Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w abonamencie – najwięcej GB w telefonie marzec 2023

nielimitowany Internet na Święta T-Mobile

Ostatnia aktualizacja: 2023-01-20

Potrzebujesz dużo Internetu w telefonie? Interesuje Cię jak największy transfer danych? Operatorzy nieustannie prześcigają się w promocjach i nowych usługach, podobnie z pakietami internetowymi. Czy ktoś pamięta jeszcze lata 90-te, gdy na rynku prym wiódł Centertel, następnie Era, Plus i Idea? Już wtedy sieci te rywalizowały ze sobą o klienta. Wtedy dominował wyścig na SMS-y czy cenę, dziś liczy się tylko… cena i jak największy pakiet internetowy w telefonie. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 05.10.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2023.


Największy Internet w telefonie

W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę abonament komórkowy, zarówno w opcji z telefonem, jak i bez. Nasza lista TOP 5 jest także otwarta na umowy bezterminowe i długoterminowe (na 12 lub 24 miesiące). Liczy się tylko jak największy transfer danych w smartfonie! Który operator – i która konkretnie jego oferta – oferuje nam teraz najwięcej GB w telefonie?


Najlepsze pakiety internetowe w abonamencie

W którym abonamencie dostaniesz absolutnie największy transfer danych? Nie jest to ani nju mobile, lajt mobile, Virgin Mobile czy Red Bull Mobile – te sieci komórkowe oferują bardzo dużo GB (często w niskich cenach), ale sam zobaczysz, że w abonamencie z telefonem istnieją oferty, gdzie paczka 100 GB jest naprawdę stosunkowo niewielka. Oto one!

Abonament T-Mobile bez limitu GB

T-Mobile jako jedyny zapewnia w swojej ofercie nieskończony pakiet danych GB (także brak ograniczeń prędkości Mb/s) w swoim topowym abonamencie. I to bez dodatkowych opłat! Najnowszy abonament T-Mobile, Oferta L Nielimitowana, gwarantuje bardzo dobry poziom usług, a ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki. Rachunki miesięczne w wysokości 85 zł nie zawierają opłaty za telefon komórkowy – za niego pobierana jest osobna rata. Naturalnie nie ma tu limitu SMS czy limitu MMS.

Umowa w T-Mobile trwa standardowe 24 miesiące. Zawsze możesz też wybrać tańszy pakiet Oferta M Nielimitowana z nieskończonym transferem, ale ograniczeniem prędkości do 30 Mb/s!

Abonament Play 240 GB

Propozycja od sieci Play jest ofertą długoterminową zawieraną na 24 miesiące. Wielkość pakietu internetowego standardowo wynosi 120 GB pakietu danych (za granicą 13,81 GB w roamingu UE), ale teraz w promocji Play oferuje 2x GB! 240 GB oferowane jest z pełną prędkością transferu, natomiast dalej włącza się lejek z limitem 1 Mb/s. W dodatku w cenie niższej o 10 zł miesięcznie. Pakiet Oferta L zawiera w swojej cenie nie tylko bonusy telewizyjne, dostęp do 5G, ale i opłatę za telefon komórkowy! Brak limitu SMS i limitu MMS.

W ofercie Play – w zależności od wybranego modelu – smartfon możesz kosztować na start tylko symboliczną złotówkę.

Abonament Plus 240 GB

Topowy abonament zielonego operatora zapewnia świetne warunki dla Internautów. Najnowszy abonament Plusa 5G da Ci aż 240 GB miesięcznego transferu! Cena 85 zł nie zawiera opłaty za telefon – jeżeli zdecydujesz się na wariant z urządzeniem, należy doliczyć do abonamentu osobną ratę za sprzęt. Jej wysokość zależy oczywiście od wartości wybranego smartfona. Naturalnie nie ma tu limitu SMS i limitu MMS.

Możesz też dobrać dodatkową kartę SIM (lub karty SIM) do głównego numeru. Plus zapewnia w tym abonamencie dostęp do 5G na stałe!

Abonament Orange 300/150 GB

Kolejny przedstawiciel tzw. „Wielkiej Czwórki” oferuje bardzo dużo Internetu. Topowy abonament Orange, a więc Plan 80, zapewnia w kraju aż 300 GB 5G, ale tylko przez pierwszy rok – ostatnie 12 miesięcy to „tylko” 150 GB na miesiąc. Po ich wykorzystaniu w okresie rozliczeniowym, prędkość zostanie ograniczona. Oczywiście nie ma tu limitu SMS czy limitu MMS.

Za granicą zyskasz 14,68 pakietu danych GB w roamingu UE. Podobnie jak u poprzedników, cena abonamentu nie zawiera osobnej opłaty za telefon, który często kosztuje 0 zł na start! To świetna oferta abonamentu z łącznością 5G.

Abonament INEA 100 GB

Tym razem abonament INEA z bardzo dużym pakietem internetowym (także w roamingu) i w dodatku w niezłej cenie. Dostaniesz w nim jeden z najobszerniejszych pakietów internetowych – aż 100 GB pakietu danych. Operator oferuje nie tylko bardzo dużo gigabajtów, ale też darmowy roaming UE i krótszą umowę niż w przypadku większości konkurencji! Trwa ona tylko 12 miesięcy, poza tym do wyboru jest też oferta INEA na czas nieokreślony. Brak limitu SMS oraz limitu MMS.

Opłata startowa za telefon jest tu zazwyczaj wyższa, ale w zamian operator nie pobiera osobnej opłaty do abonamentu, przez co rachunki miesięczne z reguły są niższe.

Najwięcej GB w telefonie – podsumowanie

Nie nju mobile, lajt mobile, Virgin Mobile, Red Bull Mobile czy inne mniejsze sieci komórkowe z dużą paczką Internetu i tak zapewniają mniejszy transfer od innych operatorów GSM. To T-Mobile, Play, Plus i Orange (ten ostatni zwłaszcza przez pierwsze miesiące trwania umowy) oferują do swojego abonamentu największy transfer danych w telefonie. Jest to znacznie więcej niż 100 GB miesięcznie! Nie pomoże tu nawet wzrost GB za staż w Virgin Mobile i nju mobile, choć trzeba przyznać, że w tym drugim możesz uzyskać więcej niż 100 GB, ale po wielu miesiącach.

Najlepszą ofertę proponuje T-Mobile, w ramach której oferuje prawdziwie nielimitowany Internet w telefonie. Jeżeli masz naprawdę wysokie wymagania, to warto zdecydować się na jeden z ich abonamentów, aby cieszyć się naprawdę wielkim pakietem internetowym w smartfonie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

6
Dodaj komentarz

4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik

1 Mb/s w T-Mobile po wykorzystaniu pełnej prędkości? Kiedy nawet wyniki w Google nie chcą się załadować przy 3/5 kreskowym LTE? Szczerze mocno powątpiewam

dsf

Na razie w zestawieniach ofert 5G powinien być tylko Plus bo w innych sieciach to powolna kpina a nie 5G

Kris

Nju Mobile nic nie przebije! Za 29 złotych 30GB danych, mało? 39 złotych i 60 GB. Mało? 39 złotych plus 19 złotych za kolejne 60 GB, razem 58 złotych i 120 GB!

Gienek

Plush 120 GB za 30 zł po roku w planie stażowym.

Piotr

Artykuł jest nieaktualny :) Dane za początek stycznia, a w tytule luty.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów