Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać?

Play czy T-Mobile

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? Ostateczna odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych preferencji potencjalnych interesantów, jednak przeanalizowaliśmy propozycje obu operatorów i wyciągnęliśmy z nich konkretne wnioski, aby podpowiedzieć, co lepiej wybrać – Play czy T-Mobile?

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2022.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co wybrać – Play czy T-Mobile?
  • Ile kosztuje abonament w Play?
  • Ile kosztuje abonament w T-Mobile?
  • Jakie promocje oferuje Play?
  • Jakie promocje oferuje T-Mobile?

Osobiście uważamy, że Play oraz T-Mobile oferują aktualnie najciekawsze propozycje spośród operatorów z całej Polski. Jeden z usługodawców wymienionych powyżej plasuje się na pozycji lidera pod względem cenowym, a drugi promocyjnym (konkretne informacje w dalszej części artykułu).

Firmy Play i T-Mobile wyróżniają się spośród konkurencji licznymi dodatkami, atrakcyjnymi promocjami (np. 240 zł za zakup online, dostawa kurierem do punktu odbioru), a także bardzo przystępnymi cenami, jak na operatorów komórkowych, tylko którą ofertę wybrać? Play czy T-Mobile? Podpowiadamy!

Play czy T-Mobile – oferta abonamentowa 2023

Oferta abonamentowa Play oraz T-Mobile na 2023 rok jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjna. W pierwszej kolejności odniesiemy się do tzw. fioletowego usługodawcy oferującego 3 abonamenty na 24 miesiące w zakresie 3 GB, 60 GB i 120 GB Internetu. T-Mobile natomiast ma nieco większą ofertę obejmującą aż 5 propozycji od 35 zł do 85 zł (jedna z nich posiada całkowicie nielimitowany Internet).

Abonament Play 2023

Play 7 GB bezterminowy abonamentAbonament Play jest tańszy o 10 zł, jeśli skorzystamy z promocji dostępnej na oficjalnej stronie operatora (promocja ważna do jej odwołania – jednocześnie dostajesz bonus 2x GB!). Warto również wspomnieć, iż ceny abonamentu uwzględniają rabaty 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe. Poniżej przedstawiamy szczegóły abonamentu komórkowego w sieci Play na 2023 rok.

1. Internet 3 GB i rozmowy bez limitu – najtańsza oferta Play 2023 na 24 miesiące

Najtańszy abonament Play oferuje 3 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 25 zł miesięcznie po promocji (standardowa cena wynosi 35 zł – 45 zł z telefonem).

2. Internet 120 GB i rozmowy bez limitu – najlepiej sprzedająca się oferta Play 2023 na 24 miesiące

Najlepiej sprzedający się abonament Play oferuje 60 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 50 zł miesięcznie po promocji (standardowa cena wynosi 60 zł).

3. Internet 240 GB i rozmowy bez limitu – oferta z największą ilością Internetu w Play 2023 na 24 miesiące

Najdroższy abonament w sieci Play oferuje najwięcej Internetu, bo aż 120 GB i oczywiście rozmowy bez limitu za jedyne 70 zł miesięcznie po promocji (standardowa cena wynosi 80 zł).

Abonament T-Mobile 2023

T-Mobile abonament 2022 bez limitu

Tegoroczny abonament T-Mobile jest bardzo zróżnicowany. Zaczyna się już od 35 zł miesięcznie z rabatami, a kończy na 85 zł. Operator udostępnia nam najtańszą ofertę tylko online, natomiast pozostałe propozycje możemy zawrzeć również stacjonarnie. Poniżej przedstawiamy szczegóły abonamentu komórkowego w sieci T-Mobile na 2023 rok.

1. Internet 10 GB i rozmowy bez limitu na 6 miesięcy – oferta SMART

Najtańszy abonament T-Mobile oferuje 10 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 35 zł miesięcznie. Tę ofertę można zawrzeć wyłącznie online na oficjalnej stronie operatora. Umowa na 6 miesięcy. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

2. Internet 5 GB i rozmowy bez limitu na 24 miesiące – oferta XS

Standardowy abonament T-Mobile (oferta XS) oferuje 8 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 40 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

3. Internet 20 GB i rozmowy bez limitu na 24 miesiące – oferta S

Najpopularniejszy abonament T-Mobile (oferta S) oferuje 40 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 50 zł miesięcznie, z dodatkowym rabatem do 100 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

4. Internet bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s na 24 miesiące – oferta M

Opłacalny abonament T-Mobile (oferta M) oferuje Internet bez limitu danych z prędkością do 30 Mb/s w bardzo atrakcyjnej cenie 65 zł miesięcznie, z dodatkowym rabatem do 200 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

5. Internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości na 24 miesiące – oferta L

Najdroższy i najlepszy abonament T-Mobile (oferta L) oferuje Internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości w bardzo atrakcyjnej cenie 85 zł miesięcznie z dodatkowym rabatem do 300 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie). Jak to z każdym abonamentem T-Mobile bywa, cena nie zawiera dodatkowej opłaty za telefon.

Abonament w Play czy T-Mobile? – promocje i rabaty

Aby podjąć ostateczną decyzję odnośnie wyboru abonamentu w Play i T-Mobile należy sprawdzić także promocje oferowane przez obu operatorów, ponieważ może okazać się, że pomimo przewagi danego usługodawcy, warto wybrać nieco inne rozwiązanie. Przejdźmy zatem do konkretów – abonament w Play czy T-Mobile? Przedstawiamy promocje i rabaty!

Zobacz również: wszystkie promocje operatorów komórkowych

Abonament w Play – promocje i rabaty

Play promocja 10 zł taniej

Abonament w Play to również ciekawe promocje i rabaty. Osobiście uważamy, że w tym przypadku wygrywa z T-Mobile, ze względu na dodatkowe smartfony za złotówkę, czy też możliwość połączenia Internetu z telewizją, a także dostępem do Viaplay. Promocje w Play przedstawiają się następująco:

A. Promocje i rabaty w Play – tańszy abonament + smartfon za złotówkę

Abonament w Play może być tańszy nawet o kilkanaście złotych, jeśli wybierzemy odpowiedniego smartfona. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tej promocji.

B. Promocje i rabaty w Play – 2x więcej Internetu w tej samej cenie

W abonamencie Play – w tej samej powyższej promocji – dostaniesz nie tylko rabat -10 zł miesięcznie, ale i 2x większy transfer danych!

C. Promocje i rabaty w Play – Internet + TV z dostępem do Viaplay (3 miesiące za 0 zł)

Jeśli wybierzesz Internet z telewizją w Play, otrzymasz dodatkowo dostęp do Viaplay na 3 miesiące za 0 zł. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tej promocji.

Abonament w T-Mobile – promocje i rabaty

T-Mobile na Walentynki rabat

Abonament w T-Mobile wyróżnia się ciekawymi promocjami oraz rabatami. Naszym zdaniem są one nieco mniej korzystne niż w przypadku sieci Play, jednak ostatecznie zależy to od indywidualnych preferencji kupującego. Promocje w T-Mobile przedstawiają się następująco:

A. Promocje i rabaty w T-Mobile – korzystaj bez ograniczeń

Od niedawna T-Mobile oferuje Internet bez limitu danych i prędkości w najdroższej ofercie za 85 zł miesięcznie z rabatami. Jest to nowa oferta promocyjna, która prawdopodobnie będzie dostępna przez dłuższy czas. Więcej o nowym abonamencie no limit na tej stronie.

B. Promocje i rabaty w T-Mobile – 20 zł rabatu miesięcznie na kolejny numer

Aby uzyskać 20 zł rabatu miesięcznie na kolejny numer, wystarczy zalogować się na oficjalnej stronie usługodawcy (wówczas skorzystamy z programu Korzyści dla Domu, gdzie każdy kolejny numer ma dodatkową zniżkę). Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

C. Promocje i rabaty w T-Mobile – specjalna oferta dla przenoszących numer

Jeśli interesuje Cię oferta z telefonem i zamierzasz przenosić numer, wybierz T-Mobile! Do odwołania trwa promocja z 6 ratami gratis za smartfona. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na jej temat!

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? Podsumowanie

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? Według ekspertów z serwisu Komórkomat nieco bardziej przystępna (zarówno pod kątem cenowym, jak i możliwości wyboru) wydaje się propozycja T-Mobile. W przypadku tego operatora mamy możliwość wykonania 6-miesięcznych testów korzystając z usługi Smart za jedyne 35 zł miesięcznie z rabatami. Warto również wspomnieć, iż T-Mobile oferuje nieograniczony Internet na telefon za jedyne 85 zł miesięcznie bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości.

W Play najbardziej rozbudowany pakiet kosztuje 70 zł (standardowa cena 80 zł) i oferuje maksymalnie 240 GB Internetu, a po wykorzystaniu maksymalnej ilości danych musimy liczyć się ze znacznymi spadkami prędkości. Jeśli natomiast zależy nam na jak najtańszym pakiecie, będziemy zmuszeni wybrać T-Mobile, ponieważ za 25 zł mamy 3 GB Internetu + nielimitowane rozmowy w Play lub 5 GB transferu + nielimitowane rozmowy w T-Mobile za 40 zł. W obu przypadkach umowa trwa 24 miesiące.

T-Mobile przedłużenie umowy rabatOstateczny wynik plasuje się na korzyść T-Mobile (2:1) – ma lepszy pakiet internetowy w droższych abonamentach. Może oferuje mniej promocji, ale opcja z darmowymi ratami jest bardzo dobra.

Z kolei Play jest przede wszystkim tańszy – jeżeli zależy Ci przede wszystkim na cenie, to niemal w każdym abonamencie ma tańszego odpowiednika od T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
guru

Jeżeli 5G to ani Play ani T-Mobile

Gość...

Weźcie pod uwagę internet poza EU bo tym nie wspominacie. A dla niektórych osób może to być ważne.

Artur

A jak z jakością połączenia zasięgiem, bo to jest też ważne

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów