Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play z Nagrodą Najszybszej Sieci Mobilnej 2019

2

Play otrzymał Nagrodę Najszybszej Sieci Mobilnej w Polsce. Została ona przyznana przez firmę Ookla specjalizującej się w pomiarach łącza internetowego i twórcę strony oraz aplikacji speedtest.net. To spore wyróżnienie dla fioletowego operatora.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Najlepsze łącze w Play

Wyniki nie pozostawiły wątpliwości. W pomiarach Ookla Speedtest sieć Play osiągnęła średnie prędkości 32,44 Mbps i 9,01 Mbps odpowiednio podczas pobierania i wysyłania danych. Przełożyło się to na wynik Speed Score™ równy 28,46 - najlepszy w Polsce.

Przykładowa oferta Play z dużym pakietem danych:

Komentarz Michała Ziółkowskiego, CTO marki Play:

Nagroda Ookla Speedtest to ukoronowanie wielu lat ciężkiej pracy i wzmożonych inwestycji w rozwój naszej infrastruktury sieciowej i dowód na to, że PLAY oferuje najwyższe prędkości połączeń wśród polskich operatorów komórkowych. Ma to bezpośredni wpływ na komfort korzystania z internetu przez naszych Klientów, a to jest dla nas najwyższym priorytetem.

I Jamiego Stevena, EVP Ookla:

Z przyjemnością przyznajemy PLAY nagrodę dla najszybszej sieci komórkowej w Polsce. Wnikliwa analiza testów konsumenckich na platformie Speedtest potwierdziła, że w ostatnich dwóch kwartałach prędkość internetu mobilnego PLAY osiągnęła nieprzeciętne poziomy. Gratulujemy wyniku i życzmy dalszych sukcesów.

Przypominamy - Play dysponuje (stan na 1 lipca 2019) 7382 nadajnikami, z czego 93% obsługuje agregacje pasm LTE Advanced.

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Marcin SzermańskiDolo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dolo
Gość
Dolo

a jak jest w A2mobile z prędkością? GDzies czytałem ze lte jest szybsze od 5g :p

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów