Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

INEA

Sieć INEA oferuje usługi GSM od stycznia 2010 roku. W ofercie tego operatora znajdziesz 2 pakiety z telefonem i 2 pakiety z samą kartą SIM. INEA działa na łączach sieci Play, a jej klienci mogą też korzystać z wewnętrznego roamingu.

Jak zamówić starter?

Kartę SIM z umową (również z telefonem) możesz zamówić online na stronie internetowej inea.pl. Nie jest to klasyczna oferta na kartę, lecz abonament z umową na 12 miesięcy.

Jak doładować?

INEA oferuje wyłącznie usługi w formie abonamentu. Zamiast doładować swoje konto, opłacasz comiesięczne faktury przesyłane przez operatora.

INEA abonament bez telefonu

INEA abonament bez telefonu

INEA ma obecnie w swojej ofercie 2 abonamenty w cenie 24,90 do 64,90 zł. W obu przypadkach rozmowy, SMS-y i MMS-y są nielimitowane do wszystkich, także w roamingu UE. Krajowy transfer danych wynosi odpowiednio 20 i aż 100 GB!

INEA abonament z telefonem

INEA abonament z telefonem

Tak samo prezentuje się abonament INEA z telefonem. Różnica – dopłacasz do telefonu w jednorazowej opłacie startowej. Zarówno ceny, jak i transfery GB, są identyczne jak w wariancie z samym SIM.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów