Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Mobile Vikings Oferty Mobile Vikings

Mobile Vikings to wirtualna sieć działająca na terenie naszego kraju od 4 grudnia 2013 roku. Cieszy się uznaniem wśród swoich klientów i bezbłędnie działającym helpdeskiem. Operator może pochwalić się jednymi z najlepszych ofert na kartę na rynku.

Mobile Vikings wywodzi się z Holandii i Belgii, skąd trafił pod koniec 2013 roku do Polski. Obecnie świadczy usługi w naszym kraju i Holandii. W ofercie operatora znajdziesz świetne pakiety na kartę, kiedyś dostępne były też pakiety Internetu mobilnego.

Spis treści:

Zasięg Mobile Vikings – jak wygląda mapa zasięgu?

Mobile Vikings korzysta z infrastruktury sieci Play, ale klienci wirtualnego operatora mogą też przełączać się na inne zasięgi. Mobile Vikings łączy się na zasadzie roamingu krajowego z Orange i T-Mobile – w razie konieczności możesz skorzystać z ich nadajników! Pamiętaj jedynie, że wtedy transfer danych jest ograniczony do 3 Mbit/s.

Play zasięg

Z racji domyślnego korzystania z nadajników Play, Mobile Vikings zapewnia 99% zasięgu w Polsce. Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na stronie internetowej Play.

Roaming – oferta Mobile Vikings

Mobile Vikings nie oferuje darmowego roamingu UE (RLAH) – aby korzystać z telefonu w UE, musisz posiadać wolne środki na koncie. W przypadku korzystania z sieci www najlepszych rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniej paczki GB dla UE.

Doładowanie konta w Mobile Vikings

Będąc użytkownikiem sieci Mobile Vikings możesz doładować konto poprzez stronę tego wirtualnego operatora. Wchodząc na pokład Wikingów warto to zrobić ze swoją załogą – Mobile Vikings obniża miesięczne rachunki za każdą osobę! Szczegóły w poniższej tabeli na przykładzie standardowego pakietu za 25 zł.

Liczba poleconych znajomychWysokość rabatuCena po rabacie
1-10%22 zł
2-20%19 zł
3-30%16 zł
4-40%13 zł
5#ZADARMO0 zł

To jeszcze nie koniec! Masz możliwość ustawienia automatycznego zasilenia konta w usłudze „Autodoładowanie”, dzięki której nie zapomnisz o doładowaniu telefonu na czas. Przy okazji zachowasz skumulowane w promocji gigabajty!

Więcej na temat zasilenia konta w Mobile Vikings znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.