Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jaki powerbank do 100 zł kupić w obecnych czasach? Dzisiejsze smartfony z reguły wciąż potrzebują ładowania co 1-1,5 dnia, ale mają na tyle pojemne baterie, że stare powerbanki często pozwolą na tylko jedne pełne doładowanie energią. Czy w kwocie do 100 zł da się kupić wystarczająco pojemny powerbank?

Jaki powerbank do 100 zł?

W tej kwocie nie ma co wybrzydzać, ale na szczęście coraz częściej spotkamy się z powerbankami o odpowiednio pojemnym ogniwie. Na tyle pojemnym, aby wystarczył na przynajmniej dwukrotne podładowanie smartfona np. podczas podróży.

Dobry powerbank do 100 zł powinien:

  • być odpowiednio pojemny (co najmniej 10000 mAh)
  • mieć wskaźnik stanu akumulatora
  • być bezpieczny w użytkowaniu
  • mieć odpowiednie certyfikaty

Najpopularniejsze powerbanki do 100 zł w 2022:

Pojemność ogniwa 10000 mAh nie jest co prawda szczytem marzeń, ale jeżeli celujesz w powerbanki ok. 30000 mAh to musisz przeznaczyć na nie znacznie więcej gotówki. Poza tym 10000 mAh wystarczy już na dwukrotnie naładowanie smartfona o ogniwie 5000 mAh, a to jest już dzisiejszym standardem na rynku smartfonów.

Powerbank solarny ->

Jeszcze kilka lat temu rzadko były spotykane smartfony z baterią 4000 mAh, więc wtedy banki energii z pojemnością rzędu ok. 5000-7000 mAh miały rację bytu. Dziś są niewystarczające, a i tak za niewielką sumę dostaniesz znacznie mocniejszy powerbank do telefonu.

Powerbank do 100 zł – ranking

Kupując powerbank do 100 zł pamiętaj także o ograniczeniach wynikających z tej niewygórowanej ceny. Tylko niektóre będą oferować szybkie ładowanie, a o ładowaniu bezprzewodowym/indukcyjnym w tej kwocie możesz zapomnieć. 100 zł wystarczy jednak na zakup bezproblemowego urządzenia, schludnie i solidnie wykonanego, w dodatku ze wskaźnikiem LED informującym o stopniu naładowania akumulatora. Będzie on nieocenionym ratunkiem podczas podróży!

Powerbank indukcyjny – ranking ->

Podsumowując: niedrogi powerbank do 100 zł może nie będzie miał tylu funkcji, co droższe modele, nie będzie więc baterii solarnych (no chyba, że zdecydujesz się na mniej pojemny powerbank solarny Setty 5000 mAh), nie będzie także ładowania indukcyjnego. Nie zmienia to faktu, że w tej kwocie znajdziesz bezpieczne powerbanki, dobrze wykonane i prawidłowo działające, które uratują Twojego smartfona przed rozładowaniem.

Oto nasze zestawienie najlepszych powerbanków do 100 zł – lista TOP 5.


Setty SPB-20 20000 mAh

To jeden z nielicznych przykładów na bardzo pojemny powerbank do 100 zł! Setty SPB-20 ma bowiem aż 20000 mAh pojemności! Oznacza to, że może naładować smartfona z baterią 5000 mAh aż czterokrotnie. W tej kategorii to rzecz niespotykana.

Powerbanka Setty SPB-20 20000 mAh naładujesz przez port USB-C lub microUSB, sam posiada też 2 porty wyjściowe USB. Powerbank jest gotowy do użycia w każdej chwili! Producent wyposażył go też w 4 diody LED informujące o stanie zmagazynowanej energii urządzenia. Trzeba przyznać, że jest ono masywnie i solidnie zbudowane z tworzywa sztucznego. Co ciekawe, model Setty SPB-20 występuje też w pojemnościach 5000 i 10000 mAh w cenie odpowiednio ok. 30 i 45 zł.

Setty SPB-20 20000 mAh jest uniwersalnym powerbankiem – naładujesz nim np. smartfona prądem o natężeniu 1,0 A czy tablet z natężeniem 2,4 A.


Baseus Bipow Power Bank 10000 mAh 15 W

Tego powerbanka w mocniejszej (i droższej – ok. 130-140 zł) pojemności 30000 mAh polecaliśmy jako powerbank do iPhone. Wariant z pojemnością 10000 mAh będzie świetnym powerbankiem w kwocie do 100 zł. Co on oferuje?

Są tu porty i standardy ładowania USB, USB-C oraz microUSB. Maksymalne napięcie wyjściowe portu wynosi 5 V, a maksymalne natężenie prądu 3 A, co przekłada się na moc ładowania 15 W. Baseus Bipow Power Bank ma wyświetlacz LED informujący o stanie naładowania baterii. Zastosowane tu ogniwo typu Li-Po, a więc litopo-polimerowe. To dość nieduży powerbank o wymiarach 151x69x17 mm, który co prawda nie oferuje szybkiego ładowania, ale jest bardzo dobrze wykończony. Poziom estetyki jest tu znacznie powyżej przeciętnej.

W dodatku Baseus Bipow jest uniwersalnym powerbankiem – naładujesz nim zarówno smartfona, jak i tablet, smartwatcha, przenośną konsolę do gier i wiele innych elektronicznych urządzeń! W dodatku naładujesz nim kilka urządzeń jednocześnie.


Joyroom JR-QP190 Mini 10000 mAh

Joyroom JR-QP190 Mini to kolejny stylowy powerbank o pojemności 10000 mAh. Jest wykonany nie z tylko z bardzo dobrych jakościowo materiałów (ABS), ale też bardzo dobrze się prezentuje.

Urządzenie wyposażono w 4 porty: 2x USB typu A, 1x USB typu C i 1x microUSB. Te dwa ostatnie posłużą także do ładowania samego powerbanka, z kolei port USB-C pozwoli na szybkie ładowanie smartfona w standardzie PowerDelivery o mocy do 20 W. Producent Joyroom nie zapomniał o czujnikach bezpieczeństwa: przeciwprzepięciowym, przeciwprzeciążeniowym czy przeciwspięciowym. Także pod względem designerskim Joyroom JR-QP190 Mini 10000 mAh wygląda znakomicie.

Mamy też dobrą wiadomość dla tych osób, które nie lubią wielkich banków energii – ten niewielki powerbank ma w nazwie „Mini” nieprzypadkowo. Jego gabaryty są naprawdę niewielkie, tak samo jak ciężar (tylko 170 g).


Tracer Slim 2A 10000 mAh

Tracer Slim 2A 10000 mAh wygląda na znacznie więcej, niż życzy sobie za niego producent. Wszystko dzięki atrakcyjnej niebieskiej wersji kolorystycznej, a także wysokiej jakości wykończenia. Poza tym ten powerbank ma jeszcze inne atuty.

Produkt tego znanego producenta sprzętu elektronicznego i gadżetów GSM ma – jak sama nazwa wskazuje – pojemność 10000 mAh (bateria Li-Po). Posiada 2x porty USB-A, USB-C oraz microUSB. Świetnie nada się na awaryjne podładowanie tabletu, smartfona czy tradycyjnego telefonu komórkowego. Tracer Slim 2A może pochwalić się niewielkimi rozmiarami: jego długość nie przekracza 136 mm, a szerokość i wysokość to odpowiednio 68 oraz 15 milimetrów. Na pokładzie nie zabrało oczywiście wskaźnika naładowania baterii LED.

No i wreszcie cena – Tracer Slim 2A 10000 mAh kosztuje tak mało, że za ustalony budżet 100 zł kupisz 2 takie powerbanki! Będzie on naprawdę bardzo dobrym i niedrogim wyborem.


Hama Power Pack Fabric 10 10000 mAh

Kolejny powerbank od uznanego producenta sprzętu elektronicznego. Hama Power Pack Fabric 10 10000 mAh mieści się w ustalonych widełkach cenowych, ale oferuje znacznie więcej prócz atrakcyjnej ceny.

Hama Power Pack 10 10000 mAh to powerbank do 100 zł z certyfikowanymi ogniwami spełniającymi najwyższe standardy bezpieczeństwa. Są tu zabezpieczenia przed przeładowaniem czy zwarciem. Dzięki temu ładowanie urządzeń (m.in. smartfonów) jest bezpieczne i zoptymalizowane. Ten bank energii posiada atrakcyjny wygląd i oczywiście wskaźnik LED naładowania akumulatora wskazujący poziomy 100, 75, 50 oraz 25%. Zestaw startowy zawiera ponadto kabel USB-C.

Jak sama nazwa wskazuje, ten powerbank od producenta Hama ma pojemność 10000 mAh, a więc standardową w tej klasie cenowej.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów