Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play NOW TV z Viaplay – 3 miesiące za 0 zł

Obowiązuje do: odwołania
Play TV promocja

Play rusza z promocją na swoją telewizję Play NOW TV! Dostaniesz ją z nowoczesnym dekoderem TV BOX z 4K i HDR, a także dostępem do Viaplay. A do tego nie będziesz nic płacił przez 3 miesiące!

Promocja Play NOW TV + Viaplay

Promocja dotyczy Pakietu Podstawowego oraz Pakietu Rozszerzonego – to one są oferowane za 0 zł przez 3 miesiące. Usługę Play TV znajdziesz też w abonamencie Play, ale nie jest on objęty opisywaną promocją.

W promocji operatora otrzymasz Play NOW TV z Viaplay w cenie i rabatem przez pierwszy kwartał. Za Pakiet Podstawowy i Rozszerzony zapłacisz odpowiednio 35 i 55 zł, chyba, że jesteś już klientem Play – opłaca się mieć u niego np. ww. abonament! Wówczas ceny spadają do 25 i 45 zł!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLAY NOW TV NA PLAY.PL

Play TV promocja

W pakiecie łączonym abonament + telewizja Play NOW TV rachunki za telewizję zostają obniżone więc o 10 zł. To świetna okazja, aby skorzystać z tej oferty! Tym bardziej, że oba pakiety oferują ponad 50 i ponad 100 kanałów, a sam Viaplay kosztuje standardowo… 34 zł. W Play możesz mieć dostęp do tej platformy VoD w niższej cenie i z dodatkowymi kanałami telewizyjnymi! Co dostaniesz w Viaplay?

Viaplay to platforma streamingowa, która daje dostęp do sportu na żywo, od Bundesligi, UEFA Ligii Europy, UEFA Ligii Konferencji, Narodowej Ligii Hokejowej i KSW. Ponadto, można tam oglądać międzynarodowe filmy i seriale, oryginalne produkcje Viaplay i treści dla dzieci. W ofercie Viaplay każdy znajdzie coś dla siebie! Nie przegap gali KSW i innych rozgrywek na żywo w Viaplay.

Zobacz również: 1 miesiąc abonamentu Play za 0 zł

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów