Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny bez limitu – oferty 5 operatorów

grafika firmy T-Mobile symbolizująca nielimitowany Internet bezprzewodowy

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-22

Czy istnieje Internet mobilny bez limitu? Czasami operatorzy chwalą się transferem „bez limitów” danych, ale jak jest w rzeczywistości? W praktyce w wielu ofertach możesz dostać nieskończony pakiet internetowy, ale z pewnymi ograniczeniami. Zobacz na najlepsze oferty Internetu mobilnego.

Internet bez końca

Nielimitowany Internet kusi każdego, kto z jakiegoś powodu nie chce lub nie może mieć dostępu do stałego łącza. Osobną grupą są ci, którzy z sieci korzystają najwięcej na telefonie. Niestety, obie grupy muszą pogodzić się z tym, że nielimitowany dostęp do stron internetowych w systemie mobilnym ma swoje ograniczenia.

Najlepsze oferty Internetu mobilnego

Często nawet te oferty, które oznaczone są jako te bez ograniczeń, wprowadzają tzw. lejki, a więc zmniejszenie prędkości po zużyciu danej ilości danych. To popularna praktyka, jednak warto zawsze przed zakupem przejrzeć aktualny regulamin i sprawdzić, jak będzie to wyglądało w przypadku oferty, na którą się zdecydujemy. Zdarza się często tak, że różnice w transferze bywają dość znaczne, a nawet są operatorzy, którzy po zakończeniu naszego pakietu, po prostu odcinają nas do sieci.

Są jednak wyjątki od tej reguły, prawdziwe „białe kruki”, jak np. nowa oferta głosowa na telefon: Nowy abonament T-Mobile z Internetem bez ograniczeń!

Postanowiliśmy sprawdzić, którzy operatorzy mają w swojej ofercie „nielimitowany” Internet i na jakich zasadach go proponują w 2024 roku.

T-Mobile Internet domowy

Tak naprawdę to naprawdę nielimitowany Internet mobilny/domowy oferowany jest przez T-Mobile. W większości tu opisanych przypadków łącze jest nieskończone, tzn. po wyczerpaniu paczki danych wciąż będziesz mógł korzystać z Internetu, lecz z zwolnionym transferem. Tutaj transfer zawsze będzie taki sam!

T-Mobile Internet domowy L nigdy nie zwalnia i nigdy się nie kończy! Prędkość pobierania i wysyłania danych wynosi do 90 Mb/s, a koszt miesięczny to obecnie 95 zł.

Jeżeli nie potrzebujesz tak szybkiego łącza, to możesz wybrać wolniejszy pakiet do 30 lub do 60 Mb/s (Internet domowy S oraz M). W każdym przypadku umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Do Internetu domowego T-Mobile dobierzesz odpowiedni router. Do wyboru są urządzenia takich marek, jak ZTE czy TCL.

nju mobile Internet mobilny

W ofercie u tego operatora dostępna jest oferta za jedyne 29 zł za miesiąc korzystania. Submarka Orange oferuje program lojalnościowy, który pozwala uzyskać jeszcze więcej gigabajtów – nawet 3000 ekstra dodatkowych po 2 latach! A co kiedy skończą się te internetowe pakiety w nju internetowy 120 GB? Cóż, wtedy transfer spada w kraju do 1 Mb/s, a to oznacza, że wciąż możesz korzystać (o ile jesteś cierpliwy) z zasobów sieci www. Oferta jest tym lepsza, gdyż jakiś czas temu nju mobile zwiększył transfery danych w swoich ofertach internetowych i głosowych!

Internet mobilny do laptopa

Play Internet mobilny

Play dla swoich klientów ma kilka opcji do wyboru. O niemal każdej z nich można powiedzieć, że to Internet bez limitu, ale z pewnymi ograniczeniami. W ofercie z urządzeniem (od 1 zł na start; routery, laptopy, tablety) dostaniesz paczki 150, 300, 500, 1000, a nawet 3000 GB. Nie licząc pierwszej opcji wszystkie są w 5G i wszystkie mają lejek do 1 Mb/s. Ceny zaczynają się odpowiednio od 25, 65, 75, 95 i 130 zł (z routerem lub z laptopem jest drożej). Ten sam lejek pojawia się też w pakietach z samą kartą SIM.

Oznacza to, że jeśli wykorzystasz 150, 300, 500, 1000 albo 3000 GB (w zależności od wybranej oferty), to zmniejszy się prędkość naszej sieci. Warto pamiętać, że w każdym z tych przypadków do korzystania niezbędny będzie router. Możesz wybrać go już po zdecydowaniu się na konkretną ofertę, przy czym istotne jest, że w tej najtańszej fioletowy operator proponuje m.in. router ZTE MF283V.

Plus Internet mobilny

W Plusie z kolei do wyboru masz 3 oferty za 49, 69 i 99 złotych. Oferują one w standardzie odpowiednio 100, 200 i nawet 700 GB! Pierwszy miesiąc jest za 0 zł, ale jeżeli przenosisz usługi do Plusa, to będziesz cieszył się 3 miesiącami za free.

W niemal wszystkich pakietach Internetu mobilnego 5G/LTE Plusa (nie licząc najtańszego za 30 złotych z marnym lejkiem do 32 kb/s) po wyczerpaniu transferu aktywuje się lejek do 1 Mb/s. Opłaty miesięczne można obniżyć korzystając z programu smartDOM – wówczas każdy pakiet tanieje o 25 złotych.

Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Przez pierwszy rok dostaniesz darmowy dostęp do Disney Plus! Do wyboru masz opcję bez urządzenia (sama karta SIM), z routerem/modemem lub laptopem. Decyzja należy do Ciebie!

Orange Internet mobilny

Pomarańczowy operator również ma w swojej ofercie nielimitowany Internet (albo raczej „nielimitowany”) i znacznie skromniejszy. W Plusie z kolei do wyboru masz 2 oferty za maksymalnie 9,99 i 39,99 złotych. Oferują one w standardzie odpowiednio 10 i 50 GB (Internet Mobilny Podstawowy i Internet Mobilny Optymalny). Co potem? Gdy tylko wykorzystasz wspomniane pakiety, to ciągle będziesz miał dostęp do sieci, ale z obniżoną prędkością.

W przypadku Orange będzie to ograniczenie prędkości do 1 Mb/s. Warto tu dodać, że oferowane pakiety można rozbudować. Dodatkowe 10 GB kosztuje u pomarańczowego operatora 10 złotych. Uwaga – aby uzyskać cenę, która wyświetla się w ofercie, należy zgodzić się na otrzymywanie e-faktury i komunikatów marketingowych.

Możesz też wykupić usługę Szczęśliwe Godziny, czyli transfer nocny. Kosztuje ona 4,99 zł miesięcznie.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Istnieje - i to nawet prawdziwie nielimitowany Internet mobilny! Charakteryzuje się on brakiem limitów prędkości transferu danych, jak i wielkości pakietu internetowego. Takie oferty są jednak prawdziwą rzadkością, a większość operatorów stosuje lejek bezpieczeństwa po przekroczeniu danego transferu. W praktyce jest to nieskończony Internet, ale z czasem wyraźnie zwolniony.
Prawdziwie nielimitowany Internet mobilny oferowany jest przez T-Mobile Polska. Konkurencyjne oferty sieci Plus, Play, Orange i nju mobile również zapewniają nieograniczony transfer, ale już z pewnymi ograniczeniami jego prędkości po konsumpcji danej paczki GB.
Najtańszą ofertą dysponuje nju mobile za 29 złotych miesięcznie. Jeżeli jednak szukasz oferty bez żadnych ograniczeń, do wyboru masz T-Mobile Polska za 80 złotych.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.6/5 - (89 votes)
Subscribe
Powiadom o
141 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

dobry net ma toya tez i przede wszystkim tanio

Dla nas toya miała najlepsza ofertę. Polecamy, bo Internet jeszcze tak szybko nie działał jak teraz a mieszkamy w troche problematycznym miejscu więc to wyczyn!

ile lat ma ta strona?

toya ma bardzo dobry net

Artykuł-oszustwo. Piszecie o różnych ofertach, tyle że bez limitu to jest jedna.

Chcecie mieć prawdziwy internet bez żadnych limitów? Proszę bardzo! Orange Flex 80 złotych i wszystko no limit !!!

Ostrzegam!
Internet T-Mobile pakiet M 60Mb/s nie dajcie się złapać, może działa poprawnie do godziny 19:00 do rana jest dramat 1Mb/s przy dobrych wiatrach. Złapałem się na umowę i został jeszcze rok. To internet LTE nie jesteście w stanie reklamować niskiej prędkości.

Szkoda pieniędzy i nerwów. Oczywiście na mapach T-mobile powinien działać poprawnie.

T-mobile wzite na probe z abonamentem 90 Mb/s. Rzeczywistoac to 20 Mb/s i raptem 2 dni z 70 Bb/s a abonament kosztuje 90 zlotycg. Zenada . Proponowali jeszcze modem za 1000 zl ale bez gwarancji transferu oczywiscie. Wies 8 km od Wroclawia . Realia XXI wieku

To złodziejska niemiecka firma…dziwię się że jeszcze głupich znajdują w Polsce

W Niemczech ta firma od lat jest na pierwszym miejscu pod kazdym wzgledem: predkosc i serwis i zasieg. I mimo, ze ma najwyzszce ceny, to dla tych, ktorzy chca predkosc i zasieg w niemalze kazdym miejscu, jest najlepsza. ALE NIE W POLSCE! W Polsce to: najgorszy serwis, beznadziejna predkosc, oszukane mapki zasiegu, oszukancze umowy, zdzierstwo!

Podpinam się z opinią. W okolicy Wrocławia internet mobilny bez limitu, ale od września raz jest raz go nie ma. Podobno była awaria nadajnika „i technicy pracują nad rozwiązaniem problemu”. 26 września dostaję informację, że moja sprawa została rozwiązana i tego samego dnia odcina mnie od internetu. Dzisiaj podobnie – internetu nie ma. Wcześniej byłem w orange i od święta były problemy ale nigdy nie trwały dłużej niż jeden dzień (zazwyczaj krócej). Przeniosłem się z uwagi na za małą paczkę danych, ale myślę nad ponowną zmianą operatora.

Aktualizacja tego artykułu jest z przyszłości? 28 marca 2023 dopiero będzie …. chyba…. a może je przespałem miesiąc…. :-)

Miał być 28.02.2023 :) Poprawione, dzięki!

Ja komentuje artykuł z 30.12.2022 „ Internet mobilny bez limitu – oferty 5 operatorów” 4 dni od pojawienia się artykułu. W jednej z ofert jest wymieniany T-Mobile (z nagłówkiem internet domowy). Tak, jest tam internet bez limitu ale to oferta na internet DOMOWY a nie MOBILNY!! Mobilny to mobilny, dostępny u mnie (i taki mam od wielu lat) a domowy to domowy (u mnie niedostępny). Wielu ludzi nie wie jaka jest różnica a porównywanie operatorów w którym jako jedyny T-Mobile ma internet bez limitu (ale oferta przedstawiona jest na internet domowy) jest bez sensu i mało uczciwe. To może dodajmy światłowód od Orange. Pozdrawiam – szczęśliwy posiadacz internetu od T-Mobile MOBILNEGO BEZ LIMITU (oferta sprzed kilku lat)

Nie wierzcie-Mam internet w tmobile 30Mb/s bez limitów, NIESTETY NIE JEST TO PRAWDA OD 10 DNI INTERNET DZIALA Z PRĘDKOŚCIĄ ok1.5 Mb/s a infolinia twierdzi ze duzo GB zużyłem i teraz będę miał taka predkość i nic do zrobienia, jestem zawiedziny Tmobilem

To jest nieporozumienie i DRAMAT! Mówiło się, że Niemcy są tak zacofane z dostępem do Internetu. Tyle, że Niemcy rozwinęli Internet w przeciągu 3 lat do takiego poziomu, że za 30 euro można mieć nielimitowany Internet a za 60 euro nielimitowany Internet w całej Unii europejskiej! A w Polsce kiedyś były oferty nielimitowanego Internetu i, jak widać, uwsteczniliśmy się i nielimitowany Internet w Polsce oznacza np. 250GB. Śmiech na sali. W takiej sytuacji wolę niemiecką umowę za 60 euro z nielimitowanym Internetem w UE.

dokładnie u nas ciagle drogo i dziadostwo

U nas problem ciągnął się ponad rok czasu, nic nie pomagało dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę operatora i instalacje AVG .

Od tego czasu wszystko działa super

U nas działa super żadnych przerw dobra prędkość.

Pozdrawiam

Czyli nic ciekawego, ja do samej gier zużywam około z 1 TB jak ściągam by je tylko obczaic w game passie, do tego dochodzą seriale, czy tv.
Szkoda, aktualnie nie ma dobrej oferty więc lepiej po kablu niż się dać wydymać

To niezły artykuł o tytule Internet BEZ LIMITU, po czym 4 z 5 wymienionych ofert maja limit? widze ze nazwisko autora nie jest przypadkowe.

Nie obrażając nikogo ale ten post jest……. szkoda słów !!! Żeby takie kity wciskać i odwracać kota ogonem . Ten post jest o mobilnym Internecie z limitem transferu.!!!!! Bez limitu są jedynie rozmowy i smsy w tylko tych przypadkach nie spada poziom przesyłu – wysyłania i odbierania .
Cena tych „super ” ofert niewiele różni się od Internetu stacjonarnego lub Wi-Fi . Kolejne nabijanie w butelkę i ściąganie pieniążków. Nigdzie ale to nigdzie nie znalazłam Internetu mobilnego bez limitu . Jeśli są podane 50G, 100G, 200G itd. to jest to limitowany net.
Pozdrawiam zachwyconych po przyjęciu za fakt odwrócenia kotka.
Żenada

W tej sytuacji chyba lepszym pomysłem byłoby… kupienie oferty KOMÓRKOWEJ w T-Mobile (o ile ktoś ma zaufanie do tej sieci). W ofertach M i L jest oprócz nielimitowanego pakietu rozmów/SMS/MMS także nielimitowany internet (w taryfie M z prędkością do 30Mb/s). Pierwsza na promocji 45 zł miesięcznie, druga 65 zł miesięcznie.

T-Mobile Internet Domowy z dużym napisem NIELIMITOWANY to porażka przy pobranych 300GB zakładają lejek, a nie daj Boże byś zbliżył się do 500GB wtedy download 600kb/s.

Wg. mojej opini NIELIMITOWANY to oszustwo wprowadzające w błąd klientów.

Mam Orange na kartę, płacę 25 zyla miesięcznie i z roznymi dodatkami mam ok 200GB miesięcznie. Miesiecznie wykorzystuje 100-150GB. W domu mam transfer miedzy 20 a 80Mb (zalezy od pory dnia)

Oragne da się fajnie przetestować jak za friko – w apce mpay jest starter darmo, a resztę przy minimalnym wkładzie idzie ugrac promocjami

Mieszkam w UK i przyjechałem na urlop.Chciałem kupić kartę z danymi bez limitu.Nie ma takiej oferty.Wszędzie jest 200,250,ale to ciągle jest limit.W UK korzystam(nie będę reklamował)z abonamamentu,gdzie płacę dużo,ale naprawdę bez limitu.Korzystam z telefonu jak z routera do pc.Niedawno chciałem sprawdzić oferty innych operatorów.Przysłano mi darmową kartę sim.Wybrałem pakiet wszystko bez limitu na miesiąc.Śmigałem bez żadnych leków za 30 funtów.Tetaz może przedłużę na kolejny.Wystarczy dopłacić.To jest internet bez ograniczeń.Pozdrawiam

Tylko tmobile ma aktualnie bez limitu, ale coś wam nie spieszno było nawet o nich wspomnieć…

Gdzie jest ten nielimitowany internet? Wszędzie widzę limit danych. Mam niemiecką kartę SIM i za 30 euro miesięcznie mam całkowicie nielimitowany internet a nie 50 czy 500GB.

internet-mobilny-bez-limitu / # internet-bez-konca chłyt matetindody niskich lotów

Może warto wspomnieć jeszcze o ofercie T-Mobile gdzie nielimitowany internet domowy LTE można mieć z limitem prędkości 30, 60 lub 90 Mbps? Ta oferta pojawiła się z 3 lata temu, potem zniknęła i ostatnio znowu się pojawiła.

Znalazłem ofertę t-mobail internet bez limitu warunki od 15.09.2021.
Operator pisze: „Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi w „Strefie domowej” bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej przez cały czas obowiązywania umowy. ”
Możecie się temu przyjrzeć.

Na fb tmobila wielu ludzi pisze że po około 200Gb i tak im włączają lejek

Te pakiety danych są jakieś śmieszne. Gospodarstwo 2-osobowe, ok. 30-tki, z ciekawości sprawdzałem ostatnio przez router ile zużywamy. Miesięcznie 2 TB około. Korzystanie normalne – Ps4 + Xbox, 2 komputery stacjonarne (gaming), media center PC (podpięty pod TV – nie oglądamy telewizji, tylko streaming), 3 laptopy (2 służbowe i taki przechodni) i dwa smartfony. Czyli w zasadzie typowe gospodarstwo domowe osób w tym wieku. Te 500 GB którym popisują się „operatorzy” to śmiech na sali, samo pobranie Apex Legends pod 2 PC + crossplayowo na konsole to 260GB a gdzie reszta? Dom zbudowany, a do miasta jeżdżę pobierać dane… Paranoja i średniowiecze, ot co. Ja rozumiem limity, ale niech one będą urealnione do dzisiejszych czasów. A nie 1 TB za 230 zł, razy dwa w praktyce, to 460 zł za normalne korzystanie gdzie na kablu to samo kosztuje 60-70 zł.

Przeciez to jest syf na mase, w uk kupuje karte wkladam do smartfona kupuje pakiet za 20 funtow i mam nie limitowany internet sms i rozmowy nie ma zadnych lejkow normalny internet lte tak kolo 100mb s w pl spada do 1 i to w routerze hehe niech te polskie sieci sie pocaluja… Bo bylem z karta z uk w pl i dalej bylo wszystko nie limitowane. To zlodzieje co n0ie placa podatkow a kaza sobie placic za internet ale bieda. A juz 3 lata temu pytalem konsultanta czy w pl takie cos jest nie ma w uk mialem juz chyba 6 lat temu ale pl to prl.

Pewnie piszesz o ofercie sieci 3. Przeczytaj dokładnie bo jest tam lejek 999GB i nie można karty włożyć do routera czy zrobić teethering bo to jakoś wykrywa i blokuje. Sama prędkość internetu to bieda bo w centrum miasta za dnia średnio 20mbps, w nocy tylko się rozkręcało. Czasem nawet 3G wchodziło, a w centrach handlowych traciło zasięg. Wchodziłem do Tesco i nie mogłem zadzwonić do żony…

Niestety, ale Plus po odświeżeniu ofert w planach bez 5G już nie ma „LTE bez końca”, tylko po wykorzystaniu pakietu obligatoryjny lejek 1 Mb/s, a w najtańszym planie (30 zł) od zawsze było ograniczenie prędkości do 32 kb/s (i to się nie zmieniło), nieważne czy LTE czy 3G. Do tego – w Orange w ofercie internetu domowego nie oferuje paczki danych do wykorzystania w UE. Plus w swoich ofertach daje paczki GB do wykorzystania w UE. 30 zł – 3,5 GB; 40 zł – 4,67 GB; 50 zł – 5,84 GB

Internet nielimitowany na kartę w Play to porażka – już po tygodniu traci prędkość .
Po raz kolejny zniknęły mi z kąta promocyjne GB i 50 zł – w ciągu nocy i przy wyłączonym internecie- jak to możliwe ?
podobno aktualizacje jakieś – akurat zawsze wtedy kiedy jest kasa na koncie – to zwykła kradzież.
Odbija wam z tej pazerności.Oszustwo do potęgi.

U mnie działa normalnie ale ten lejek po skonczonych 50gb, 1mb to tragedia 1 mb to ja mialem w 2008 roku z tp neostrade, zaloze cos po kablu swiatlowodowym za 30 zl jest u mnie w miescie internet 20mb i to mi wystarczy mialem kiedys 60mb i to bylo az za nadto, ale 20/60 a 1 to niezla roznica.

kupiłem w plusie abonament LTE bez limitów i mnie oszukali, bo mam 32kb, żadna strona się nie łąduje. jeśli coś jest dobre to nie ma obowiązku umowy na 10 lat

W umowie Play jest zapis, że w ramach promocji:
W celu ochrony zasobów Sieci Telekomunikacyjnej będziemy mogli zakończyć Twoje połączenie w przypadku
gdy w czasie jego trwania przez okres co najmniej 15 minut nie będzie aktywnej transmisji danych rozumianej
jako nieprzerwana wymiana pakietów IP.
Jak mi wyjaśniono, wiąże się to z restartem urządzenia.

opis oferty plus to ściema. konsultanci nic nie wiedzą lub świadomie kłamią. plus uparcie stoi na stanowisku, że ma byc lejek. założyłem im o ten no limit w zasięgu lte sprawe w sądzie polubownym – nie zgodzili się na rozpatrzenie sprawy. zaproponowali jeden miesiac gratis ;)
nie polecam

Potwierdzam, wszytko tylko nie plus, w żywe oczy kłamią. Nigdy wiecej tego dziadostwa.

Najlepiej wygląda pakiet 5G 500 GB za 100 zł w Plusie

Niby gdzie plus daje mobilniaka z limitem 1tb? ”Od stycznia 2021 Plus oferuje też 2 nowe pakiety z 5G. Są to oferty z paczką danych o wielkości aż 500 i 1000 GB(!), po których wykorzystaniu uruchamia się lejek do 1 Mb/s. Kosztują one odpowiednio 100 i 200 zł miesięcznie.”

Możliwe że jest coś na kształt Internetu bez limitu. Zdaje się tylko w Orange.
Trzeba wykupić Plan Mobilny 75 , kartę wsadzić do routera i udostępnić.
Trzeba koniecznie dokupić/aktywować usługę Video Pass za 0 zł – usługa ta nie zimniejsza limitu danych za oglądanie filmów w serwisach: Netflix, HBO GO, player, CDA, ipla itd. Jest tego trochę .
Instalacja gier na PC czy konsoli , zawsze po 24:00. Wtedy nie zjada limitu i tego trzeba się trzymać.
Pozostaje 70GB na przeglądanie stron internetowych. Powinno wystarczyć.

Jakiś link do ofert albo co wpisać? Wpisuje plan mobilny 75 i nie ma czegoś takiego.

Od paru dni Orange nie oferuje Planu Mobilnego 75, lecz Plan 80 – nowy abonament 5G:
https://komorkomat.pl/promocja/orange-abonament-5g-2021/

jestem w LAJT mobile. Mam 300GB za 39,99 na routerze. Dodatkowo 4 karty sim po 20zł/30GB internetu każda.
Nikt nie przebije LAJTa. A przyłączenie kogoś z polecenia powoduje dla obu stron zniżki.

Beznadzieja wszystkie sieci reklamuja sie jako to że maja internet bez limitu dany a w rzeczywistosci sa limity to jest moja nowa oferta bedzie w plusie od T mobile uciekam nie ze jest limit tylko w dobie kryzysu wole dac zarobic polakom może w plusie bedzie prawdziwy internet 5G bez limitu tak jak sieciach radiowy płacisz abonament i masz internet póki co żadnego internetu nie bede kupował bo mnie sie nie opłaca to ze jest limit.

orange ma bez limitu 5 mb

Przyjeżdżam na projekty do Finlandii, pierwszą rzeczą którą robię po wjechaniu do tego kraju to kupuję kartę prepaid na internet od operatora DNA, ważna miesiąc od aktywacji, koszt 20 euro. Przez miesiąc mam internet lte do 300 Mb/s, potem kupuję nową jeżeli zostaję na dłużej. Za 20 Euro mam prawdziwy „no limit”, łączenie z hot-spotem na komórce. Chociaż rzadko udało mi się wycisnąć więcej niż 40 Mb/s – taki kraj. Nie muszę przejmować się żadnymi trikami reklamowymi o braku limitów – napisane na karcie, że nie ma limitów to ich nie ma. Podobnie w Rosji MTS ma ofertę że za 500 Rubli na tydzień mamy niegraniczony LTE jeżeli używamy na komórce, na hot-spot jest 10GB limit danych. Nie wiem po co w Polsce budują to 5G – nie lepiej skupić się na rozbudowie i udoskonaleniu 4G żeby było bez limitów i wszędzie działało z prędkości ok 50 Mb/s? Albo chociaż pójść w ślady naszych sąsiadów z północy. Mi spokojnie wystarcza to 40 Mb/s na komórce.

PS.: Kolega opowiadał mi, że w Finlandii kiedyś też operatorzy chcieli nałożyć lejki(żeby więcej wycisnąć z klienta), ale nikt nie chciał być tym pierwszym który to zrobi – i tak trwa to do dzisiaj.

Ja to samo w uk, kupuje prepaid super drug za 0 za 20 funtow doladowuje kupuje pakiet robie hot spota na konsole i mam internet wszedzie a nie jakies limity i jrszcze trzeba router to jaki to mobilny internet mam kupic router na baterie i z nim chodzic na dwor czy co.

A co z GPS’ami i monitoringiem pojazdu? Wystarczy mi nawet jazda na lejku. Bardziej bym wolał naliczanie co 1kb danych i pakiet 1GB na 365dni (teraz za jedno połączenie nie ważne czy 1kb czy 100kb nalicza mi z pakietu 500kb w PLAY). Czy taki operator i pakiet istnieje?

W plusie mam internet za 50 zł tj 60 GB .plus podwoił GB co daje 120 GB. Z programu Smart dom mam 50% rabatu i płace 25zl za 120gb. Po wykorzystaniu dokupuje pakiet za 20zl 100 GB (pakiet mogę dokupywać dowolną ilość razy), co w sumie daje 220 GB za 45 zl

Ja posiadam z T-mobile internet mobilny naprawdę bez limitu i żadnych lejków. Niestety oferta była dostępna na początku 2018 roku i trzymam się jej rękami i nogami. Po zalogowaniu na swoje konto sprawdziłem że czasem pobieram nawet około 2 Tera (Netfkix, HBO, YouTube, gry na Xboxa….) Mieszkam w miejscu gdzie ich LTE jest słabe więc przełączyłem się pasmo niżej i w tygodniu prędkości pobierania do 15 Mb/s a w weekendy już jest lipa max 2-3 Mb/s i często się pojawia buforowanie.
W moim miejscu zamieszkania nic lepszego nie ma ☹️

Masz ten „designerski” router w kształcie sześciana? O ile dobrze pamiętam, to oferta z nim bez lejka była jeszcze dostępna w 2019

MAŁA (:)) korekta: w play nie ma internetu bez limitu danych i straty prędkości :)

Co do oferty plusa to są bajki dla łapania klientów. Po przekroczeniu limitu prędkość zostanie przycięta do 32kb do konca okresu rozliczeniowego w ramach niezdefiniowanego FUP. Bajki konsultantów sprzedawców o klientach z niewykorzystanym limitem można sobie wsadzić…
jak ktoś chce walczyć to informuję, że Plus nie zgadza się na polubowny sąd konsumencki i pozostaje tylko sąd cywilny. Czyli długo i drogo efekt nieznany. Dużo wcześniej skończy się umowa i będziecie szukać innego dostawcy.

w play mam 20 gb internetu to mi nie wystarcza chciałem zmienić abonament bez limitu nie da rady muszę płacić 15 zł za każde 5 gb odnawialnego internetu wolał bym dać 30 zł. więcej i mieć bez limitu

Mam internet w Orange Internet Biurowy dla Firm 1Tb, i nigdy nie udało mi się zużyć danych. Można na nim grać on-line i oglądać filmy 2k, większych nie próbowałem. Płacę za niego 60 zł netto i dodatkowo przy podpisaniu umowy w Media Markt dostalem kupon na zakupy na 400 zł. Polecam pakiet, chyba najlepszy na rynku internet mobilny.

w tmobile Magenta na firme masz prawdziwy nolimit ja dziennie nieraz 300 GB zużyje

Miałem internet z sieci Play. Zrezygnowałem przez „lejek”. Mam internet z Plusa. Sprawa wygląda tak:
po skończeniu pakietu mam dostęp do sieci. Internet nie zwalnia nawet jeśli przekroczę pakiet dwukrotnie. Mam internet No Limit. Jednakże muszę ostrzec przed tym brakiem limitu. Nie ma czegoś takiego. Po przekroczeniu pakietu w końcu i tak zostaje nałożona blokada na łącze i prędkość spada w moim przypadku nawet do 32kb/s. Czuje się oszukany bo nie tak według mnie wygląda coś bez limitu. Jak nie limit Gb to limit prędkości, ale wciąż to limit. Więc skoro jest limit dlaczego sprzedawane to jest jako coś bez limitu? Na koniec pragnę ostrzec przed zakupem internetu LTE. Jeśli masz dzieci które maja komputer i ty i współmałżonek korzystacie z internetu lub oglądacie filmy a macie internet stacjonarny Nie wierzcie w brednie o nielimitowanym internecie lte którymi karmią ludzi w reklamach. Zostańcie przy tym co macie.

Sprawdziłem wszystkie oferty i W mojej ocenie prywatnej bez żadnego sponsoringu jako informatyka urodzonego w 84 i korzystając z internetu od 99 oświadczam wam że najlepszy dostępny internet jest w sieci viking mobile za 65 zł dostaje się prawdziwe 250 gb gdzieś Śmiga z maksymalnymi prędkościami. Niestety gdy pakiet się skończy trzeba sobie go dokupić za kolejne 65 zł czyli jaka oferta daje 500 GB bez abonamentu za 130 zł a 500 GB spokojnie każdemu starczy bo rzadko kiedy na światłowodzie jeden terabajt na sekundę wyczerpuje a korzysta u mnie trzy telewizory i kilka urządzeń smartfonów łącznie 15 urządzeń i rzadko kiedy przekraczam 500 GB no chyba że ściągam gry , ale jeśli ktoś nie ściąga gier z internetu to spokojnie na oglądanie filmów

Te oferty Internetu LTE lub 5G można sobie wsadzić. Nacieszyłem się Internetem przez 7 dni, bo zachciało mi się telewizora OLED CX i oglądania filmów w 4K ;-). Filmy obejrzałem i Internet leje mi się teraz 1Mbitowym strumieniem ;-) – w dzisiejszych czasach lejek 1 Mb to tylko do przeglądania stron ewentualnie filmy w 240 p :-).
Wiem, jaką umowę podpisywałem, także nie mam pretensji do PLAY (oferta 500 GB), ale chcę niektórych uświadomić, że nawet 500 GB to jest NIC. Przed kupieniem TV zużywałem średnio około 200 GB. Za 90 zł w LTE powinna być oferta minimum 2 TB.
Nie mam światłowodu, ponieważ mieszkam w cudownej SM Przylesie, gdzie takiego jest wybór światłowodu. Albo TTK prezesa albo LTE lub śmieszne 5G operatorów mobilnych.
Także w oferty LTE lub 5 G nie warto się ładować, chyba że nie ma się wyjścia.

Na kartę Redbull Siema PL są pakiety 15gb za 10zl, 25gb za 20zl, 50gb za 30zl.. I inne

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.