Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w abonamencie – najwięcej GB w telefonie

Operatorzy nieustannie prześcigają się w promocjach i nowych usługach, podobnie z pakietami internetowymi. Czy ktoś pamięta jeszcze lata 90-te, gdy na rynku prym wiódł Centertel a następnie Era, Plus i Idea? Już wtedy sieci te rywalizowały ze sobą o klienta. Nie inaczej jest w dzisiejszych czasach, tym bardziej, że konkurencja na rynku nieporównywalnie większa i bardziej zacięta niż wówczas. U którego z nich obecnie są one najlepsze? Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 05.10.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020.

Najlepsze pakiety internetowe w abonamencie

Mały może więcej! Wirtualny operator lajt mobile w cenie wynoszącej zaledwie 39,99 zł proponuje nie tylko nielimitowane usługi w kraju (rozmowy, SMS-y i MMS-y), ale też aż 100 GB transferu na miesiąc! W ten sposób lajt mobile zawstydza największych operatorów komórkowych, w dodatku oferując bezterminową umowę. Wady? Brak w pełni darmowego roamingu UE, jest jednak tzw. Bonus Krajowy.

Topowy abonament Plusa zapewnia nieskończony Internet. Jest on jednak spowalniany do 1 Mb/s po wykorzystaniu pierwszych 72 GB. Cena 75 zł nie zawiera opłaty za telefon - jeżeli zdecydujesz się na wariant z urządzeniem, należy doliczyć do abonamentu osobną ratę za sprzęt. Jej wysokość zależy oczywiście od wartości wybranego smartfona. Plus zapewnia w tym abonamencie dostęp do 5G na stałe!

Propozycja od sieci Play jest ofertą długoterminową zawieraną na 24 miesiące. Wielkość pakietu internetowego wynosi aż 70 GB. Pakiet Solo L zawiera w swojej cenie nie tylko bonusy telewizyjne i muzyczne, dostęp do 5G, ale i opłatę za telefon komórkowy! W zależności od wybranego modelu, smartfon możesz kosztować na start tylko symboliczną złotówkę.

Także T-Mobile oferuje nielimitowany Internet w swoim topowym abonamencie. Prędkość transferu maleje do 1 Mb/s po wykorzystaniu 70 GB. Rachunki miesięczne w wysokości 165 zł zawierają już opłatę za telefon komórkowy. Umowa w T-Mobile trwa standardowe 24 miesiące.

Topowy abonament od operatora Orange zapewnia jeden z najobszerniejszych pakietów internetowych - aż 70 GB. Po wykorzystaniu miesięcznej paczki transfer spada do 1 Mb/s. Pomarańczowy operator oferuje nie tylko bardzo dużo gigabajtów, ale też dostęp do sieci 5G!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów