Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny bez limitu – oferty 5 operatorów

83

Czy istnieje Internet mobilny bez limitu? Czasami operatorzy chwalą się transferem „bez limitów” danych, ale jak jest w rzeczywistości? W praktyce w wielu ofertach możesz dostać nieskończony pakiet internetowy, ale z pewnymi ograniczeniami.

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2021.

Internet bez końca

Nielimitowany Internet kusi każdego, kto z jakiegoś powodu nie chce lub nie może mieć dostępu do stałego łącza. Osobną grupą są ci, którzy z sieci korzystają najwięcej na telefonie. Niestety, obie grupy muszą pogodzić się z tym, że nielimitowany dostęp do stron internetowych w systemie mobilnym ma swoje ograniczenia.

Często nawet te oferty, które oznaczone są jako te bez ograniczeń, wprowadzają tzw. lejki, a więc zmniejszenie prędkości po zużyciu danej ilości danych. To popularna praktyka, jednak warto zawsze przed zakupem przejrzeć aktualny regulamin i sprawdzić, jak będzie to wyglądało w przypadku oferty, na którą się zdecydujemy. Zdarza się często tak, że różnice w transferze bywają dość znaczne, a nawet są operatorzy, którzy po zakończeniu naszego pakietu, po prostu odcinają nas do sieci.

Najlepsze oferty Internetu mobilnego ->

Postanowiliśmy sprawdzić, którzy operatorzy mają w swojej ofercie „nielimitowany” Internet i na jakich zasadach go proponują.

nju mobile Internet mobilny

W ofercie u tego operatora dostępna jest oferta za jedyne 29 zł za miesiąc korzystania. Submarka Orange oferuje program lojalnościowy, który pozwala uzyskać jeszcze więcej gigabajtów – nawet 80 ekstra dodatkowych po 2 latach! A co kiedy skończą się te internetowe pakiety w nju internetowy 40 GB? Cóż, wtedy transfer spada w kraju do 1 Mb/s, a to oznacza, że wciąż możesz korzystać (o ile jesteś cierpliwy) z zasobów sieci www.

Orange Internet mobilny

Pomarańczowy operator również ma w swojej ofercie nielimitowany Internet. Ten dostępny jest w trzech pakietach: za 9,99, 39,99 i 59,99 zł. Mają one odpowiednio po 10, 50 i 250 GB (a także paczkę GB w roamingu UE), które możesz wykorzystać na różnych urządzeniach. Co potem? Gdy tylko wykorzystasz wspomniane pakiety, to ciągle będziesz miał dostęp do sieci, ale z obniżoną prędkością.

W przypadku Orange będzie to ograniczenie prędkości do 1 Mb/s w strefie domowej. Warto tu dodać, że oferowane pakiety można rozbudować. Dodatkowe 10 GB kosztuje u pomarańczowego operatora 10 złotych. Uwaga – aby uzyskać cenę, która wyświetla się w ofercie, należy zgodzić się na otrzymywanie e-faktury i komunikatów marketingowych.

W pakiecie z 250 GB masz też tzw. Szczęśliwe Godziny, czyli transfer nocny (godz. 0:00-8:00), w którym Orange nie pomniejsza pakietów danych.

Internet mobilny do laptopa ->

Play Internet mobilny

Play dla swoich klientów ma kilka opcji do wyboru. O niemal każdej z nich można powiedzieć, że to Internet bez limitu, ale z pewnymi ograniczeniami. W pierwszej za 45 złotych (oferta z urządzeniem od 9 zł na start) dostajesz krajową paczkę danych o wielkości 70 GB. Kolejne oferty za 55 (50 zł bez urządzenia), 65 (60 zł z samym SIM) i 110 złotych są już nielimitowane, choć tak naprawdę powinniśmy powiedzieć, że pojawia się lejek 1 Mb/s. W tych 2 ostatnich Play udostępnia 5G. Taki lejek pojawia się też w 2 pakietach z samym SIM, ale tym razem bez 5G.

Oznacza to, że jeśli wykorzystasz 100, 200 albo 500 GB (w zależności od wybranej oferty), to zmniejszy się prędkość naszej sieci. Warto pamiętać, że w każdym z tych przypadków do korzystania niezbędny będzie router. Możesz wybrać go już po zdecydowaniu się na konkretną ofertę, przy czym istotne jest, że w tej najtańszej fioletowy operator proponuje m.in. router ZTE MF283V.

Zobacz również:

Plus Internet mobilny

W Plusie z kolei do wyboru masz 4 oferty za 30, 40, 50 i 70 złotych. Oferują one w standardzie odpowiednio 30, 45, 60 i 100 GB (w promocji nawet dwukrotnie więcej!). To, czy Internet będzie działał po wykorzystaniu pakietu, nie jest niestety takie proste.

Droższe pakiety (te za 40, 50 i 90 zł miesięcznie) mają gwarancję działania „LTE bez końca”. Oznacza to, że nawet po wykorzystaniu pakietu będziesz miał dostęp do sieci www, o ile pozostaniesz w zasięgu LTE. Zapytany o to konsultant jasno odpowiedział mi, że taki klient jest dla nich priorytetowy i „wciąż można korzystać z Internetu nawet z taką samą prędkością, ale jest to zależne od tego, ile osób w okolicach korzysta również z tego Internetu w technologii LTE”. Dowiedziałem się jednak, że jeśli w pobliżu będą inni klienci, którzy nie wykorzystali przysługującego transferu, to właśnie oni będą mieli pierwszeństwo, a to oznacza, że nasza prędkość pobierania może spaść.

Co do pakietu podstawowego, który nie oferuje opcji „LTE bez końca” (czyli tego za 30 złotych), próbowałem się dowiedzieć, co stanie się, gdy wykorzystasz paczkę przysługującego nam transferu. Otrzymałem odpowiedź, że nie da się tego jednoznacznie stwierdzić. „Rzeczywista prędkość pobierania oraz wysyłania danych ograniczona jest wyłącznie technologią transmisji danych z jakiej korzysta Abonent oraz uzależniona jest od: specyfikacji technicznej modemu lub routera, zasięgu sieci operatora, obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału oraz warunków atmosferycznych.” – dowiedziałem się od konsultanta. Oznacza to mniej więcej tyle, że nie ma jednoznacznie określonego pułapu ograniczającego, ani też minimalnej prędkości, z jakiej na pewno będziesz mógł korzystać.

Od stycznia 2021 Plus oferuje też 2 nowe pakiety z 5G. Są to oferty z paczką danych o wielkości aż 500 i 1000 GB(!), po których wykorzystaniu uruchamia się lejek do 1 Mb/s. Kosztują one odpowiednio 100 i 200 zł miesięcznie.

Netia Internet mobilny

W przypadku Netii sprawa jest dość prosta. Dostępne są dwa pakiety: za 35 i 55 zł miesięcznie. Pierwsza z nich oferuje paczkę danych o wielkości 30 GB – gdy ją wykorzystasz prędkość transferu spadnie do 32 Kb/s. W praktyce po ich przekroczeniu jesteś odcięty od sieci. Umowa jest bezterminowa.

Z kolejnymi pakietami sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, bo chociaż jasno napisane jest, iż to Internet nielimitowany, to gdy wykorzystasz 100 GB, to prędkość spadnie do 1 Mb/s. To ciągle niezły wynik i warto go odnotować. Netia nazywa go „Internetem bez końca”.

Lejek do 1 Mb/s obowiązuje też w nowych 2 pakietach 5G, które dadzą Ci aż 500 i 1000 GB miesięcznie za odpowiednio 100 i 200 zł. To te same oferty 5G, którymi dysponuje wcześniejszy Plus. W ich przypadku umowa trwa już 24 miesiące.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

83
Dodaj komentarz

avatar
35 Comment threads
48 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
74 Comment authors
bartsJacekNataliaMarcin SzermańskiMarcin Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Mateusz
Gość
Mateusz

W przypadku Orange nie wspomnieloście o jednym: w ofercie internet 50 GB i 250 GB można za 10 zł/mc zakupić lejek 5 Mb/s po wykorzystaniu pakietu. Więc można zrobić w ten sposób: kupujemy ofertę za 40 zł i 50 GB, dokupujemy lejek 5 Mbps i mamy nielimitowany internet mobilny, który nadaje się do wszystkich innych działań niż gry online (one też działają ale komfort grania znacznie spada). Filmy można bez problemu oglądać w 720 jak i 1080p, strony internetowe działają jakby lejka nie było.

Marcin Szermański
Użytkownik

Bardzo ciekawa informacja! W regulaminach znalazłem jednak potwierdzenie tylko w Pakiecie Optymalnym 50 GB. Masz potwierdzenie, że działa także z transferem standardowym równym 250 GB?

Marcin Szermański
Użytkownik

PS poradnik zaktualizowany, dzięki :)

Mateusz
Gość
Mateusz

Mogę prosić o ten regulamin? Konsultant orange twierdzi, że nie ma takiego pakietu.

Marcin Szermański
Użytkownik

Znajdziesz go tutaj na

Orange -> Internet mobilny -> Cenniki -> Cennik usług w ofercie Internet Mobliny

Tomek
Gość
Tomek

Dodam jeszcze, że każdy, nawet najtańszy, pakiet w Orange ma opcję „darmowe godziny od 0:00 do 8:00”. Wtedy pakiet danych jest faktycznie nielimitowany. Jest to chyba jedyna oferta w Polsce dla osób, którzy potrzebują prawdziwego no-limit, a nie przeszkadza im konieczność zaplanowania transferu na inną godzinę.

Marcin
Gość
Marcin

Mam t-mobile bez limitu danych, ograniczen predkosci itp. Place 70zł msc. Mieszkam pod Poznaniem. Predkosc internetu dochodzi do 80mb/s, ping w grze okolo 30ms. Mialem wczesniej internet z playa, plusa u mnie dzialal tragicznie.

Adam
Gość
Adam

Tylko ta opcja jest od dawna niedostępna dla nowych użytkowników. Ci co ją wykupili mają, jest ryzyko że T-mobile ją wypowie po zakończeniu kontraktu.

Jacek
Gość
Jacek

Mnie już ponad pół roku temu skończył się okres 2 lat i nikt mi umowy nie wypowiedział . Co prawda mam opcję za 48,99zł więc prędkość trochę mniejsza ale daje radę do wszystkich moich zastosowań.

Piotr
Gość
Piotr

nadmienię tylko że te szczęśliwe godziny działają pod warunkiem że masz jeszcze trochę danych do wykorzystania z limitu. Bo jak wykorzystasz limit załóżmy 250 GB, to od 0.00-8.00 nic nie będzie szybciej chodzić. (Po wykorzystaniu limitu podstawowego to są już Nieszczęśliwe godziny. :) )

Natalia
Gość
Natalia

niestety ale nie jest to poprawna informacja.
Taką opcję posiadają pakiety o wyższych cenach.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd

Andrzej
Gość
Andrzej

Hehe. U mnie Orange „śmiga” na poziomie 1 Mbps. W porywach do trzech…

Ins
Gość
Ins

dokładnie xD

Piotrek
Gość
Piotrek

Pytałem o ten lejek w salonie Orange i powiedziano mi że to nie prawda.

Paweł
Gość
Paweł

Może trochę późno na komentarz, ale jak nieuczciwi mniej zarobią, to zawsze trochę lepiej. Internet bez limitu Polsatu (więc najprawdopodobniej i Plusa) nie jest wcale limitowany możliwościami infrastruktury i nie jest bez limitu. Polecam lekturę regulaminu albo nie przekroczacznie ukrytego limitu (w moim przypadku około 300 GB). Później prędkość spada mocno poniżej 1 Mb/s (zdaje się, że do około 300 kb/s). Po zapytaniu biura obsługi, dlaczego prędkość internetu jest ograniczona, w odpowiedzi otrzymałem cytat z regulaminu. Żeby dowiedzieć się, że operator może wedle uznania efektywnie ucinać dostęp do internetu wystarczy wejść w: Szczegóły oferty -> Dokumenty do pobrania -> Regulamin… Czytaj więcej »

Tomek
Gość
Tomek

Właśnie dlatego nigdy nie brałem tego operatora pod uwagę szukając ofert internetu mobilnego. Tobie Pawle życzę jak najszybszego pożegnania się z nieuczciwym operatorem.

Mateusz
Gość
Mateusz

Potwierdzam. Zrezygnowalem z Plusa bo zawsze obcinali transfer, nawet jak nie mieli takiej potrzeby np w nocy. Po prostu nie chca aby ktos ogladal netflixa w ich sieci i tyle, wiec go zbywaja. Ale w ofercie mowili o braku limitu co tak naprawde jest calkowita nieprawda. Walczylem ponad dwa lata bo nie chcialem sie przenosic, ale wygrali ze mna i od paru lat jestem w tmobile za 59 zl i moge wlaczyc netflixa w dwie osoby i jeszcze tidala sluchac w hifi. Ile chce. Sa zaburzenia czasem zrywa trzeba resetowac router, codziennie ok 10 i 18 cos im sie przelacza… Czytaj więcej »

Piotr
Gość
Piotr

Nieźle — „prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s.”

Czyli może śmiało być 0 kb/s i też będzie ok

Andrzej
Gość
Andrzej

Zawsze osłabiają takie tytuły w nagłówku a w środku jak zwykle
skoro NIELIMITOWANY internet to nie 100 czy 200 GB

Tomek
Gość
Tomek

W Polsce tylko jeden operator i tylko przez ograniczony okres miał ofertę faktycznie bez limitów. Nie powiem który, bo już nie ma tego w ofercie, co ciekawe nie jest on nawet wymieniony w tym artykule. Ale nawet tamta oferta miała ponoć ograniczenie do 9999GB.

BOB
Gość
BOB

nie miała ERa w skrucie bo za 30 dni mi się kończy

kris
Gość
kris

mam z t mob i potwierdzam jest bez limitu prawdziwy no limit jakiś 2 lat na umowie na czas nieokreślony i nie zrezygnuje pomimo że transfer ostatnio kiepski

aaa
Gość
aaa

Mam to samo. Działa. 3 kompy + hbo +netflix.

Bart
Gość
Bart

Też miałem umowę z tmobile na internet nolimit za 45zl miesięcznie lecz po jej skończeniu nie mogłem jej przedłużyć ponieważ nie maja juz takiej opcji w ofercie. Musiałem wziąść 50gb za 45zl tragédii nie ma bo dają jeszcze do tego co piątek jakieś bonusy w aplikacji

Szymon
Gość
Szymon

To Cię wyrolowali, po skończeniu umowy przechodzi ona na czas nieokreślony na takich samych warunkach

Andrzej
Gość
Andrzej

Potwierdzam mam taką umowę i po zakończeniu umowy płace dalej tą kwotę 45 zł i jest dalej bez limitu .

SSSCARRY
Gość
SSSCARRY

POTWIERDZAM- TRANSFER GORSZY NIŻ 2 LATA TEMU- I ONI NA 5g NAMAWIAJĄ :-(((

Mariusz
Gość
Mariusz

Nie miała i nie ma. Mam ten net od lat i czasami przekraczam 1TB na miesiąc.

Kuba
Gość
Kuba

człowieku kupujesz sobie startet a2mobile w żabce wklepujesz kod na internet i masz net którego nie da się wyczerpać za 13 pln albo klepiesz kod na wszystko i wtedy gadasz smsujesz mmsujesz i masz niewyczerpalny internet za to wszystko chcą 20 pln jest to sieć pochodna od plusa korzysta z jego zasięgu .

Radi
Gość
Radi

Na ich stronie nie ma informacji, że Internet jest bez limitu danych, które można pobrać.
Oferują tylko nielimitowany transfer.
W mojej ocenie propozycja internetowa nie warta uwagi.

Malgosia
Gość
Malgosia

To nadal mam problem – nie mam dostępu do kablówki, telewizja przez Internet i który mam wziąść bo nju blada dupa . Od 25 6 .2020 z 80 gb zostało 57 gb i jeszcze zwalnia a oglądam z 2 programy i 1 film dziennie

Staszek z Misia
Gość
Staszek z Misia

Weź w t-mobile bez limitu i udziwnień

Adam
Gość
Adam

To poczytaj dokładnie ich strony – są lejki włączające się jak grube gigabajty zużyjesz, ale zawsze masz w miarę funkcjonalny internet. Potrzebujesz znowu szybciej przed końcem miesiąca? Bulisz trochę ponad dychacza i znowu prędkość LTE. Mi się sprawdza a zużywam ponad 100Gb miesęcznie (w połowie okresu miesięcznego dokupuję raz pakiet).

Izabela
Gość
Izabela

Jaki kod

Art
Gość
Art

Oczywiście, że nie da się wyczerpać ale co 5GB prędkość Ci spada tak, że po 15 GB masz tylko 512 KB. Na takim „niewyczerpanym” internecie daleko nie zajedziesz.

Michał
Gość
Michał

Szczerze mówiąc te oferty to jest lekka kpina. Już teraz niektóre gry potrafią ważyć ponad 100-120 GB i pobranie czegoś takiego na internecie mobilnym sprawia, że zostaje nam już bardzo mało transferu do końca miesiąca. Żaden z operatorów nie oferuje internetu prawdziwie bez limitu. Nazwanie tych ofert internetem bez limitu to delikatnie mówiąc niedomówienie, bo po wykorzystaniu pakietu danych internet znacznie spowalnia do prędkości, które uniemożliwiają grę online. Potrzebny jest operator który wprowadzi internet całkowicie bez limitu, czyli bez limitu transferu danych. Bez tego to nawet szybki internet 5G nie ma sensu, bo pakiet danych jest w moment wyczerpany.

Dawid
Gość
Dawid

Ciekawe są oferty w stanach za 50$ można mieć 8GB w 4G i 5G. Niby mało, ale jest 3G bez limitu czyli do 42 Mbit/s.

Bogumił
Gość
Bogumił

Mam NJU po przekroczeniu limitu dostałem takowy SMS i nie dało się praktycznie korzystać z internetu.
” Wykorzystales juz 25 GB darmowego internetu w kraju w ramach aktualnego cyklu uslugi „Wszystko za nie wiecej niz 29 zl”. Predkosc transmisji danych obnizona jest do 64kb/s. Mozesz wlaczyc dodatkowy pakiet 9GB za 9zl, wysylajac SMS o tresci AKT na 80355. njumobile.pl”

Edmund
Gość
Edmund

No i co cie tak dziwi. Chciałeś za 29zł hulać po necie no limit. Pliss.

Jan
Gość
Jan

Ja mam w nju i sobie chwalę, konkretnie „nju internetowy” nie wiem jak kolega wyżej. Płacę 29 zł i mam 120 GB Internetu LTE, a później lejek- W umowie jest max 1,Mb/s na lejku, ale zwykle jest gdzieś 1,5 w porywach momentami nawet do kilku MB/s, do przeglądania Internetu, netflixa, yt i fb wystarcza spokojnie. Duża ilość danych na pełnej prędkości wynika ze stażu, od pierwszych dni korzystania włączyłem usługę „im dłużej tym lepiej” dzięki czemu z czasem miałem coraz więcej GB na pełnej prędkości: na początku jest 40GB, po 6msc 80GB, po roku 100 GB a po 2 latach… Czytaj więcej »

Renata
Gość
Renata

Tez mam i sobie chwalę o lejku nie słyszałam.

Marcin
Gość
Marcin

Wszystkie to oferty są nic niewarte, po wykorzystaniu pakietu np. 100GB, prędkość transmisji spada tak drastycznie, że strony WWW nie chcą się wczytywać, pakiety ping mają wielosekundowe opóźnienia, po prostu to niby zmniejszenie prędkości to tak jakby ktoś wsadził kartofel w rurę wydechową samochodu i pojechał na autostradę.

grzesiek
Gość
grzesiek

co to za wojna dzis 2 listopada 2020r – między cyfrowym polsatem a orange i play – Cyfrowy polsat zablokował 2 witryny. www.orange.pl i play.pl – ma ktoś wiedzę na ten temat – podobno chodzi o dostep do swiatłowodu

Robert
Gość
Robert

Co do plusa sprawa wygląda mianowicie w pakietach LTE bez końca po wykorzystaniu transferu z abonamentu + transfer do łącznej wartości 100GB i prędkość spada do 1 Mb/s. Ciekawy myk nieważne za ile pakiet wybierzesz(30, 40, 50,70) jak jesteś podłączony np. do LTE to masz zawsze 100GB. Ale za to Internet działa bardzo stabilnie bo Internet domowy w T-mobile to tragedia giną pakiety ale już na abonamencie telefonicznym chodzi jak marzenie czyli tną a na infolinii mówią że wszystko jest w porządku.

Mariusz
Gość
Mariusz

Mam 3 internety mobilne. Play na kartę za 49 zł pakiet 100 GB na 30 dni w pełnej prędkości 10-20 Mb/s po wykorzystaniu go. Co potrafi być naprawdę szybkie spada do prędkości 1 Mb/s. Z tego co zauważyłem to ping jest całkiem spory w tej sieci. 100-500 nawet. I nie da się wyłączyć pakietu po jego włączeniu chyba że jest on cykliczny. Robię tak by znów zapłacić 49 zł i odnowić limit 100 GB by coś szybko pobrać gdy mam taką potrzebę. Na szczęście nie za często to się zdarza bo bym poszedł z torbami. Za to T-Mobile abonament za… Czytaj więcej »

Łukasz
Gość
Łukasz

Ludzie tylko tmobile w ofercie magenta biznes jest bez prawdziwego limitu. Jedyne ograniczenie, to prędkość Internetu. W zależności od abonamentu macie np. prędkość do 200Mbit bez limitu pobieranych danych lub w najdroższej opcji prędkość bez limitu prędkości i bez limitu pobieranych danych.
A te oferty z artykułu to kaszanka.

sss
Gość
sss

nieprawda. Po pobraniu 300GB wpada limit jesli w Twojej okolicy nie ma wielu BTS i obciążenie na tym do którego jesteś podłączony w opinii systemu jest większe. Poza tym faktycznie internet jest spoko i problem w sumie da sie obejść

Maciej
Gość
Maciej

A co powiecie na ofertę AERO2? np 70GB za 30zł przy prędkości 1Mbit i pingach 25-30ms? Ja używam pół roku i daje rady. Youtube działa na 360p, telewizja też, radio internetowe na maxa. Pograć można normalnie. Łącze stabilne. Nadajniki plusa.

xDDDD
Gość
xDDDD

youtube na 360p to działa na darmowym aero

Xyz
Gość
Xyz

Padlem.

ja
Gość
ja

w cyfrowym polsacie mam pakiet z brakiem limitu na lte. a i tak po wykorzystaniu podstawowych 48 gb Internet wcale nie dziala a ładowanie strony zjamuje 5 minut. porażka po co wciskać kit dla klientów że lte bez limitu skoro to czyste kłamstwo. Z niecierpliwością czekam az skończy mi sie umowa i skończę z nimi współpracę!

Mariusz
Gość
Mariusz

Mam tak z T-Mobile. 10 GB i 1 Mb/s lejek po ich wykorzystaniu. Poza tym to wprowadzanie w błąd niedoinformowanych klientów jak mój ojciec, który na komputerach się nie zna i wiele pojęć z nimi związanymi jest dla niego niejasnych. Najśmieszniejszy dodatek do opłat miałem wtedy gdy kliknąłem na przycisk by zobaczyć usługi premium w ich aplikacji za co dostałem rachunek 20 zł i nie zobaczyłem tych usług. Mój ojciec co chwila ma naliczane jakieś dodatkowe opłaty. I z abonamentu który powinien być na poziomie 100 zł. Wychodzi 200.. miesięcznie. I to kilka razy z rzędu. Dla przeciętnego zjadacza chleba… Czytaj więcej »

Kris
Gość
Kris

LTE bez limitu z Plusa to totalne oszustwo! Po wykorzystaniu podstawowego pakietu internet praktycznie nie działa. I nie ma nic wspólnego z wykorzystaniem sieci. Nawet w środku nocy nie wczytacie strony www. Prędkość wg speedtestu 0,01 Mb. Całkowita bzdura i marketingowa ściema.

Dawid Słomian
Gość
Dawid Słomian

Jeszcze jedno T mobile za naprawę sprzętu na gwarancji – routera życzy sobie 200% ceny nowego . Hauwei B529 posiadaliśmy 14 listopada się popsuł przycisk restartu mąż zaniósł do T mobile bo jeszcze jest gwarancja producenta – a tu w T mobile naszym zdaniem pracują oszuści _ dany router kosztuje na allegro 428 zł. Wiec powiedzcie mi jakim prawem T mobile rządu za naprawę routera 800 zł? Jest jakiś sposób by się udławili tym routerem nie odbierzemy go dla nas to nadmierny koszt naprawy o którym nas nie poinformowali. Za 800 zł za naprawę co sobie żądają za naprawę starego… Czytaj więcej »

Mariusz
Gość
Mariusz

Potwierdzam. T-Mobile to Apple internetu. A ich usługi to Iphone dla idiotów. Z umowy która powinna kosztować 100 zł miesięcznie wychodzi 150- 200 zł miesięcznie. To nie jest sieć która stara się Tobie pomóc w potrzebie lub że klient jest najważniejszy. Tutaj to firma jest najważniejsza. I że na wszystkim trzeba zarobić 200% bo inaczej to jest za tanio.

adamusek
Gość
adamusek

ja nie mam problemu, jestem od 10 lat w Tmobile, jedyni maja nielimitowany internet na firme bez lejka. Miesiecznie nieraz ponad 1 TB danych sciagnalem i nie ma problemu…

Jan
Gość
Jan

Potwierdzam. Z t Mobile wcisnęli nam bezwartościowy router za ponad 500 zł

D&D
Gość
D&D

Mam tmobile domowy za 48.99 kupiony 2 lata temu bez limitów ( INTERNET DOMOWY DO 20 MB/S)( u mnie w domu i tak max 15 wyciągam wiec nie mam z tym problemu) umowa skończyła się we wrześniu, ale nie mają teraz nic bez limitu wiec zostałem przy tej ofercie. Miesięcznie wg iboa pobieram ok 150 GB i ani razu nie był dopłaty ani spowolnienia.

Pater
Gość
Pater

N

Paweł
Gość
Paweł

W przypadku Plusa jest jeden duży haczyk.
Otóż faktycznie w umowie nie ma słowa o lejku, jest za to tzw. FUP – Fair Usage Policy. Narzędzie, które działa automatycznie, bez ingerencji infolinii, a ma za zadanie odcinanie niepożądanego ruchu. W skrócie: ściągasz sobie spokojnie aktualizację np. MacOS i jakąś grę, powiedzmy 10gb. Następnego dnia budzisz się z transferem rzędu 0,3mbit/s i tak do końca okresu rozliczeniowego.
I nikogo z Plusa nie obchodzi, ze minął dopiero tydzień.

Maciej
Gość
Maciej

To jest jakiś żart? Zwalniający internet nazywany przez firmy „nielimitowanym” to śmiech i oszustwo. Naciągacze.

Bart
Gość
Bart

dalczego pisze ze bez limitu jak limit jest? Artykuł bez sensu

Przemo
Gość
Przemo

Na kartę Redbull Siema PL są pakiety 15gb za 10zl, 25gb za 20zl, 50gb za 30zl.. I inne

Blablabla
Gość
Blablabla

Te oferty Internetu LTE lub 5G można sobie wsadzić. Nacieszyłem się Internetem przez 7 dni, bo zachciało mi się telewizora OLED CX i oglądania filmów w 4K ;-). Filmy obejrzałem i Internet leje mi się teraz 1Mbitowym strumieniem ;-) – w dzisiejszych czasach lejek 1 Mb to tylko do przeglądania stron ewentualnie filmy w 240 p :-). Wiem, jaką umowę podpisywałem, także nie mam pretensji do PLAY (oferta 500 GB), ale chcę niektórych uświadomić, że nawet 500 GB to jest NIC. Przed kupieniem TV zużywałem średnio około 200 GB. Za 90 zł w LTE powinna być oferta minimum 2 TB.… Czytaj więcej »

Kris
Gość
Kris

Miałem internet z sieci Play. Zrezygnowałem przez „lejek”. Mam internet z Plusa. Sprawa wygląda tak: po skończeniu pakietu mam dostęp do sieci. Internet nie zwalnia nawet jeśli przekroczę pakiet dwukrotnie. Mam internet No Limit. Jednakże muszę ostrzec przed tym brakiem limitu. Nie ma czegoś takiego. Po przekroczeniu pakietu w końcu i tak zostaje nałożona blokada na łącze i prędkość spada w moim przypadku nawet do 32kb/s. Czuje się oszukany bo nie tak według mnie wygląda coś bez limitu. Jak nie limit Gb to limit prędkości, ale wciąż to limit. Więc skoro jest limit dlaczego sprzedawane to jest jako coś bez… Czytaj więcej »

Damjan
Gość
Damjan

Mam internet w Orange Internet Biurowy dla Firm 1Tb, i nigdy nie udało mi się zużyć danych. Można na nim grać on-line i oglądać filmy 2k, większych nie próbowałem. Płacę za niego 60 zł netto i dodatkowo przy podpisaniu umowy w Media Markt dostalem kupon na zakupy na 400 zł. Polecam pakiet, chyba najlepszy na rynku internet mobilny.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

w tmobile Magenta na firme masz prawdziwy nolimit ja dziennie nieraz 300 GB zużyje

Stanisław
Gość
Stanisław

w play mam 20 gb internetu to mi nie wystarcza chciałem zmienić abonament bez limitu nie da rady muszę płacić 15 zł za każde 5 gb odnawialnego internetu wolał bym dać 30 zł. więcej i mieć bez limitu

Marek
Gość
Marek

Co do oferty plusa to są bajki dla łapania klientów. Po przekroczeniu limitu prędkość zostanie przycięta do 32kb do konca okresu rozliczeniowego w ramach niezdefiniowanego FUP. Bajki konsultantów sprzedawców o klientach z niewykorzystanym limitem można sobie wsadzić…
jak ktoś chce walczyć to informuję, że Plus nie zgadza się na polubowny sąd konsumencki i pozostaje tylko sąd cywilny. Czyli długo i drogo efekt nieznany. Dużo wcześniej skończy się umowa i będziecie szukać innego dostawcy.

robert
Gość
robert

MAŁA (:)) korekta: w play nie ma internetu bez limitu danych i straty prędkości :)

Michał
Gość
Michał

Ja posiadam z T-mobile internet mobilny naprawdę bez limitu i żadnych lejków. Niestety oferta była dostępna na początku 2018 roku i trzymam się jej rękami i nogami. Po zalogowaniu na swoje konto sprawdziłem że czasem pobieram nawet około 2 Tera (Netfkix, HBO, YouTube, gry na Xboxa….) Mieszkam w miejscu gdzie ich LTE jest słabe więc przełączyłem się pasmo niżej i w tygodniu prędkości pobierania do 15 Mb/s a w weekendy już jest lipa max 2-3 Mb/s i często się pojawia buforowanie.
W moim miejscu zamieszkania nic lepszego nie ma ☹️

Marcin Szermański
Użytkownik

Masz ten „designerski” router w kształcie sześciana? O ile dobrze pamiętam, to oferta z nim bez lejka była jeszcze dostępna w 2019

Daniel
Gość
Daniel

W plusie mam internet za 50 zł tj 60 GB .plus podwoił GB co daje 120 GB. Z programu Smart dom mam 50% rabatu i płace 25zl za 120gb. Po wykorzystaniu dokupuje pakiet za 20zl 100 GB (pakiet mogę dokupywać dowolną ilość razy), co w sumie daje 220 GB za 45 zl

Rzeźnik
Gość
Rzeźnik

A co z GPS’ami i monitoringiem pojazdu? Wystarczy mi nawet jazda na lejku. Bardziej bym wolał naliczanie co 1kb danych i pakiet 1GB na 365dni (teraz za jedno połączenie nie ważne czy 1kb czy 100kb nalicza mi z pakietu 500kb w PLAY). Czy taki operator i pakiet istnieje?

Patryk
Gość
Patryk

Przyjeżdżam na projekty do Finlandii, pierwszą rzeczą którą robię po wjechaniu do tego kraju to kupuję kartę prepaid na internet od operatora DNA, ważna miesiąc od aktywacji, koszt 20 euro. Przez miesiąc mam internet lte do 300 Mb/s, potem kupuję nową jeżeli zostaję na dłużej. Za 20 Euro mam prawdziwy „no limit”, łączenie z hot-spotem na komórce. Chociaż rzadko udało mi się wycisnąć więcej niż 40 Mb/s – taki kraj. Nie muszę przejmować się żadnymi trikami reklamowymi o braku limitów – napisane na karcie, że nie ma limitów to ich nie ma. Podobnie w Rosji MTS ma ofertę że za… Czytaj więcej »

arek
Gość
arek

orange ma bez limitu 5 mb

G35
Gość
G35

Beznadzieja wszystkie sieci reklamuja sie jako to że maja internet bez limitu dany a w rzeczywistosci sa limity to jest moja nowa oferta bedzie w plusie od T mobile uciekam nie ze jest limit tylko w dobie kryzysu wole dac zarobic polakom może w plusie bedzie prawdziwy internet 5G bez limitu tak jak sieciach radiowy płacisz abonament i masz internet póki co żadnego internetu nie bede kupował bo mnie sie nie opłaca to ze jest limit.

Paweł
Gość
Paweł

jestem w LAJT mobile. Mam 300GB za 39,99 na routerze. Dodatkowo 4 karty sim po 20zł/30GB internetu każda.
Nikt nie przebije LAJTa. A przyłączenie kogoś z polecenia powoduje dla obu stron zniżki.

Adam
Gość
Adam

Możliwe że jest coś na kształt Internetu bez limitu. Zdaje się tylko w Orange.
Trzeba wykupić Plan Mobilny 75 , kartę wsadzić do routera i udostępnić.
Trzeba koniecznie dokupić/aktywować usługę Video Pass za 0 zł – usługa ta nie zimniejsza limitu danych za oglądanie filmów w serwisach: Netflix, HBO GO, player, CDA, ipla itd. Jest tego trochę .
Instalacja gier na PC czy konsoli , zawsze po 24:00. Wtedy nie zjada limitu i tego trzeba się trzymać.
Pozostaje 70GB na przeglądanie stron internetowych. Powinno wystarczyć.

Marcin
Gość
Marcin

Jakiś link do ofert albo co wpisać? Wpisuje plan mobilny 75 i nie ma czegoś takiego.

Marcin Szermański
Użytkownik

Od paru dni Orange nie oferuje Planu Mobilnego 75, lecz Plan 80 – nowy abonament 5G:
https://komorkomat.pl/promocja/orange-abonament-5g-2021/

vandal
Gość
vandal

Niby gdzie plus daje mobilniaka z limitem 1tb? ”Od stycznia 2021 Plus oferuje też 2 nowe pakiety z 5G. Są to oferty z paczką danych o wielkości aż 500 i 1000 GB(!), po których wykorzystaniu uruchamia się lejek do 1 Mb/s. Kosztują one odpowiednio 100 i 200 zł miesięcznie.”

barts
Gość
barts

Najlepiej wygląda pakiet 5G 500 GB za 100 zł w Plusie

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów