Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Telefon za darmo – jak go zdobyć?

Darmowy telefon

Operatorzy komórkowi często oferuje telefony za 1 zł, ale nie znaczy to, że zapłacisz za nie tylko symboliczną złotówkę. Ich cała wartość jest rozbita na miesięczne raty płacone razem z abonamentem lub osobno. W skali 2 lat – bo tyle najczęściej trwa umowa z operatorem – spłacisz telefon, nie można więc powiedzieć, że jest „gratisem”. Jest jednak sposób, aby zdobyć telefon za darmo u operatora. Jak?

Promocje operatorów

Spis treści:


Operatorzy bardzo często oferują telefony za 1 zł na start – robią tak od ponad 20 lat. Czasami jednak oferują też telefony za złotówkę (albo nawet za 0 zł!) do innego telefonu w prezencie! Najczęściej na takie super okazje załapiesz się w:

Zdarza się jednak, że takie promocje są dostępne nie tylko z okazji Świąt. Nie wierzysz? Oto przykłady!


Telefon za darmo w Play

vivo Y20s za 0 zł w Play

VIVO Y20s

Najświeższym przykładem darmowego telefonu w Play jest przedsprzedażowa promocja vivo X60 Pro 5G. Dostaniesz w niej w gratisie vivo Y20s!

Promocja u operatora trwa do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów. Warto z niej skorzystać, bowiem model X60 Pro 5G to jeden z lepiej wyposażonych smartfonów na rynku. A do tego dostaniesz drugi telefon w prezencie!

Telefon za darmo w Plusie

Samsung Galaxy A02s za 1 zł w Plusie

Samsung Galaxy A02s

Podobna promocja Plusa z darmowym telefonem miała miejsce choćby na początku marca. Z okazji Dnia Kobiet można było otrzymać Samsunga Galaxy A02s za symboliczne 1 zł!

Dostawało się go do wybranych pakietów abonamentu z Samsungiem Galaxy S20 FE 5G lub Galaxy A51. Przez całą umowę do spłaty był tylko Galaxy S20 FE 5G/Galaxy A51, a Galaxy A02s dołączany był w prezencie.

Recenzja Samsung Galaxy A51

Samsung Galaxy A02s za 1 zł w Plusie

Co ciekawe, wciąż możesz dostać Galaxy A02s w prezencie! I to również w Plusie i Plushu!

Promocja wystartowała początkiem maja 2021 i nie wiadomo dokładnie, kiedy się ona skończy. Zasady są takie same: kup abonament z telefonem objętym promocją (tu: Samsung Galaxy A52 i ponownie Galaxy S20 FE 5G), a Galaxy A02s otrzymasz w prezencie! Za ten prezent zapłacisz symboliczne 1 zł.

Redmi 9C NFC za 1 zł w Plusie

Redmi 9CDo czerwca tego roku Plus i Plush oferował do wybranego telefonu Xiaomi drugi telefon w prezencie! Opłata wynosiła tylko 1 zł, można więc powiedzieć, że dostawałeś w promocji Plusa telefon za darmo.

Po prostu – kupowałeś abonament z telefonem (za którego standardowo płaciłeś odpowiednie opłaty), a do zestawu startowego otrzymywałeś voucher na Redmi 9C NFC. Mogłeś go wykorzystać w sklepie internetowym Xiaomi i zamówić telefon Redmi za 1 zł!

Telefon za darmo w Orange

Samsung Galaxy A41 za 1 zł w Orange

Samsung Galaxy A41

Także Orange od czasu do czasu oferuje drugi telefon w prezencie! Jest on niemal całkowicie darmowy, płacisz za niego tylko złotówkę. Później płacisz tylko za abonament i pierwszy telefon.

Na taką promocję Orange możesz liczyć np. co Święta w listopadzie i grudniu! Przykładowo, na początku listopada 2020 roku mogłeś otrzymać w prezencie Samsunga Galaxy A41 za złotówkę. Podobnie jak w Plusie czy Plushu, operator nie pobierał za niego dodatkowych opłat miesięcznych. Galaxy A41 dostawałeś do zestawu abonament no limit + Galaxy S20 FE 5G.

Recenzja Samsung Galaxy A41

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.