Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Honor 70 SE na horyzoncie. Kolejny przedstawiciel rodziny

Honor 70 SE

Honor 70 SE właśnie pojawił się na pierwszych przeciekach. Oznacza to, że dołączy to pozostałych modelu z rodziny oznaczonej tym samym numerem. Na razie wiadomo, że został podany w nazwie kodowej jednej ze stron certyfikujących. Na ten moment niewiele wiadomo o jego specyfikacji, jednak dzięki wcześniejszym premierom możemy mniej więcej wnioskować jakiej specyfikacji się spodziewać.

  • Honor 70 SE będzie pracował pod kontrolą Snapdragona
  • prawdopodobnie będzie dostępny w Europie
  • zaoferuje szybkie ładowanie

Honor 70 SE

Honor 70 SE pod względem wyglądu nie powinien odbiegać od pozostałych modeli. Oznacza to, że również tutaj zobaczymy charakterystyczną podwójną wyspę aparatów. Możemy także liczyć na perłową wersję wykończoną ciekawym wzorem.

Dzięki certyfikacji 3C na stronie której pojawił się ten model, wiadomo że będzie można go naładować z prędkością 66 W. Prawdopodobnie w zestawie będzie znajdowała się odpowiednia ładowarka. Można również spodziewać się baterii na poziomie mniej więcej 4800 mAh.

Bazując na pozostałych modelach z rodziny Honor 70 można spodziewać się, że SE będzie napędzany jednym z procesorów Snapdragona. Będzie to zapewne odpowiednik modelu 778G Plus. Na pokładzie powinno znaleźć się 8 GB pamięci RAM. Na pliki zaś przeznaczone będzie 256 GB przestrzeni dyskowej.

W modelu Honor 70 SE mamy szansę zobaczyć dobry ekran. Jego przekątna powinna wynosić w okolicy 6,7 cala i prawdopodobnie będzie wykonany w technologii OLED. Nie zabraknie tutaj rozdzielczości Full HD+ oraz szybkiego odświeżania, być może na poziomie 120 Hz.

Smartfon prawdopodobnie zaproponuje potrójny aparat główny. Możemy zatem spodziewać się tutaj podstawowej kamery o rozdzielczości około 50 Mpix. Również aparat szerokokątny może mieć podobną matrycę. Jedynie trzecie „oczko”otrzyma matrycę 2 Mpix i będzie dedykowane zdjęciom makro.

Na razie nieznana jest data premiery Honora 70 SE. Powinna mieć ona jednak miejsce do końca roku. Oprócz rynków azjatyckich smartfon powinien pojawić się także w Europie. Jeszcze jest za wcześnie na wycenę smartfona.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Honor na październik 2022

Źródło: gizmochina.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: