Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Mobile Vikings – oferty na kartę

Mobile Vikings logotyp

Mobile Vikings to wirtualny operator rodem z Belgii. Jego debiut w Polsce nastąpił pod koniec 2013 roku. Działa w naszym kraju w oparciu o infrastrukturę T-Mobile Polska i P4 (operatora sieci Play), a oprócz Polski i Belgii szerzy swoje usługi również w Holandii. Oferta Mobile Vikings ograniczona jest do prepaidów, a więc ofert na kartę. Taryfy, jakie operator oferuje, są jednymi z ciekawszych w swoich kategoriach cenowych. Szczególnie warte rozważania są warianty VIKING 24 NO LIMIT i VIKING 29 NO LIMIT, które są w tej cenie jednymi z najkorzystniejszych ofert telefonii komórkowej w Polsce.

Oferty Mobile Vikings na kartę

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (15 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czy pakiet no limit 29 odnawia się sam czy aktywuje się go jakimś kodem? Jak to wygląda?

nie ma już pakietu no limit 29 tylko no limit 25 :) obniżyli cenę o 4 zł z czego się cieszę i polecam ze skorzystania z dodatkowych punktów = które przy doładowaniu zmniejszą wartość o 19 zł. przy zakładaniu konta trzeba polecić innego vikinga wpisując kod referencyjny: Ag3txGE.

Ja mam nadal
Standard 29
29 PLN

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: