Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać?

avatar
6
Play czy T-Mobile

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? Ostateczna odpowiedź na to pytanie zależy od indywidualnych preferencji potencjalnych interesantów, jednak przeanalizowaliśmy propozycje obu operatorów i wyciągnęliśmy z nich konkretne wnioski, aby podpowiedzieć, co lepiej wybrać – Play czy T-Mobile?

Play vs T-Mobile – wprowadzenie

Osobiście uważamy, że Play oraz T-Mobile oferują aktualnie najciekawsze propozycje spośród operatorów z całej Polski. Jeden z usługodawców wymienionych powyżej plasuje się na pozycji lidera pod względem cenowym, a drugi promocyjnym (konkretne informacje w dalszej części artykułu).

Firmy Play i T-Mobile wyróżniają się spośród konkurencji licznymi dodatkami, atrakcyjnymi promocjami (np. 240 zł za zakup online, dostawa kurierem do punktu odbioru), a także bardzo przystępnymi cenami, jak na operatorów komórkowych, tylko którą ofertę wybrać? Play czy T-Mobile? Podpowiadamy!

Play czy T-Mobile – oferta abonamentowa 2024

Oferta abonamentowa Play oraz T-Mobile na 2024 rok jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjna. W pierwszej kolejności odniesiemy się do tzw. fioletowego usługodawcy oferującego 4 abonamenty na 24 miesiące w zakresie 6 GB, 120 GB i… no limit GB Internetu.

T-Mobile natomiast ma nieco większą ofertę obejmującą 4 propozycji od 40 zł do 85 zł (jedna z nich posiada całkowicie nielimitowany Internet). Ceny te nie zawierają opłaty za ewentualnie dobrany sprzęt jak telefon czy smartfon i dotyczą wyłącznie umów na 24 miesiące, ale w ofercie T-Mobile Polska są też pakiety T-Mobile Smart z umową na 6 miesięcy.

Abonament Play 2024

Play rabat -10 złW Play dostaniesz teraz 2x GB, jeśli skorzystamy z promocji dostępnej na oficjalnej stronie operatora (promocja ważna do jej odwołania. Jeszcze co najmniej w lutym 2023 r. można było także liczyć na rabat miesięczny -10 zł.

Warto również wspomnieć, iż ceny abonamentu uwzględniają rabaty 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności oraz 5 zł za zgody marketingowe.

Poniżej przedstawiamy szczegóły abonamentu komórkowego w fioletowej sieci Play na 2024 rok. Jak prezentuje się ta oferta GSM?

1. Internet 6 GB i rozmowy bez limitu – najtańsza oferta Play 2024 na 24 miesiące

Najtańszy abonament Play oferuje 6 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 35 zł miesięcznie, ale do kwoty tej należy doliczyć osobną ratę za smartfona lub inne urządzenie.

2. Internet 120 GB i rozmowy bez limitu – najlepiej sprzedająca się oferta Play 2024 na 24 miesiące

Najlepiej sprzedający się abonament Play oferuje 120 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 65 zł miesięcznie. Jeżeli nie chcesz samego SIM, a także nowy telefon komórkowy, to do tej kwoty dolicz dodatkową opłatę za sprzęt.

3. Internet bez limitu GB i rozmowy bez limitu – oferta z największą ilością Internetu w Play 2024 na 24 miesiące

Najdroższy abonament w sieci Play oferuje najwięcej Internetu, bo nielimitowany transfer internetowy GB i oczywiście rozmowy bez limitu za jedyne 85 zł miesięcznie! Znakomita oferta! Przed zmianami było tu „tylko” 240 gigabajtów miesięcznie.

Abonament T-Mobile 2024

T-Mobile S promocja

Tegoroczny abonament T-Mobile jest bardzo zróżnicowany. Zaczyna się już od 40 zł miesięcznie z rabatami, a kończy na 85 zł. Operator udostępnia nam najtańszą ofertę tylko online, natomiast pozostałe propozycje możemy zawrzeć również stacjonarnie.

Poniżej przedstawiamy szczegóły abonamentu komórkowego w sieci T-Mobile na 2024 rok. Co w nich dostaniesz i na co możesz liczyć?

1. Internet 10 GB i rozmowy bez limitu na 6 miesięcy – oferta SMART

Najtańszy abonament T-Mobile oferuje 10 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 35 zł miesięcznie. Tę ofertę można zawrzeć wyłącznie online na oficjalnej stronie operatora. Umowa na 6 miesięcy. Cena pakietu/abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

2. Internet 5 GB i rozmowy bez limitu na 24 miesiące – oferta XS

Standardowy abonament T-Mobile (oferta XS) oferuje 5 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 40 zł miesięcznie. Umowa na 24 miesiące. Cena pakietu/abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

3. Internet 20 GB i rozmowy bez limitu na 24 miesiące – oferta S

Najpopularniejszy abonament T-Mobile (oferta S) oferuje 30 GB Internetu i rozmowy bez limitu w bardzo atrakcyjnej cenie 55 zł miesięcznie, z dodatkowym rabatem do 100 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

4. Internet bez limitu danych z prędkością 30 Mb/s na 24 miesiące – oferta M

Opłacalny abonament T-Mobile (oferta M) oferuje Internet bez limitów danych z prędkością do 30 Mb/s w bardzo atrakcyjnej cenie 70 zł miesięcznie, z dodatkowym rabatem do 200 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie).

5. Internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości na 24 miesiące – oferta L

Najdroższy i najlepszy abonament T-Mobile (oferta L) oferuje Internet bez limitu danych i bez ograniczenia prędkości w bardzo atrakcyjnej cenie 85 zł miesięcznie z dodatkowym rabatem do 300 zł zniżki na wszystkie urządzenia T-Mobile. Umowa na 24 miesiące. Cena abonamentu uwzględnia rabat za zgody marketingowe, obsługę elektroniczną i terminową płatność (-10 zł miesięcznie). Jak to z każdym abonamentem T-Mobile bywa, cena nie zawiera dodatkowej opłaty za telefon.

Abonament w Play czy T-Mobile? – promocje i rabaty

Play wyprzedaż

Aby podjąć ostateczną decyzję odnośnie wyboru abonamentu w Play i T-Mobile należy sprawdzić także promocje oferowane przez obu operatorów, ponieważ może okazać się, że pomimo przewagi danego usługodawcy, warto wybrać nieco inne rozwiązanie.

Przejdźmy zatem do konkretów – abonament w Play czy T-Mobile? Przedstawiamy promocje i rabaty!

Zobacz również: wszystkie promocje operatorów komórkowych

Abonament w Play – promocje i rabaty

Play promocja UPC

Gdzie dostaniesz lepsze warunki, rabaty, przeceny czy wyprzedaże? Czy zapewnia je abonament Play, a może abonament T-Mobile Polska? Wiele zależy od tego, czego poszukujesz i czego oczekujesz oraz – naturalnie – od aktualnej dostępności ofert promocyjnych!

A. Promocje i rabaty w Play – tańszy abonament + smartfon za złotówkę

Abonament w Play może być tańszy nawet o kilkanaście złotych, jeśli wybierzemy odpowiedniego smartfona.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tej promocji.

B. Promocje i rabaty w Play – 30 zł rabatu dla klientów UPC

Jesteś klientem UPC? Jeżeli tak, to możesz wybrać abonament komórkowy Play z rabatem aż -30 zł miesięcznie! Przykładowo, za abonament L z nielimitowanym transferem GB 5G będziesz płacił nie 85, a tylko 55 zł na miesiąc!

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tej promocji.

C. Promocje i rabaty w Play – Internet + TV z dostępem do Viaplay (3 miesiące za 0 zł)

Jeśli wybierzesz Internet z telewizją w Play, otrzymasz dodatkowo dostęp do Viaplay na 3 miesiące za 0 zł.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej o tej promocji.

Abonament w T-Mobile – promocje i rabaty

T-Mobile przenoszenie numeru promocja

Jak wygląda pod tym względem T-Mobile?

Abonament w T-Mobile wyróżnia się ciekawymi promocjami oraz rabatami. Naszym zdaniem są one nieco mniej korzystne niż w przypadku sieci Play, jednak ostatecznie zależy to od indywidualnych preferencji kupującego. Promocje w T-Mobile przedstawiają się następująco:

A. Promocje i rabaty w T-Mobile – korzystaj bez ograniczeń

Od niedawna T-Mobile oferuje Internet bez limitu danych i prędkości w najdroższej ofercie za 85 zł miesięcznie z rabatami. Jest to nowa oferta promocyjna, która prawdopodobnie będzie dostępna przez dłuższy czas.

Więcej o nowym abonamencie no limit na tej stronie.

B. Promocje i rabaty w T-Mobile – 20 zł rabatu miesięcznie na kolejny numer

Aby uzyskać 20 zł rabatu miesięcznie na kolejny numer, wystarczy zalogować się na oficjalnej stronie usługodawcy (wówczas skorzystamy z programu Korzyści dla Domu, gdzie każdy kolejny numer ma dodatkową zniżkę).

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

C. Promocje i rabaty w T-Mobile – specjalna oferta dla przenoszących numer

Jeśli interesuje Cię oferta z telefonem i zamierzasz przenosić numer, wybierz T-Mobile! Do odwołania trwa promocja z 6 ratami gratis za smartfona.

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na jej temat!

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? Podsumowanie

Play czy T-Mobile – którą ofertę wybrać? To bardzo trudne pytanie! Z jednej strony T-Mobile Polska ma abonamenty z umową 6-miesięczną, z drugiej strony Play również ma niedrogie i atrakcyjne oferty na abonament z telefonem. W obu przypadkach ceny za dwuletnie abonamenty zaczynają się od 40 zł, nie licząc ew. kosztów telefonu, za który pobierana jest osobna rata (tak jak w Orange i u Plusa). To po prostu kolejni operatorzy, których abonament nie zawiera opłaty za sprzęt.

W każdym przypadku dostaniesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego pokaźny transfer danych. Warto również wspomnieć, iż T-Mobile oferuje nieograniczony Internet na telefon za jedyne 85 zł miesięcznie bez limitów danych i bez ograniczenia prędkości. Z drugiej strony taki sam no limit transferu GB w jakości 5G dostaniesz w Play – i to w tej samej cenie.

T-Mobile przedłużenie umowy rabat

Wiele może zależeć od modelu telefonu komórkowego – czy innego rodzaju urządzenia – którego poszukujesz. Może okazać się, że dany smartfon nie jest dostępny w Play czy T-Mobile Polska. Może być też tak, że jeden z tych operatorów GSM będzie go oferował w lepszej cenie. Wtedy znacznie łatwiej o podjęcie decyzji!

Dla wielu ważna będzie oczywiście kwestia zasięgu. Jeszcze kilka lat temu Play zdecydowanie odstawałby od T-Mobile, ale na tyle poprawił jakość swojej sieci, że trudno wyrokować o lepszym zasięgu jednego z nich. Kto ma lepszy zasięg – Play, a może T-Mobile? Wiele zależy od regionu, w którym mieszkasz!

Naszym zdaniem najbardziej sprawiedliwym werdyktem będzie remis bramkowy – zarówno klienci T-Mobile, jak i Play mogą być zadowoleni ze swojej oferty!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.5/5 - (16 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Zawodowy copywriter specjalizujący się w pisaniu artykułów dla branży telekomunikacyjnej. Po godzinach pasjonat i sędzia piłki nożnej, a z zamiłowania - gracz przygodowych gier akcji

Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Play to dno ! Na nic bardziej nie czekamy niż na zakończenie 2-letniej gehenny. Stale szukamy tzw. pola.
Play ma dobre reklamy i skusiły nas trochę lepsze ceny za abonamenty. Porażka.
T-mobile i Orange super !
Świetne zasięgi, dobre połączenia.

Abonament w Play’u jest tańszy, im wyższy pakiet, to taniej miesięcznie za urządzenie, w T-mobile, nieważne jaki pakiet, tyle samo płacić miesięcznie za urządzenie.
Play wygrywa.

A jak z jakością połączenia zasięgiem, bo to jest też ważne

również sie chętnie dowiem

Weźcie pod uwagę internet poza EU bo tym nie wspominacie. A dla niektórych osób może to być ważne.

Jeżeli 5G to ani Play ani T-Mobile

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: