Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony Xperia XA1 za mniej niż 299 dolarów

Marka Sony od zawsze kojarzona była ze sprzętami dobrej (a nawet znakomitej) jakości, co oczywiście nie szło w parze z niską ceną produktów. Pod tym względem ustępuje większości konkurencji, ale co ciekawe, nowość firmy - Sony Xperia XA1 - jest tańsza, niż początkowo zakładano.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sony Xperia XA1 w Europie już w kwietniu

Sony Xperia XA1 to następca zeszłorocznego modelu Xperia XA, która bardzo dobrze przyjęła się na rynku. Oto przykładowa oferta komórkowa z Xperią XA za 189 zł w jednorazowej opłacie startowej:

Z oficjalnych komunikatów Sony wynikało, że koszt telefonu ma wynosić 299 dolarów. Jego ceny w ofertach przedsprzedażowych są jednak niższe. Ile będzie kosztował w Polsce? Oczywiście poinformujemy o tym, jak XA1 trafi na nasz rynek. Poniżej w tabeli prezentujemy zmiany w stosunku do zeszłorocznego poprzednika:

Zmiany w specyfikacji technicznej modelu Sony Xperia XA1

 
Sony Xperia XA
Sony Xperia XA1
Procesor
MediaTek Helio P10
MediaTek Helio P20
Pamięć RAM
2 GB
3 GB
Główny aparat fotograficzny
13 Mpix
23 Mpix
Android
6.0 Marshmallow
7.0 Nougat

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów