Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy abonament T-Mobile z Internetem bez ograniczeń!

avatar
2
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile abonament 2022 bez limitu

T-Mobile całkowicie zmienia swój abonament komórkowy! Już od 20 stycznia będzie można zamówić pakiety bez limitu z nieograniczonym Internetem 5G w smartfonie!

Nowy abonament T-Mobile 2022

Już od najbliższego czwartu do wyboru będą 4 nowe abonamenty komórkowe T-Mobile: oferta XS, S, M oraz L. Ich ceny wynoszą odpowiednio 45, 55, 65 i 85 zł, a kolejne numery w pakietach rodzinnych są tańsze o 20 zł! Dwa ostatnie pakiety są Taryfami Nielimitowanymi – z niewyczerpalnym pakietem danych!

Mało tego – o ile w nowym T-Mobile M prędkość transfer jest bez limitów danych z prędkością do 30 Mb/s, o tyle w topowym T-Mobile L nie ma żadnych ograniczeń prędkości łącza w Twoim smartfonie!

SKORZYSTAJ Z NOWEJ OFERTY OPERATORA NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Szczegóły na grafice poniżej.

T-Mobile abonament 2022

Jak widać, wszystkie abonamenty (oprócz najtańszego T-Mobile XS) zapewniają łączność 5G. W każdym przypadku otrzymasz nielimitowane połączenia, wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci, możesz też liczyć na rabat na urządzenie.

Ten dostaniesz w abonamentach S, M oraz L. Wynosi on odpowiednio do 100, 200 oraz do 300 zł. Abonamenty T-Mobile M i T-Mobile L mają też – oprócz wspomnianego niewyczerpalnego transferu – także bonus w postaci usługi Rozrywka Uwolniona – 0 zł przez 6 lub 12 miesięcy.

Oferta zastępuje stare plany taryfowe, które zadebiutowały w połowie 2020 roku i z niewielkimi zmianami były oferowane do teraz. Co powiesz na temat nowego abonamentu T-Mobile? Daj znać, czy Ci się podoba!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.4/5 - (47 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

świetnie – niech tylko jeszcze zmieni politykę dotyczącą niewolnictwa (24 miesiące bez możliwości sprawdzenia usługi ) i wtedy poprę bez uwag. nawet jeśli miałoby być drożej

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: