Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oppo RX17 Neo – 5 najlepszych ofert komórkowych

Oppo RX17 Neo – 5 najlepszych ofert komórkowych

Oppo RX17 Neo – jak pozostałe modele tej firmy – nie zdobył jeszcze w Polsce takiej popularności, jak konkurencyjne urządzenia innych chińskich producentów. Istnieje jednak szansa na zmianę, gdyż jest nowoczesnym i atrakcyjnym smartfonem, przez co stanowi świetną alternatywę dla bardziej znanych w naszym kraju telefonów. Dlatego też prezentujemy w poniższym tekście 5 ofert udostępniających Oppo RX17 Neo.

Oppo RX17 Neo na abonament

Oppo RX17 Neo to model, który od razu przykuwa uwagę. Wszystko za sprawą gradientowej obudowy, która pod różnorodnym kątem odbija światło, tworząc nieprzerwaną grę światłocieniem. Ekstrawagancki wygląd to jednak nie wszystko. RX17 Neo wyposażony jest w 6,41-calowy ekran OLED z rozdzielczością 2340 na 1080 pikseli, dwa aparaty 16 i 5 Mpix z algorytmem sztucznej inteligencji i wbudowaną kamerę 25 Mpix do selfie. Na pokładzie znajdziemy także m.in. skaner twarzy, linii papilarnych i inne nowoczesne rozwiązania.


>>> Wszystkie oferty z Oppo RX17 Neo <<<


Nad wszystkim czuwa system Android 8.1, 4 GB pamięci RAM oraz 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 660. Oppo RX17 Neo kosztuje obecnie bez umowy około 1300 złotych. Poniżej prezentujemy kilka abonamentów udostępniających go w korzystnych warunkach.

Oferty i ceny aktualne na 26.04.2019.

Naszym numerem jest oferta Orange Plan Optymalny składająca się z darmowych wiadomości SMS, MMS, połączeń na telefony stacjonarne i do wszystkich sieci komórkowych. Całość uzupełnia transfer o wielkości 10 GB do wykorzystania w Polsce i 4,2 GB w roamingu UE. Miesięczne rachunki wynoszą niecałe 110 złotych, lecz model Oppo udostępniany jest za darmo.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2689 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta sieci Orange jest najkorzystniejsza ze wszystkich obecnych. Wskazuje na to obszerny zestaw usług, niewygórowany łączny koszt zakupu modelu i przede wszystkim brak opłaty startowej za Oppo. Jedynie abonament może wydawać się wysoki.

Drugie miejsce również należy do sieci Orange za ofertę Plan Standardowy. Usługa ta składa się z darmowych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, nielimitowanych SMS i MMS oraz Internetu o wielkości 5 GB do wykorzystania w Polsce i 3,3 GB za granicą. Wszystko to w miesięcznym abonamencie wynoszącym około 94 złote i jednorazowym koszcie zakupu modelu wynoszącym 199 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2504 zł.

Naszym zdaniem: powyższa oferta sieci Orange kusi niższym abonamentem, obszernym zestawem usług oraz niższą łączną kwotą zakupu modelu. Przewiduje jednak jednorazową opłatę za wybór telefonu, a także mniejszy pakiet internetowy niż w Planie Optymalnym.

Trzecie miejsce należy do sieci Red Bull Mobile i oferty abonament SieMa 49. Wybierając tę usługę klient otrzyma Internet o wielkości 10 GB do wykorzystania w kraju oraz 1 GB w roamingu UE, darmowe SMS i MMS, a także nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe. Miesięczny abonament wynosi tylko 49 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu 826 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2051 zł.

Naszym zdaniem: wybór tej oferty może zdziwić, gdyż udostępnia model po najwyższej cenie ze wszystkich prezentowanych usług. Na uwagę zasługuje jednak najniższy z aktualnie dostępnych abonamentów oraz niewysoki łączny koszt zakupu modelu. Finalnie wychodzi tanio.

W dalszej kolejności mamy drugą ofertę RBM SieMa 89. Usługa przewiduje nielimitowany zakres połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, darmowe SMS i MMS, a także 25 GB do wykorzystania w kraju i jeden za granicą. Jednorazowy koszt zakupu modelu wynosi 286 złote, zaś miesięczny abonament to 89 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2471 zł.

Naszym zdaniem: oferta ta udostępnia model Oppo RX17 Neo w znacznie niższej cenie niż poprzednia usługa sieci, jednak posiada zdecydowanie wyższy abonament w wyniku czego trafia na nasze czwarte miejsce.

Naszą listę zamyka sieć Play i usługa Solo L składającą się z darmowych SMS i MMS oraz połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, aż 30 GB do wykorzystania w kraju i jednego za granicą. Po wykorzystaniu pakietu danych transfer zwalnia do 1 Mb/s. RX17 Neo kosztuje na start 219 złotych. Wszystko to w abonamencie wynoszącym 110 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 2909 zł.

Naszym zdaniem: oferta sieci Play jest obszerna, a cena modelu niewygórowana, niestety wysoki abonament przekłada się na najwyższy łączny koszt zakupu telefonu. Stąd też trafia ona na ostatnie miejsce. Ze względu na bardzo duży pakiet internetowy i dodatki (Tidal, telewizja Play NOW) usługa znajdzie uznanie u najbardziej wymagających, dla których cena jest kwestią drugorzędną.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów