Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Heyah Oferty Heyah

Heyah to jedna z najbardziej znanych sieci komórkowych w Polsce. Jej działalność rozpoczęła się 13 marca 2004 roku i od początku zyskała sympatię klientów ze względu na niskie ceny połączeń i SMS-ów.

Sieć pamięta jeszcze czary Ery – to właśnie ten ówczesny operator GSM powołał do życia Heyah. Obecnie operator jest submarką T-Mobile Polska, a więc dawnej Ery. Heyah zyskała niezwykłą popularność od samego początku dzięki niskim stawkom SMS, które wynosiły zaledwie 3 grosze wewnątrz sieci! I to w czasach, gdy większość operatorów (a wybór był nieporównywalnie mniejszy od dzisiejszego) oferowała 20-30 groszy za wiadomość.

Dziś Heyah oferuje kilka gotowych pakietów na kartę i – od lata 2020 – subskrypcję Heyah 01. Wydaje się jednak, że najlepsze czasy operator ma już dawno za sobą.

Spis treści:

Zasięg Heyah – jaka jest mapa zasięgu?

Sieć Heyah działała na nadajnikach Ery, a obecnie (po jej przebrandowaniu) na T-Mobile Polska. Zasięg obu operatorów w tym samym miejscu powinien być  w praktyce identyczny.

T-Mobile zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na jego stronie internetowej.

Roaming – oferta Heyah

Heyah zapewnia darmowy roaming UE (minuty, SMS-y i MMS-y) pod warunkiem zachowania postanowień zamieszczonych w Polityce Uczciwego Korzystania z Roamingu.

Oprócz roamingu UE Heyah oferuje także paczkę minut na rozmowy międzynarodowe na Ukrainę, konkretnie do sieci Kyivstar, Vodafone & Lifecell.

  • pakiet na kartę 35 zł – 2000 minut na Ukrainę
  • pakiet na kartę 45 zł – 3000 minut na Ukrainę

Po wykorzystaniu standardowej paczki każda minuta kosztuje osobne 0,09 zł, a więc tyle samo, co w najtańszym pakiecie za 25 zł miesięcznie.

Doładowanie konta w Heyah

Heyah umożliwia doładowanie konta online np. poprzez ich stronę internetową. W zależności od kwoty zasilenia, możesz aktywować odpowiednim kodem USSD jeden z trzech pakietów na kartę, których koszt miesięczny wynosi 25, 35 oraz 45 zł.

Więcej na temat zasilenia konta w Heyah znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.