Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola RAZR 3 prezentuje baterię, a także inne specyfikacje techniczne. Przynajmniej nieoficjalnie, gdyż dane pochodzą z kolejnych przecieków. Jednak o ile nie można się przyczepić do wydajności, o tyle pojemność baterii może się okazać wręcz przerażająco niska jak na te parametry i współczesne czasy.

  • Motorola RAZR 3 pojawi się już niebawem
  • będzie to wydajny smartfon
  • ale informacje na temat baterii są mocno niepokojące

Motorola RAZR 3

Wedle najnowszych przecieków kolejna generacja składanego smartfona od Motoroli ma pracować pod kontrolą flagowego Snapdragona 8 Gen 1. Ma on być wpierany przez 8 lub 12 GB pamięci RAM w zależności od wersji. Na pliki przeznaczone będzie 256 lub 512 GB przestrzeni dyskowej. Prawdopodobnie nie będzie można jej rozszerzyć o zewnętrzną kartę pamięci.

Najważniejszym elementem nowej Motoroli RAZR 3 będzie oczywiście składany jak klapka ekran. Ma on mieć przekątną ponad 6,2 cala. Będzie wykonany w technologii AMOLED i zaoferuje rozdzielczość na poziomie FHD+. Nie zabraknie tutaj odświeżania na poziomie 120 Hz i proporcji 20 na 9.

W przypadku aparatu Motorola RAZR 3 prawdopodobnie zaoferuje podwójną jednostkę główną. Podstawowa jednostka otrzyma matrycę 50 Mpix. Znajdzie się tutaj również aparat ultraszerokokątny o matrycy 13 Mpix. Całość zamknie kamerka do selfie 32 Mpix.

Natomiast najbardziej zaskakująca informacja jaka w ostatnim czasie pojawiła się w sieci dotyczy baterii. Okazuje się, że ma mieć ona pojemność na poziomie jedynie 2800 mAh. Choćby nie wiem jak zoptymalizować smartfon, to przy takich flagowych parametrach dotrwanie do wieczora na jednym ładowaniu może okazać się wielkim wyzwaniem. I tutaj nie pomoże nawet ewentualne szybkie ładowanie. Trzeba mieć nadzieję, że jednak ta informacja nie sprawdzi się.

Dodajmy jeszcze, że Motorola RAZR 3 będzie pracowała pod kontrolą Androida 12. Jej premiera ma mieć miejsce już za miesiąc. Smartfon będzie prawdopodobnie dostępny także w Europie. Jego cena ma wynieść około 1149 euro.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Motorola na czerwiec 2022

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów