Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Hot Deal – abonament Play tańszy o 10 zł!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play promocja Hot Deal

Cały czas możesz skorzystać z lepszych warunków abonamentu Play! Zdecyduj się na ofertę fioletowego operatora jeszcze dziś, a otrzymasz abonament w cenie niższej o 10 zł i 2x więcej Internetu! Aktualna odsłona promocji nosi nazwę Hot Deal.

Ostatnia aktualizacja: promocja jest dostępna także w lutym marcu na początku kwietnia maju w sierpniu grudniu 2022 r. lutym maju 2023 r.

Abonament Play tańszy o 10 zł

Play obniża ceny każdego abonamentu Solo M o 10 zł każdego miesiąca trwania umowy!

Przykładowy abonament bez limitu Solo M z telefonem od 1 zł na start:

Te same warunki – a więc rabat 10 zł każdego miesiąca – dostępne są zarówno dla przenoszących numer, jak i zamawiających nowy. W sumie zaoszczędzisz aż 240 zł w skali całej umowy!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ONLINE NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Co więcej, w pakiecie M (i nie tylko M) czeka na Ciebie dwukrotnie większy transfer danych! Zamiast 60 gigabajtów 5G dostaniesz tu aż 120 GB i to w cenie niższej o 10 zł! Abonament wzrośnie o 10 zł po upływie 12 miesięcy.

Nie przegap okazji – nie wiadomo jak długo potrwa ta promocja operatora. Była ona wielokrotnie przedłużana. Można z niej skorzystać wyłącznie online.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.6/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: