Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Heyah – oferty na kartę

logo Heyah

Heyah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek GSM w Polsce. Została założona w 2004 roku przez nieistniejącą już sieć Era, a obecnie jej właścicielem i operatorem jest T-Mobile. Heyah już od samego początku swego istnienia zdobyła szturmem rynek ofert na kartę – dzięki niskim opłatom za rozmowy i SMS-y, zdobywając uznanie zwłaszcza wśród młodzieży. Połączenia tekstowe wewnątrz sieci kosztowały zaledwie 3 grosze, podczas gdy konkurencja w 2004 roku zazwyczaj nie schodziła poniżej 20 groszy. Również i obecnie Heyah jest bardzo popularna i często wybierana przez klientów.

Oferty Heyah na kartę

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.1/5 - (33 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czemu skończył mi się internet skoro mam czas 2 tygodnie na doładowanie

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: