe i tekstowe (SMS oraz MMS) bez limitu. Umowa jest tu oczywiście bezterminowa, a więc możesz zrezygnować z niej w każdej chwili.


SPRAWDŹ wszystkie oferty komórkowe


Zasady punktowania

Wzięliśmy pod uwagę zarówno aspekt jakościowy (gwarantowane usługi w pakiecie), jak i cenowy. Punktowaliśmy zatem m.in. (w systemie zero-jedynkowym) oferowane nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y, a także cenę i wielkość pakietu internetowego (według ustalonych widełek). Zastosowaliśmy również wyraźną hierarchię usług – np. minuty bez limitu do wszystkich sieci komórkowych są o wiele ważniejsze od nielimitowanych MMS-ów, stąd różnica w ilości otrzymanych punktów. Szczegółowe zasady punktacji zamieszczamy w tabeli pod rankingiem.

Zmiany:

  • lipiec 2017 –  wprowadzenie dodatkowych punktów za darmowy roaming
  • październik 2017 – wprowadzenie zmian w punktowaniu aplikacji bez limitów danych; dotychczas tyle samo pkt otrzymywały oferty z 1 i więcej aplikacjami, które nie pobierały transferu – więcej szczegółów w poniższej tabeli
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu roamingu; Lajt Mobile otrzymuje 1 pkt za Bonus Krajowy, Play z kolei tylko 2 zamiast 3 za zmiany zasad w roamingu UE
  • luty 2018 – wprowadzenie zmian w punktowaniu pakietu internetowego; Play i T-Mobile otrzymują -1 pkt za obniżenie prędkości transferu, a2mobile -2 pkt
  • czerwiec 2018 – wprowadzenie zmian przedstawiania pakietów GB do transferu na pełnej prędkości
  • lipiec 2020 – 1 pkt za 5G

Punktacja Komórkomatu

Usługa
Ilość punktów
minuty na nr komórkowe
6
minuty na nr stacjonarne
3
SMS-y do wszystkich sieci
6
MMS-y do wszystkich sieci
2
Internet do 2 GB
1
Internet 2,01-4 GB
2
Internet 4,01-6 GB
3
Internet 6,01-10 GB
4
Internet 10,01-20 GB
5
Internet ponad 20 GB
6
transfer niedzielony na 2 karty SIM
3
zwiększający się z czasem transfer
3
2 darmowe aplikacje/strony www
1
co najmniej 3 darmowe aplikacje/strony www
2
5G
1
cena do 10 zł
8
cena 10,01-20 zł
7
cena 20,01-25 zł
6
cena 25,01-30 zł
5
cena 30,01-40 zł
4
cena 40,01-60 zł
3
cena 60,01-80 zł
2
cena 80,01-100 zł
1
cena 100,01-120 zł
0
cena 120,01-140 zł
-1
cena ponad 140 zł
-2
oferta bezterminowa
3
oferta z telefonem
3
roaming bez dodatkowych opłat
3
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

6
Dodaj komentarz

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
DaPo

Vectra top 1 chyba bo lejek dosc wysoki (da sie uzywac po wyczerpaniu pakietu) i tani abonament.15 zlotych

Olena

staram się być na bieżąco jeśli chodzi o dobre oferty na abonament i wychodzi na to, że Otvarta spełnia wszystkie moje wymagania – niedrogi abonament, umowa na czas nieokreślony.

Franek

jak zalezy Wam na dobrym zasięgu to polecam sieć Otvarta, działają na nadajnikach plusa. dobry zasięg i w telefonie i w internecie mobilnym.

aanka

Otvarta wypada niezle na tle konkurencji. nie dość, że jest spory wyb ór pakietów to jeszcze ceny bardzo atrakcyjne.

Klaudia

a jak to jest z aktywacją usług w sieci Otvarta ? podpowie ktoś czy długo się czeka? trzeba gdzieś jechać podpisywać umowę ?

Paula

wszystko załatwisz u nich bez wychodzenia z domu :) na stronie internetowej składasz zamówienie, podajesz dane i za 2 dni kurier jest u Ciebie z umową :) podpisujesz i gotowe :) u nas cały proces przeniesienia trwał około 10 dni ale przenosiliśmy się od innego operatora.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów