Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy Internet mobilny

8

Niektóre pakiety Internetu mobilnego kosztują całkiem sporo, zwłaszcza te z nielimitowanym transferem. Co zrobić, kiedy potrzebujemy dużo gigabajtów, a jednocześnie chcemy uciec od dużych rachunków miesięcznych? Jest na to sposób - od kilku lat dostępna jest bowiem całkowicie darmowa alternatywa!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty Internetu mobilnego ->


Czy istnieje darmowy Internet mobilny?

Zupełnie darmowy transfer mobilny oferuje Aero2, do którego należała sieć komórkowa a2mobile przed jej przejęciem przez Premium Mobile. Może on z powodzeniem zastąpić podłączanie się do czyjeś sieci mobilnej, co nigdy nie jest wygodnym rozwiązaniem.

Aero2 - jakie parametry łącza mobilnego?

Bezpłatny Dostęp do Internetu (BDI) w Aero2 charakteryzuje:

  • maksymalna prędkość - do 512 kbit/s
  • czas trwania połączenia - do 60 minut

Aero2 chwali się posiadaniem jedynego prawdziwie darmowego łącza mobilnego. Nie jest on demonem prędkości, ale przecież nic nie kosztuje, więc krytyka pod jego adresem jest nieuzasadniona. Darmowy Internet Aero2 może z powodzeniem wystarczyć do podstawowych czynności.

Uwaga! Czas trwania nieprzerwanego transferu z siecią trwa do 60 minut od momentu nawiązania połączenia. Po resecie wystarczy na nowo połączyć się z Aero2.

Jak zamówić Aero2?

Aero2 jest bezpłatny, ale żeby z niego korzystać, należy zamówić odpowiednią kartę SIM do swojego modemu lub routera. Operator udostępnia karty w formacie pełnowymiarowym, micro oraz nanoSIM. W tym celu wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, który znajduje się na stronie aero2.pl.

Wydanie karty SIM wiąże się z jednorazową opłatą za wysyłkę kurierską w wysokości 14 zł oraz opłatę depozytu (20 zł).

Aero2 BDI - podsumowanie

Darmowy pakiet Aero2 ma niewątpliwie wiele zalet, ale ma też oczywiste ograniczenia. Bez obaw - w razie konieczności operator Aero2 oferuje znacznie szybsze transfery w kwocie od 2 do 50 zł. Ich ważność wynosi 30 dni. Do największych zalet Aero2 BDI należy niewątpliwie zaliczyć bezpłatny i nieograniczony transfer.

Nie będzie on jednak odpowiedni dla wszystkich, np. dla graczy komputerowych, którzy wymagają od łącza szybkiego transferu. Należy również przygotować się na zrywanie połączenia po 60 minutach transmisji danych.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
TomaszAdrianwaldemar32masnohazi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kabis
Gość
kabis

no a w Aero2 jest BDI i to jest jedeny naprawde darmowy net w PL

hazi
Gość
hazi

ano jest i robią tym bardzo dobrze :)

masno
Gość
masno

na jakiej zasadzie działa ten darmowy net? Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru

Africa
Gość
Africa

Niestety darmowy internet, pomimo tego że jest przydatny, jest dla mnie zbyt wolny, na telefonie korzystam z a2mobile, a na komputerze ze światłowodu.

olgik
Gość
olgik

ja tak samo, na a2 sie zdecydowalam bo maja ten darmowy transfer na social media

waldemar32
Gość
waldemar32

gdyby nie uciążliwy kod(koślawe litry-już widzę jak starsi bawią się w to) wybrałem tę ofertę(czasami pisałem 3 razy bo zły kod i nie połączyło się się) więc zrezygnowałem .mam limotowany w t mobile(50MB na dzień i ważne konto) .nie lubię umów. (przeszedłem krzyż pański z cyfrą+)

Adrian
Gość
Adrian

Wybaczcie ale play już dało za 35 zł no limit net 1 mb/s dow. Up. 364 mb/s po wykonaniu 20 GB bez kodów
Na kartę No limit rozmowy smsy i mmsy

Tomasz
Gość
Tomasz

Kiedy 9 lat temu wprowadzono BDI, taka prędkość nie była oszałamiająca, ale nadawała się do prostych zastosowań. Niestety dziś nie nadaje się już w zasadzie do niczego. Współczesne portale są przeładowane treściami multimedialnymi – ich strony główne to kilkadziesiąt megabajtów obrazków, reklam itp. Przy prędkości łącza oferowanej przez Aero 2 taka strona ładować się będzie przez ponad 10 minut! Można od biedy takim łączem odebrać jakiegoś maila tekstowego bez załączników, ale to by było na tyle.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów