Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet mobilny bez limitu – oferty 5 operatorów

Nielimitowany Internet mobilny

Ostatnia aktualizacja: 2023-02-28

Czy istnieje Internet mobilny bez limitu? Czasami operatorzy chwalą się transferem „bez limitów” danych, ale jak jest w rzeczywistości? W praktyce w wielu ofertach możesz dostać nieskończony pakiet internetowy, ale z pewnymi ograniczeniami. Zobacz na najlepsze oferty Internetu mobilnego.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2023.


Internet bez końca

Nielimitowany Internet kusi każdego, kto z jakiegoś powodu nie chce lub nie może mieć dostępu do stałego łącza. Osobną grupą są ci, którzy z sieci korzystają najwięcej na telefonie. Niestety, obie grupy muszą pogodzić się z tym, że nielimitowany dostęp do stron internetowych w systemie mobilnym ma swoje ograniczenia.

Najlepsze oferty Internetu mobilnego

Często nawet te oferty, które oznaczone są jako te bez ograniczeń, wprowadzają tzw. lejki, a więc zmniejszenie prędkości po zużyciu danej ilości danych. To popularna praktyka, jednak warto zawsze przed zakupem przejrzeć aktualny regulamin i sprawdzić, jak będzie to wyglądało w przypadku oferty, na którą się zdecydujemy. Zdarza się często tak, że różnice w transferze bywają dość znaczne, a nawet są operatorzy, którzy po zakończeniu naszego pakietu, po prostu odcinają nas do sieci.

Są jednak wyjątki od tej reguły, prawdziwe „białe kruki”, jak np. nowa oferta głosowa na telefon: Nowy abonament T-Mobile z Internetem bez ograniczeń!

Postanowiliśmy sprawdzić, którzy operatorzy mają w swojej ofercie „nielimitowany” Internet i na jakich zasadach go proponują w 2023 roku.


T-Mobile Internet domowy

Tak naprawdę to naprawdę nielimitowany Internet mobilny/domowy oferowany jest przez T-Mobile. W większości tu opisanych przypadków łącze jest nieskończone, tzn. po wyczerpaniu paczki danych wciąż będziesz mógł korzystać z Internetu, lecz z zwolnionym transferem. Tutaj transfer zawsze będzie taki sam!

T-Mobile Internet domowy L nigdy nie zwalnia i nigdy się nie kończy! Prędkość pobierania i wysyłania danych wynosi do 90 Mb/s, a koszt miesięczny to 90 zł. Teraz w promocji 1 miesiąc T-Mobile jest za darmo – w sam raz na testy!

Jeżeli nie potrzebujesz tak szybkiego łącza, to możesz wybrać wolniejszy pakiet do 30 lub do 60 Mb/s (Internet domowy S oraz M). Cena wynosi odpowiednio 60 i 70 zł miesięcznie. W każdym przypadku umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Do Internetu domowego T-Mobile dobierzesz odpowiedni router. Do wyboru są urządzenia takich marek, jak Alcatel, ZTE czy TCL.


nju mobile Internet mobilny

W ofercie u tego operatora dostępna jest oferta za jedyne 29 zł za miesiąc korzystania. Submarka Orange oferuje program lojalnościowy, który pozwala uzyskać jeszcze więcej gigabajtów – nawet 120 ekstra dodatkowych po 2 latach! A co kiedy skończą się te internetowe pakiety w nju internetowy 60 GB? Cóż, wtedy transfer spada w kraju do 1 Mb/s, a to oznacza, że wciąż możesz korzystać (o ile jesteś cierpliwy) z zasobów sieci www. Oferta jest tym lepsza, gdyż końcem października 2021 roku nju zwiększył transfer GB i to nie tylko w ofercie internetowej, ale także w pakietach głosowych!

Orange Internet mobilny

Pomarańczowy operator również ma w swojej ofercie nielimitowany Internet. Ten dostępny jest w trzech pakietach: za 9,99, 39,99 i 59,99 zł. Mają one odpowiednio po 10, 50 i 250 GB (a także paczkę GB w roamingu UE), które możesz wykorzystać na różnych urządzeniach. Co potem? Gdy tylko wykorzystasz wspomniane pakiety, to ciągle będziesz miał dostęp do sieci, ale z obniżoną prędkością.

W przypadku Orange będzie to ograniczenie prędkości do 1 Mb/s w strefie domowej. Warto tu dodać, że oferowane pakiety można rozbudować. Dodatkowe 10 GB kosztuje u pomarańczowego operatora 10 złotych. Uwaga – aby uzyskać cenę, która wyświetla się w ofercie, należy zgodzić się na otrzymywanie e-faktury i komunikatów marketingowych.

W pakiecie z 250 GB masz też tzw. Szczęśliwe Godziny, czyli transfer nocny (godz. 0:00-8:00), w którym Orange nie pomniejsza pakietów danych. Paczka 250 GB zawiera 50 GB poza strefą domową. Uwaga – teraz dostaniesz jeszcze więcej, bo w sumie 250+250 GB ekstra miesięcznie przez 2 lata! Ten ostatni pakiet jest też dostępny w umowie jednorocznej za 69,99 zł miesięcznie.

Internet mobilny do laptopa


Play Internet mobilny

Play dla swoich klientów ma kilka opcji do wyboru. O niemal każdej z nich można powiedzieć, że to Internet bez limitu, ale z pewnymi ograniczeniami. W ofercie z urządzeniem (od 1 zł na start; routery, laptopy, tablety) dostaniesz paczki 150, 250, 500, a nawet 1000 GB. Trzy ostatnie są w 5G, a wszystkie mają lejek do 1 Mb/s. Ceny zaczynają się odpowiednio od 55, 65, 75 i 150 zł (z routerem; w przypadku pakietu z laptopem jest drożej). Ten sam lejek pojawia się też w pakietach z samą kartą SIM.

Oznacza to, że jeśli wykorzystasz 100, 200, 500 albo 1000 GB (w zależności od wybranej oferty), to zmniejszy się prędkość naszej sieci. Warto pamiętać, że w każdym z tych przypadków do korzystania niezbędny będzie router. Możesz wybrać go już po zdecydowaniu się na konkretną ofertę, przy czym istotne jest, że w tej najtańszej fioletowy operator proponuje m.in. router ZTE MF283V.


Plus Internet mobilny

W Plusie z kolei do wyboru masz 6 ofert za 30, 40, 50, 75, 100 i 200 złotych. Oferują one w standardzie odpowiednio 30, 90, 120, 250, 500 i nawet 1000 GB! Pierwszy miesiąc jest za 0 zł.

W niemal wszystkich pakietach Internetu mobilnego 5G/LTE Plusa (nie licząc najtańszego za 30 złotych z marnym lejkiem do 32 kb/s) po wyczerpaniu transferu aktywuje się lejek do 1 Mb/s. Opłaty miesięczne można obniżyć korzystając z programu smartDOM – wówczas każdy pakiet tanieje o 25 złotych. Mało tego – jeżeli zmieniasz dostawcę na Plusa, wówczas będziesz cieszył się 3 miesiącami gratis! W przeciwnym wypadku nie będziesz płacił „tylko” przez jeden miesiąc.

Umowa zawierana jest na okres 24 miesięcy. Przez pierwszy rok dostaniesz darmowy dostęp do Disney Plus! Do wyboru masz opcję bez urządzenia (sama karta SIM), z routerem/modemem lub laptopem. Decyzja należy do Ciebie!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

128
Dodaj komentarz

60 Comment threads
68 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
111 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Mateusz

W przypadku Orange nie wspomnieloście o jednym: w ofercie internet 50 GB i 250 GB można za 10 zł/mc zakupić lejek 5 Mb/s po wykorzystaniu pakietu. Więc można zrobić w ten sposób: kupujemy ofertę za 40 zł i 50 GB, dokupujemy lejek 5 Mbps i mamy nielimitowany internet mobilny, który nadaje się do wszystkich innych działań niż gry online (one też działają ale komfort grania znacznie spada). Filmy można bez problemu oglądać w 720 jak i 1080p, strony internetowe działają jakby lejka nie było.

Bardzo ciekawa informacja! W regulaminach znalazłem jednak potwierdzenie tylko w Pakiecie Optymalnym 50 GB. Masz potwierdzenie, że działa także z transferem standardowym równym 250 GB?

PS poradnik zaktualizowany, dzięki :)

Mateusz

Mogę prosić o ten regulamin? Konsultant orange twierdzi, że nie ma takiego pakietu.

Znajdziesz go tutaj na

Orange -> Internet mobilny -> Cenniki -> Cennik usług w ofercie Internet Mobliny

Gość

Lejek 5 MB/s działa jedynie poza strefą domową więc proszę się zastanowić przed jego uruchomieniem gdyż mimo pobranej opłaty 10 zł. nadal będzie do 1 MB/s

Imię

Nie mylimy MB/s z Mb/s :)

Tomek

Dodam jeszcze, że każdy, nawet najtańszy, pakiet w Orange ma opcję „darmowe godziny od 0:00 do 8:00”. Wtedy pakiet danych jest faktycznie nielimitowany. Jest to chyba jedyna oferta w Polsce dla osób, którzy potrzebują prawdziwego no-limit, a nie przeszkadza im konieczność zaplanowania transferu na inną godzinę.

Marcin

Mam t-mobile bez limitu danych, ograniczen predkosci itp. Place 70zł msc. Mieszkam pod Poznaniem. Predkosc internetu dochodzi do 80mb/s, ping w grze okolo 30ms. Mialem wczesniej internet z playa, plusa u mnie dzialal tragicznie.

Adam

Tylko ta opcja jest od dawna niedostępna dla nowych użytkowników. Ci co ją wykupili mają, jest ryzyko że T-mobile ją wypowie po zakończeniu kontraktu.

Jacek

Mnie już ponad pół roku temu skończył się okres 2 lat i nikt mi umowy nie wypowiedział . Co prawda mam opcję za 48,99zł więc prędkość trochę mniejsza ale daje radę do wszystkich moich zastosowań.

Bolek

Bo po okresie określonym w umowie przechodzi umowa na tzw czas nieokreślony i tak długo będzie aktywna, aż żadna z stron nie złoży wypowiedzenia przy czym ŻADNA to także T-MOBILE które w każdej chwili może ją wypowiedzieć z okresem 30 dni. Może nie znaczy, że musi a praktyka u wielu operatorów pokazuje, że oferty nie dostępne dla klientów są utrzymywane dla posiadaczy umowy jeszcze czasami kilka lat jak np noce bez limitu w Play gdzie na starej karcie pre paid mam ten pakiet do kupienia a na nowej już nie.

Piotr

nadmienię tylko że te szczęśliwe godziny działają pod warunkiem że masz jeszcze trochę danych do wykorzystania z limitu. Bo jak wykorzystasz limit załóżmy 250 GB, to od 0.00-8.00 nic nie będzie szybciej chodzić. (Po wykorzystaniu limitu podstawowego to są już Nieszczęśliwe godziny. :) )

Natalia

niestety ale nie jest to poprawna informacja.
Taką opcję posiadają pakiety o wyższych cenach.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd

Andrzej

Hehe. U mnie Orange „śmiga” na poziomie 1 Mbps. W porywach do trzech…

Ins

dokładnie xD

Piotrek

Pytałem o ten lejek w salonie Orange i powiedziano mi że to nie prawda.

Konrad

Sprostuje powyższą wypowiedz. Internet Domowy 4G w Orange ma 2 „lejki”. Pierwszy 1Mb/s (w strefie domowej) i drugi 16Kb/s (poza strefa domową). Podwyższenie prędkości „lejka” do 5Mb/s za 10zl można dokupić ale tylko na lejek poza strefa domową czyli 16Kb/s -> 5Mb/s. W strefie domowej będzie nadal 1Mb/s.
Pozdrawiam

Paweł

Może trochę późno na komentarz, ale jak nieuczciwi mniej zarobią, to zawsze trochę lepiej. Internet bez limitu Polsatu (więc najprawdopodobniej i Plusa) nie jest wcale limitowany możliwościami infrastruktury i nie jest bez limitu. Polecam lekturę regulaminu albo nie przekroczacznie ukrytego limitu (w moim przypadku około 300 GB). Później prędkość spada mocno poniżej 1 Mb/s (zdaje się, że do około 300 kb/s). Po zapytaniu biura obsługi, dlaczego prędkość internetu jest ograniczona, w odpowiedzi otrzymałem cytat z regulaminu. Żeby dowiedzieć się, że operator może wedle uznania efektywnie ucinać dostęp do internetu wystarczy wejść w: Szczegóły oferty -> Dokumenty do pobrania -> Regulamin… Czytaj więcej »

Tomek

Właśnie dlatego nigdy nie brałem tego operatora pod uwagę szukając ofert internetu mobilnego. Tobie Pawle życzę jak najszybszego pożegnania się z nieuczciwym operatorem.

Mateusz

Potwierdzam. Zrezygnowalem z Plusa bo zawsze obcinali transfer, nawet jak nie mieli takiej potrzeby np w nocy. Po prostu nie chca aby ktos ogladal netflixa w ich sieci i tyle, wiec go zbywaja. Ale w ofercie mowili o braku limitu co tak naprawde jest calkowita nieprawda. Walczylem ponad dwa lata bo nie chcialem sie przenosic, ale wygrali ze mna i od paru lat jestem w tmobile za 59 zl i moge wlaczyc netflixa w dwie osoby i jeszcze tidala sluchac w hifi. Ile chce. Sa zaburzenia czasem zrywa trzeba resetowac router, codziennie ok 10 i 18 cos im sie przelacza… Czytaj więcej »

Eryk

Polecił byś internet mobilny w timobile czy bardziej plus który limit 65 zł 60GB co ma nadajnikow 15 sieci plus

Piotr

Nieźle — „prędkości transmisji danych do prędkości maksymalnej 32 kb/s.”

Czyli może śmiało być 0 kb/s i też będzie ok

FUP jest dla operatora a nie dla klienta, ja masz w umowie, że nie ma lejka to nie mają prawa ciąć transferu. Woziłem się z Plusem przez 3 miesiące, później zerwałem umowę, po piśmie do UKE operator „zdecydował się” na rozwiązanie polubowne.

Andrzej

Zawsze osłabiają takie tytuły w nagłówku a w środku jak zwykle
skoro NIELIMITOWANY internet to nie 100 czy 200 GB

Tomek

W Polsce tylko jeden operator i tylko przez ograniczony okres miał ofertę faktycznie bez limitów. Nie powiem który, bo już nie ma tego w ofercie, co ciekawe nie jest on nawet wymieniony w tym artykule. Ale nawet tamta oferta miała ponoć ograniczenie do 9999GB.

BOB

nie miała ERa w skrucie bo za 30 dni mi się kończy

kris

mam z t mob i potwierdzam jest bez limitu prawdziwy no limit jakiś 2 lat na umowie na czas nieokreślony i nie zrezygnuje pomimo że transfer ostatnio kiepski

aaa

Mam to samo. Działa. 3 kompy + hbo +netflix.

Bart

Też miałem umowę z tmobile na internet nolimit za 45zl miesięcznie lecz po jej skończeniu nie mogłem jej przedłużyć ponieważ nie maja juz takiej opcji w ofercie. Musiałem wziąść 50gb za 45zl tragédii nie ma bo dają jeszcze do tego co piątek jakieś bonusy w aplikacji

Szymon

To Cię wyrolowali, po skończeniu umowy przechodzi ona na czas nieokreślony na takich samych warunkach

MR

Mam tą ofertę i automatycznie przeszła na czas nieokreślony z prawdziwym „no limit” po zakończeniu pierwotnych 24 miesięcy

Andrzej

Potwierdzam mam taką umowę i po zakończeniu umowy płace dalej tą kwotę 45 zł i jest dalej bez limitu .

SSSCARRY

POTWIERDZAM- TRANSFER GORSZY NIŻ 2 LATA TEMU- I ONI NA 5g NAMAWIAJĄ :-(((

Mariusz

Nie miała i nie ma. Mam ten net od lat i czasami przekraczam 1TB na miesiąc.

MR

Tmobile

Kuba

człowieku kupujesz sobie startet a2mobile w żabce wklepujesz kod na internet i masz net którego nie da się wyczerpać za 13 pln albo klepiesz kod na wszystko i wtedy gadasz smsujesz mmsujesz i masz niewyczerpalny internet za to wszystko chcą 20 pln jest to sieć pochodna od plusa korzysta z jego zasięgu .

Radi

Na ich stronie nie ma informacji, że Internet jest bez limitu danych, które można pobrać.
Oferują tylko nielimitowany transfer.
W mojej ocenie propozycja internetowa nie warta uwagi.

Malgosia

To nadal mam problem – nie mam dostępu do kablówki, telewizja przez Internet i który mam wziąść bo nju blada dupa . Od 25 6 .2020 z 80 gb zostało 57 gb i jeszcze zwalnia a oglądam z 2 programy i 1 film dziennie

Staszek z Misia

Weź w t-mobile bez limitu i udziwnień

Adam

To poczytaj dokładnie ich strony – są lejki włączające się jak grube gigabajty zużyjesz, ale zawsze masz w miarę funkcjonalny internet. Potrzebujesz znowu szybciej przed końcem miesiąca? Bulisz trochę ponad dychacza i znowu prędkość LTE. Mi się sprawdza a zużywam ponad 100Gb miesęcznie (w połowie okresu miesięcznego dokupuję raz pakiet).

Izabela

Jaki kod

Art

Oczywiście, że nie da się wyczerpać ale co 5GB prędkość Ci spada tak, że po 15 GB masz tylko 512 KB. Na takim „niewyczerpanym” internecie daleko nie zajedziesz.

Mariia

Raczej to jest stara wersja

Michał

Szczerze mówiąc te oferty to jest lekka kpina. Już teraz niektóre gry potrafią ważyć ponad 100-120 GB i pobranie czegoś takiego na internecie mobilnym sprawia, że zostaje nam już bardzo mało transferu do końca miesiąca. Żaden z operatorów nie oferuje internetu prawdziwie bez limitu. Nazwanie tych ofert internetem bez limitu to delikatnie mówiąc niedomówienie, bo po wykorzystaniu pakietu danych internet znacznie spowalnia do prędkości, które uniemożliwiają grę online. Potrzebny jest operator który wprowadzi internet całkowicie bez limitu, czyli bez limitu transferu danych. Bez tego to nawet szybki internet 5G nie ma sensu, bo pakiet danych jest w moment wyczerpany.

Dawid

Ciekawe są oferty w stanach za 50$ można mieć 8GB w 4G i 5G. Niby mało, ale jest 3G bez limitu czyli do 42 Mbit/s.

Kami

Za 50€ w hiszpani mam fibre 300mb bez żadnych limitów plus 2 linie komórkowe z nielimitowanym internetem i rozmowami, w Polsce jak zwykle … wszystkich jak popadnie

Marek

Za 25€ mam w PL światlo 600Mb, TV 130 kanałów, 1 komórke no limt, za 15€ mam kolejna komórkę no limit. Mam taniej niz Ty i jeszcze TV na dodatek. Wracaj do PL bo w ES Cię dymaja haha

MArcin

Tylko że my tu mówimy o internecie MOBILNYM

Bogumił

Mam NJU po przekroczeniu limitu dostałem takowy SMS i nie dało się praktycznie korzystać z internetu.
” Wykorzystales juz 25 GB darmowego internetu w kraju w ramach aktualnego cyklu uslugi „Wszystko za nie wiecej niz 29 zl”. Predkosc transmisji danych obnizona jest do 64kb/s. Mozesz wlaczyc dodatkowy pakiet 9GB za 9zl, wysylajac SMS o tresci AKT na 80355. njumobile.pl”

Edmund

No i co cie tak dziwi. Chciałeś za 29zł hulać po necie no limit. Pliss.

Jan

Ja mam w nju i sobie chwalę, konkretnie „nju internetowy” nie wiem jak kolega wyżej. Płacę 29 zł i mam 120 GB Internetu LTE, a później lejek- W umowie jest max 1,Mb/s na lejku, ale zwykle jest gdzieś 1,5 w porywach momentami nawet do kilku MB/s, do przeglądania Internetu, netflixa, yt i fb wystarcza spokojnie. Duża ilość danych na pełnej prędkości wynika ze stażu, od pierwszych dni korzystania włączyłem usługę „im dłużej tym lepiej” dzięki czemu z czasem miałem coraz więcej GB na pełnej prędkości: na początku jest 40GB, po 6msc 80GB, po roku 100 GB a po 2 latach… Czytaj więcej »

Renata

Tez mam i sobie chwalę o lejku nie słyszałam.

Marcin

Wszystkie to oferty są nic niewarte, po wykorzystaniu pakietu np. 100GB, prędkość transmisji spada tak drastycznie, że strony WWW nie chcą się wczytywać, pakiety ping mają wielosekundowe opóźnienia, po prostu to niby zmniejszenie prędkości to tak jakby ktoś wsadził kartofel w rurę wydechową samochodu i pojechał na autostradę.

grzesiek

co to za wojna dzis 2 listopada 2020r – między cyfrowym polsatem a orange i play – Cyfrowy polsat zablokował 2 witryny. www.orange.pl i play.pl – ma ktoś wiedzę na ten temat – podobno chodzi o dostep do swiatłowodu

Robert

Co do plusa sprawa wygląda mianowicie w pakietach LTE bez końca po wykorzystaniu transferu z abonamentu + transfer do łącznej wartości 100GB i prędkość spada do 1 Mb/s. Ciekawy myk nieważne za ile pakiet wybierzesz(30, 40, 50,70) jak jesteś podłączony np. do LTE to masz zawsze 100GB. Ale za to Internet działa bardzo stabilnie bo Internet domowy w T-mobile to tragedia giną pakiety ale już na abonamencie telefonicznym chodzi jak marzenie czyli tną a na infolinii mówią że wszystko jest w porządku.

Mariusz

Mam 3 internety mobilne. Play na kartę za 49 zł pakiet 100 GB na 30 dni w pełnej prędkości 10-20 Mb/s po wykorzystaniu go. Co potrafi być naprawdę szybkie spada do prędkości 1 Mb/s. Z tego co zauważyłem to ping jest całkiem spory w tej sieci. 100-500 nawet. I nie da się wyłączyć pakietu po jego włączeniu chyba że jest on cykliczny. Robię tak by znów zapłacić 49 zł i odnowić limit 100 GB by coś szybko pobrać gdy mam taką potrzebę. Na szczęście nie za często to się zdarza bo bym poszedł z torbami. Za to T-Mobile abonament za… Czytaj więcej »

Łukasz

Ludzie tylko tmobile w ofercie magenta biznes jest bez prawdziwego limitu. Jedyne ograniczenie, to prędkość Internetu. W zależności od abonamentu macie np. prędkość do 200Mbit bez limitu pobieranych danych lub w najdroższej opcji prędkość bez limitu prędkości i bez limitu pobieranych danych.
A te oferty z artykułu to kaszanka.

sss

nieprawda. Po pobraniu 300GB wpada limit jesli w Twojej okolicy nie ma wielu BTS i obciążenie na tym do którego jesteś podłączony w opinii systemu jest większe. Poza tym faktycznie internet jest spoko i problem w sumie da sie obejść

Maciej

A co powiecie na ofertę AERO2? np 70GB za 30zł przy prędkości 1Mbit i pingach 25-30ms? Ja używam pół roku i daje rady. Youtube działa na 360p, telewizja też, radio internetowe na maxa. Pograć można normalnie. Łącze stabilne. Nadajniki plusa.

xDDDD

youtube na 360p to działa na darmowym aero

maka

Jasne działa , działa do czasu gdy na ekranie pojawi się akcja i dużo ruchu i migawek to zaczyna się ciąć.

Xyz

Padlem.

Łukasz

coooo?

ja

w cyfrowym polsacie mam pakiet z brakiem limitu na lte. a i tak po wykorzystaniu podstawowych 48 gb Internet wcale nie dziala a ładowanie strony zjamuje 5 minut. porażka po co wciskać kit dla klientów że lte bez limitu skoro to czyste kłamstwo. Z niecierpliwością czekam az skończy mi sie umowa i skończę z nimi współpracę!

Mariusz

Mam tak z T-Mobile. 10 GB i 1 Mb/s lejek po ich wykorzystaniu. Poza tym to wprowadzanie w błąd niedoinformowanych klientów jak mój ojciec, który na komputerach się nie zna i wiele pojęć z nimi związanymi jest dla niego niejasnych. Najśmieszniejszy dodatek do opłat miałem wtedy gdy kliknąłem na przycisk by zobaczyć usługi premium w ich aplikacji za co dostałem rachunek 20 zł i nie zobaczyłem tych usług. Mój ojciec co chwila ma naliczane jakieś dodatkowe opłaty. I z abonamentu który powinien być na poziomie 100 zł. Wychodzi 200.. miesięcznie. I to kilka razy z rzędu. Dla przeciętnego zjadacza chleba… Czytaj więcej »

Kris

LTE bez limitu z Plusa to totalne oszustwo! Po wykorzystaniu podstawowego pakietu internet praktycznie nie działa. I nie ma nic wspólnego z wykorzystaniem sieci. Nawet w środku nocy nie wczytacie strony www. Prędkość wg speedtestu 0,01 Mb. Całkowita bzdura i marketingowa ściema.

Dawid Słomian

Jeszcze jedno T mobile za naprawę sprzętu na gwarancji – routera życzy sobie 200% ceny nowego . Hauwei B529 posiadaliśmy 14 listopada się popsuł przycisk restartu mąż zaniósł do T mobile bo jeszcze jest gwarancja producenta – a tu w T mobile naszym zdaniem pracują oszuści _ dany router kosztuje na allegro 428 zł. Wiec powiedzcie mi jakim prawem T mobile rządu za naprawę routera 800 zł? Jest jakiś sposób by się udławili tym routerem nie odbierzemy go dla nas to nadmierny koszt naprawy o którym nas nie poinformowali. Za 800 zł za naprawę co sobie żądają za naprawę starego… Czytaj więcej »

Mariusz

Potwierdzam. T-Mobile to Apple internetu. A ich usługi to Iphone dla idiotów. Z umowy która powinna kosztować 100 zł miesięcznie wychodzi 150- 200 zł miesięcznie. To nie jest sieć która stara się Tobie pomóc w potrzebie lub że klient jest najważniejszy. Tutaj to firma jest najważniejsza. I że na wszystkim trzeba zarobić 200% bo inaczej to jest za tanio.

adamusek

ja nie mam problemu, jestem od 10 lat w Tmobile, jedyni maja nielimitowany internet na firme bez lejka. Miesiecznie nieraz ponad 1 TB danych sciagnalem i nie ma problemu…

Jan

Potwierdzam. Z t Mobile wcisnęli nam bezwartościowy router za ponad 500 zł

D&D

Mam tmobile domowy za 48.99 kupiony 2 lata temu bez limitów ( INTERNET DOMOWY DO 20 MB/S)( u mnie w domu i tak max 15 wyciągam wiec nie mam z tym problemu) umowa skończyła się we wrześniu, ale nie mają teraz nic bez limitu wiec zostałem przy tej ofercie. Miesięcznie wg iboa pobieram ok 150 GB i ani razu nie był dopłaty ani spowolnienia.

Pater

N

Paweł

W przypadku Plusa jest jeden duży haczyk.
Otóż faktycznie w umowie nie ma słowa o lejku, jest za to tzw. FUP – Fair Usage Policy. Narzędzie, które działa automatycznie, bez ingerencji infolinii, a ma za zadanie odcinanie niepożądanego ruchu. W skrócie: ściągasz sobie spokojnie aktualizację np. MacOS i jakąś grę, powiedzmy 10gb. Następnego dnia budzisz się z transferem rzędu 0,3mbit/s i tak do końca okresu rozliczeniowego.
I nikogo z Plusa nie obchodzi, ze minął dopiero tydzień.

Maciej

To jest jakiś żart? Zwalniający internet nazywany przez firmy „nielimitowanym” to śmiech i oszustwo. Naciągacze.

Bart

dalczego pisze ze bez limitu jak limit jest? Artykuł bez sensu

Przemo

Na kartę Redbull Siema PL są pakiety 15gb za 10zl, 25gb za 20zl, 50gb za 30zl.. I inne

Blablabla

Te oferty Internetu LTE lub 5G można sobie wsadzić. Nacieszyłem się Internetem przez 7 dni, bo zachciało mi się telewizora OLED CX i oglądania filmów w 4K ;-). Filmy obejrzałem i Internet leje mi się teraz 1Mbitowym strumieniem ;-) – w dzisiejszych czasach lejek 1 Mb to tylko do przeglądania stron ewentualnie filmy w 240 p :-). Wiem, jaką umowę podpisywałem, także nie mam pretensji do PLAY (oferta 500 GB), ale chcę niektórych uświadomić, że nawet 500 GB to jest NIC. Przed kupieniem TV zużywałem średnio około 200 GB. Za 90 zł w LTE powinna być oferta minimum 2 TB.… Czytaj więcej »

Kris

Miałem internet z sieci Play. Zrezygnowałem przez „lejek”. Mam internet z Plusa. Sprawa wygląda tak: po skończeniu pakietu mam dostęp do sieci. Internet nie zwalnia nawet jeśli przekroczę pakiet dwukrotnie. Mam internet No Limit. Jednakże muszę ostrzec przed tym brakiem limitu. Nie ma czegoś takiego. Po przekroczeniu pakietu w końcu i tak zostaje nałożona blokada na łącze i prędkość spada w moim przypadku nawet do 32kb/s. Czuje się oszukany bo nie tak według mnie wygląda coś bez limitu. Jak nie limit Gb to limit prędkości, ale wciąż to limit. Więc skoro jest limit dlaczego sprzedawane to jest jako coś bez… Czytaj więcej »

Damjan

Mam internet w Orange Internet Biurowy dla Firm 1Tb, i nigdy nie udało mi się zużyć danych. Można na nim grać on-line i oglądać filmy 2k, większych nie próbowałem. Płacę za niego 60 zł netto i dodatkowo przy podpisaniu umowy w Media Markt dostalem kupon na zakupy na 400 zł. Polecam pakiet, chyba najlepszy na rynku internet mobilny.

Krzysiek

w tmobile Magenta na firme masz prawdziwy nolimit ja dziennie nieraz 300 GB zużyje

Stanisław

w play mam 20 gb internetu to mi nie wystarcza chciałem zmienić abonament bez limitu nie da rady muszę płacić 15 zł za każde 5 gb odnawialnego internetu wolał bym dać 30 zł. więcej i mieć bez limitu

Marek

Co do oferty plusa to są bajki dla łapania klientów. Po przekroczeniu limitu prędkość zostanie przycięta do 32kb do konca okresu rozliczeniowego w ramach niezdefiniowanego FUP. Bajki konsultantów sprzedawców o klientach z niewykorzystanym limitem można sobie wsadzić…
jak ktoś chce walczyć to informuję, że Plus nie zgadza się na polubowny sąd konsumencki i pozostaje tylko sąd cywilny. Czyli długo i drogo efekt nieznany. Dużo wcześniej skończy się umowa i będziecie szukać innego dostawcy.

robert

MAŁA (:)) korekta: w play nie ma internetu bez limitu danych i straty prędkości :)

Michał

Ja posiadam z T-mobile internet mobilny naprawdę bez limitu i żadnych lejków. Niestety oferta była dostępna na początku 2018 roku i trzymam się jej rękami i nogami. Po zalogowaniu na swoje konto sprawdziłem że czasem pobieram nawet około 2 Tera (Netfkix, HBO, YouTube, gry na Xboxa….) Mieszkam w miejscu gdzie ich LTE jest słabe więc przełączyłem się pasmo niżej i w tygodniu prędkości pobierania do 15 Mb/s a w weekendy już jest lipa max 2-3 Mb/s i często się pojawia buforowanie.
W moim miejscu zamieszkania nic lepszego nie ma ☹️

Masz ten „designerski” router w kształcie sześciana? O ile dobrze pamiętam, to oferta z nim bez lejka była jeszcze dostępna w 2019

Daniel

W plusie mam internet za 50 zł tj 60 GB .plus podwoił GB co daje 120 GB. Z programu Smart dom mam 50% rabatu i płace 25zl za 120gb. Po wykorzystaniu dokupuje pakiet za 20zl 100 GB (pakiet mogę dokupywać dowolną ilość razy), co w sumie daje 220 GB za 45 zl

Rzeźnik

A co z GPS’ami i monitoringiem pojazdu? Wystarczy mi nawet jazda na lejku. Bardziej bym wolał naliczanie co 1kb danych i pakiet 1GB na 365dni (teraz za jedno połączenie nie ważne czy 1kb czy 100kb nalicza mi z pakietu 500kb w PLAY). Czy taki operator i pakiet istnieje?

Patryk

Przyjeżdżam na projekty do Finlandii, pierwszą rzeczą którą robię po wjechaniu do tego kraju to kupuję kartę prepaid na internet od operatora DNA, ważna miesiąc od aktywacji, koszt 20 euro. Przez miesiąc mam internet lte do 300 Mb/s, potem kupuję nową jeżeli zostaję na dłużej. Za 20 Euro mam prawdziwy „no limit”, łączenie z hot-spotem na komórce. Chociaż rzadko udało mi się wycisnąć więcej niż 40 Mb/s – taki kraj. Nie muszę przejmować się żadnymi trikami reklamowymi o braku limitów – napisane na karcie, że nie ma limitów to ich nie ma. Podobnie w Rosji MTS ma ofertę że za… Czytaj więcej »

Pawel

Ja to samo w uk, kupuje prepaid super drug za 0 za 20 funtow doladowuje kupuje pakiet robie hot spota na konsole i mam internet wszedzie a nie jakies limity i jrszcze trzeba router to jaki to mobilny internet mam kupic router na baterie i z nim chodzic na dwor czy co.

arek

orange ma bez limitu 5 mb

G35

Beznadzieja wszystkie sieci reklamuja sie jako to że maja internet bez limitu dany a w rzeczywistosci sa limity to jest moja nowa oferta bedzie w plusie od T mobile uciekam nie ze jest limit tylko w dobie kryzysu wole dac zarobic polakom może w plusie bedzie prawdziwy internet 5G bez limitu tak jak sieciach radiowy płacisz abonament i masz internet póki co żadnego internetu nie bede kupował bo mnie sie nie opłaca to ze jest limit.

Paweł

jestem w LAJT mobile. Mam 300GB za 39,99 na routerze. Dodatkowo 4 karty sim po 20zł/30GB internetu każda.
Nikt nie przebije LAJTa. A przyłączenie kogoś z polecenia powoduje dla obu stron zniżki.

Adam

Możliwe że jest coś na kształt Internetu bez limitu. Zdaje się tylko w Orange.
Trzeba wykupić Plan Mobilny 75 , kartę wsadzić do routera i udostępnić.
Trzeba koniecznie dokupić/aktywować usługę Video Pass za 0 zł – usługa ta nie zimniejsza limitu danych za oglądanie filmów w serwisach: Netflix, HBO GO, player, CDA, ipla itd. Jest tego trochę .
Instalacja gier na PC czy konsoli , zawsze po 24:00. Wtedy nie zjada limitu i tego trzeba się trzymać.
Pozostaje 70GB na przeglądanie stron internetowych. Powinno wystarczyć.

Marcin

Jakiś link do ofert albo co wpisać? Wpisuje plan mobilny 75 i nie ma czegoś takiego.

Od paru dni Orange nie oferuje Planu Mobilnego 75, lecz Plan 80 – nowy abonament 5G:
https://komorkomat.pl/promocja/orange-abonament-5g-2021/

vandal

Niby gdzie plus daje mobilniaka z limitem 1tb? ”Od stycznia 2021 Plus oferuje też 2 nowe pakiety z 5G. Są to oferty z paczką danych o wielkości aż 500 i 1000 GB(!), po których wykorzystaniu uruchamia się lejek do 1 Mb/s. Kosztują one odpowiednio 100 i 200 zł miesięcznie.”

barts

Najlepiej wygląda pakiet 5G 500 GB za 100 zł w Plusie

Mariusz

opis oferty plus to ściema. konsultanci nic nie wiedzą lub świadomie kłamią. plus uparcie stoi na stanowisku, że ma byc lejek. założyłem im o ten no limit w zasięgu lte sprawe w sądzie polubownym – nie zgodzili się na rozpatrzenie sprawy. zaproponowali jeden miesiac gratis ;)
nie polecam

jaku

Potwierdzam, wszytko tylko nie plus, w żywe oczy kłamią. Nigdy wiecej tego dziadostwa.

Rysiek

W umowie Play jest zapis, że w ramach promocji:
W celu ochrony zasobów Sieci Telekomunikacyjnej będziemy mogli zakończyć Twoje połączenie w przypadku
gdy w czasie jego trwania przez okres co najmniej 15 minut nie będzie aktywnej transmisji danych rozumianej
jako nieprzerwana wymiana pakietów IP.
Jak mi wyjaśniono, wiąże się to z restartem urządzenia.

Michał

kupiłem w plusie abonament LTE bez limitów i mnie oszukali, bo mam 32kb, żadna strona się nie łąduje. jeśli coś jest dobre to nie ma obowiązku umowy na 10 lat

jani

Internet nielimitowany na kartę w Play to porażka – już po tygodniu traci prędkość .
Po raz kolejny zniknęły mi z kąta promocyjne GB i 50 zł – w ciągu nocy i przy wyłączonym internecie- jak to możliwe ?
podobno aktualizacje jakieś – akurat zawsze wtedy kiedy jest kasa na koncie – to zwykła kradzież.
Odbija wam z tej pazerności.Oszustwo do potęgi.

Pawel

U mnie działa normalnie ale ten lejek po skonczonych 50gb, 1mb to tragedia 1 mb to ja mialem w 2008 roku z tp neostrade, zaloze cos po kablu swiatlowodowym za 30 zl jest u mnie w miescie internet 20mb i to mi wystarczy mialem kiedys 60mb i to bylo az za nadto, ale 20/60 a 1 to niezla roznica.

Filip

Niestety, ale Plus po odświeżeniu ofert w planach bez 5G już nie ma „LTE bez końca”, tylko po wykorzystaniu pakietu obligatoryjny lejek 1 Mb/s, a w najtańszym planie (30 zł) od zawsze było ograniczenie prędkości do 32 kb/s (i to się nie zmieniło), nieważne czy LTE czy 3G. Do tego – w Orange w ofercie internetu domowego nie oferuje paczki danych do wykorzystania w UE. Plus w swoich ofertach daje paczki GB do wykorzystania w UE. 30 zł – 3,5 GB; 40 zł – 4,67 GB; 50 zł – 5,84 GB

Pawel

Przeciez to jest syf na mase, w uk kupuje karte wkladam do smartfona kupuje pakiet za 20 funtow i mam nie limitowany internet sms i rozmowy nie ma zadnych lejkow normalny internet lte tak kolo 100mb s w pl spada do 1 i to w routerze hehe niech te polskie sieci sie pocaluja… Bo bylem z karta z uk w pl i dalej bylo wszystko nie limitowane. To zlodzieje co n0ie placa podatkow a kaza sobie placic za internet ale bieda. A juz 3 lata temu pytalem konsultanta czy w pl takie cos jest nie ma w uk mialem juz… Czytaj więcej »

Jarek

Pewnie piszesz o ofercie sieci 3. Przeczytaj dokładnie bo jest tam lejek 999GB i nie można karty włożyć do routera czy zrobić teethering bo to jakoś wykrywa i blokuje. Sama prędkość internetu to bieda bo w centrum miasta za dnia średnio 20mbps, w nocy tylko się rozkręcało. Czasem nawet 3G wchodziło, a w centrach handlowych traciło zasięg. Wchodziłem do Tesco i nie mogłem zadzwonić do żony…

Syphar

Te pakiety danych są jakieś śmieszne. Gospodarstwo 2-osobowe, ok. 30-tki, z ciekawości sprawdzałem ostatnio przez router ile zużywamy. Miesięcznie 2 TB około. Korzystanie normalne – Ps4 + Xbox, 2 komputery stacjonarne (gaming), media center PC (podpięty pod TV – nie oglądamy telewizji, tylko streaming), 3 laptopy (2 służbowe i taki przechodni) i dwa smartfony. Czyli w zasadzie typowe gospodarstwo domowe osób w tym wieku. Te 500 GB którym popisują się „operatorzy” to śmiech na sali, samo pobranie Apex Legends pod 2 PC + crossplayowo na konsole to 260GB a gdzie reszta? Dom zbudowany, a do miasta jeżdżę pobierać dane… Paranoja… Czytaj więcej »

Andrzej

Znalazłem ofertę t-mobail internet bez limitu warunki od 15.09.2021.
Operator pisze: „Pojęcie „Nielimitowany Internet Domowy” dotyczy dostępu do mobilnego Internetu w zasięgu sieci Operatora i oznacza możliwość korzystania z usługi w „Strefie domowej” bez limitu objętości danych oraz bez zmiany deklarowanej szacunkowej prędkości maksymalnej przez cały czas obowiązywania umowy. ”
Możecie się temu przyjrzeć.

Jan

Na fb tmobila wielu ludzi pisze że po około 200Gb i tak im włączają lejek

Jarek

Może warto wspomnieć jeszcze o ofercie T-Mobile gdzie nielimitowany internet domowy LTE można mieć z limitem prędkości 30, 60 lub 90 Mbps? Ta oferta pojawiła się z 3 lata temu, potem zniknęła i ostatnio znowu się pojawiła.

n

internet-mobilny-bez-limitu / # internet-bez-konca chłyt matetindody niskich lotów

Dominik

Gdzie jest ten nielimitowany internet? Wszędzie widzę limit danych. Mam niemiecką kartę SIM i za 30 euro miesięcznie mam całkowicie nielimitowany internet a nie 50 czy 500GB.

aqqa

Tylko tmobile ma aktualnie bez limitu, ale coś wam nie spieszno było nawet o nich wspomnieć…

Stanisław

Mieszkam w UK i przyjechałem na urlop.Chciałem kupić kartę z danymi bez limitu.Nie ma takiej oferty.Wszędzie jest 200,250,ale to ciągle jest limit.W UK korzystam(nie będę reklamował)z abonamamentu,gdzie płacę dużo,ale naprawdę bez limitu.Korzystam z telefonu jak z routera do pc.Niedawno chciałem sprawdzić oferty innych operatorów.Przysłano mi darmową kartę sim.Wybrałem pakiet wszystko bez limitu na miesiąc.Śmigałem bez żadnych leków za 30 funtów.Tetaz może przedłużę na kolejny.Wystarczy dopłacić.To jest internet bez ograniczeń.Pozdrawiam

kapitol

Oragne da się fajnie przetestować jak za friko – w apce mpay jest starter darmo, a resztę przy minimalnym wkładzie idzie ugrac promocjami

Marek

Mam Orange na kartę, płacę 25 zyla miesięcznie i z roznymi dodatkami mam ok 200GB miesięcznie. Miesiecznie wykorzystuje 100-150GB. W domu mam transfer miedzy 20 a 80Mb (zalezy od pory dnia)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów