Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mobile Vikings – oferty

7
Mobile Vikings logotyp

Mobile Vikings

Mobile Vikings to belgijski wirtualny operator, działający w naszym kraju za pośrednictwem infrastruktury sieci P4 (Play). W Polsce usługi Mobile Vikings dostępne są od końca 2013 roku, a poza naszym krajem marka ta jest obecna również w Belgii i – do 30 listopada 2015 roku – w Holandii. Oferta skupia się wyłącznie na pakietach na kartę (prepaid).

Mobile Vikings na kartę

Jak zamówić starter?

Starter Mobile Vikings najłatwiej zamówić online lub poprzez infolinię. O ile ta druga działa w konkretnych godzinach, to starter kupisz o każdej porze dnia lub nocy na stronie operatora lub za pośrednictwem Komórkomatu! I to bez wychodzenia z domu.

Infolinia Mobile Vikings działa w godzinach:

  • poniedziałek-piątek – 8:30-20:30
  • sobota-niedziela – 10:00-18:00

Jak doładować?

Będąc użytkownikiem sieci Mobile Vikings możesz doładować konto poprzez stronę tego wirtualnego operatora. Wchodząc na pokład Wikingów warto to zrobić ze swoją załogą – Mobile Vikings obniża miesięczne rachunki za każdą osobę! Szczegóły w poniższej tabeli na przykładzie standardowego pakietu za 25 zł.

Liczba poleconych znajomychWysokość rabatuCena po rabacie
1-10%22 zł
2-20%19 zł
3-30%16 zł
4-40%13 zł
5#ZADARMO0 zł

To jeszcze nie koniec! Masz możliwość ustawienia automatycznego zasilenia konta w usłudze „Autodoładowanie”, dzięki której nie zapomnisz o doładowaniu telefonu na czas. Przy okazji zachowasz skumulowane w promocji gigabajty!

Więcej na temat zasilenia konta w Mobile Vikings znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety Mobile Vikings na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Mobile Vikings należy:

  • kumulacja transferu GB
  • dobra cena
  • nielimitowane usługi
  • duży transfer GB
  • rabaty za polecanie znajomych

Mobile Vikings nie oferuje – jak to bywa najczęściej w przypadku mniejszych sieci GSM – darmowego roamingu UE. Jego siłą jest za to wielkość pakietu internetowego, a konkretnie kumulacja niewykorzystanych danych.

Operator oferuje obecnie 3 pakiety na kartę, z czego 2 zapewniają kumulację GB. Wystarczy, że masz aktywne konto (usługi wychodzące), a niewykorzystany transfer nie przepada, lecz przechodzi na kolejny miesiąc rozliczeniowy. W ten sposób można „chomikować” nieskończenie wiele Internetu! Aby nie zapomnieć o doładowaniu konta na czas, warto włączyć usługę Autodoładowanie.

Rozmowy, SMS-y i MMS-y w Mobile Vikings są nielimitowane do wszystkich sieci w kraju.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

7
Dodaj komentarz

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
tonikal

Przeniosłem siebie pół roku temu, a ostatnio żonę. Nigdy więcej
abonamentu. Jeśli komuś nie przeszkadza zasięg Play to chyba nie ma
lepszej sieci w tym momencie.
Podaj mój kod przy rejestracji to oboje dostaniemy 19zł :) Kod: 1K7Sb2s

Grigori

Po kilku naprawdę dobrych latach w Play na kartę sam postanowiłem wejść na pokład Vikingów. Z Play byłem zadowolony, więc może nasuwać się pytanie dlaczego zmieniłem sieć? Głównie dla większych pakietów danych. Koszta zbliżone, nadajniki te same, więc niczym nie ryzykowałem. HelpDesk fachowy i naprawdę szybki. Polecam każdemu kto ma sprawdzony zasięg!
Jeśli przy rejestracji chcesz zyskać i tym samym podzielić się punktami vikinga (w przeliczeniu po 19złociszy), to podaj mój numer polecającego na końcu formularza!
Nr polecającego: 4wrDfYp

ZENEK

MÓJ KOD POLECAJĄCY oxmSP1Ke . Z MOJEGO KODU KORZYSTA JUŻ 20 OSÓB . POLECAM

Przenieś się do Mobile Viking!!!!! NAPRAWDĘ WARTO . SUPER OFERTA .

INTERNET 15GB PRZECHODZĄCY NA INNE MIESIĄCE W NIESKOŃCZONOŚĆ . ROZMOWY

,SMS,MMS ,-FULL NO LIMIT TYLKO 25zł . NIE MA TAKIEJ DRUGIEJ OFERTY .

Magdalena

A ja muszę ostrzec. Mobile Viking blokuje środki poza UE. Po prostu znikają z konta. Tłumaczą, że blokada jest automatyczna i systemowa… na wypadek, gdy system spodziewa się dużego zużycia środków… Czyli skutek jest taki, że z 14 zł na koncie dodatkowym zostawili mi niecałe 2zl. Doladowalam za kolejne 20… Udało mi się wysłać 1 SMS za 2zl… Zostawili mi 0.75 zł…. Tak więc z 30 zł, które powinnam mieć na tym koncie dodatkowym mam 0,75 zł… Niepoważne to jest. Mam telefon, mam środki, chcę korzystać, zdaje się sprawę z kosztów, a nie mogę, bo zabierają mi wszystko! Ja nie… Czytaj więcej »

Rafal

Mobile Vikings jest THE BEST ! Za Samo przeniesienie numeru dostajemy 10 GB internetu. Mój kod polecający: 48691753375 Dzięki wykorzystaniu mojego kodu Ty zaoszczędzisz na doładowaniach i Ja zaoszczędzę. Po prostu obopólna korzyść !

Marcin

Nigdy więcej! Zasięg to porażka. CIĄGLE przychodzą SMS-y informujące o braku usługi. Przestawiane w ustawieniach telefonu i nie pomaga a jak pomaga to na chwilę i nie ma LTE.

Grazyna

Witam mam pytanie jak działa viking poza granicami naszego kraju …czy uzupełniając portfel mogę się spodziewać mozLiwosci wykonywania połączeń i czy nie pochłonie to ponad miarę moich środków ..

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów