Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w abonamencie – najwięcej GB w telefonie

3

Operatorzy nieustannie prześcigają się w promocjach i nowych usługach, podobnie z pakietami internetowymi. Czy ktoś pamięta jeszcze lata 90-te, gdy na rynku prym wiódł Centertel a następnie Era, Plus i Idea? Już wtedy sieci te rywalizowały ze sobą o klienta. Nie inaczej jest w dzisiejszych czasach, tym bardziej, że konkurencja na rynku nieporównywalnie większa i bardziej zacięta niż wówczas. U którego z nich obecnie są one najlepsze? Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 05.10.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2021.

Najwięcej GB w abonamencie:


Najlepsze pakiety internetowe w abonamencie


Topowy abonament zielonego operatora zapewnia świetne warunki dla Internautów. Najnowszy abonament Plusa 5G da Ci aż 150 GB miesięcznego transferu! Cena 120 zł nie zawiera opłaty za telefon – jeżeli zdecydujesz się na wariant z urządzeniem, należy doliczyć do abonamentu osobną ratę za sprzęt. Jej wysokość zależy oczywiście od wartości wybranego smartfona. Plus zapewnia w tym abonamencie dostęp do 5G na stałe!


Także T-Mobile oferuje ogromny pakiet danych w swoim topowym abonamencie. Nowy abonament T-Mobile, pakiet XL+, gwarantuje bardzo doby poziom usług, a ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki. Rachunki miesięczne w wysokości 120 zł zawierają już opłatę za telefon komórkowy. Umowa w T-Mobile trwa standardowe 24 miesiące.


Propozycja od sieci Play jest ofertą długoterminową zawieraną na 24 miesiące. Wielkość pakietu internetowego wynosi 70 GB, a w promocji Play aż 140 GB! Pakiet Solo L zawiera w swojej cenie nie tylko bonusy telewizyjne i muzyczne, dostęp do 5G, ale i opłatę za telefon komórkowy! W zależności od wybranego modelu, smartfon możesz kosztować na start tylko symboliczną złotówkę.


Mały może dużo! Wirtualny operator lajt mobile w cenie wynoszącej zaledwie 44,99 zł proponuje nie tylko nielimitowane usługi w kraju (rozmowy, SMS-y i MMS-y), ale też aż 100 GB transferu na miesiąc! W ten sposób lajt mobile zawstydza największych operatorów komórkowych, w dodatku oferując bezterminową umowę. Wady? Brak w pełni darmowego roamingu UE (pozostałe oferty w zestawieniu go mają), jest jednak tzw. Bonus Krajowy.


Kolejny abonament Plusa z bardzo dużym pakietem internetowym, lecz tańszy o 30 zł. Dostaniesz w nim jeden z najobszerniejszych pakietów internetowych – aż 100 GB. Pomarańczowy operator oferuje nie tylko bardzo dużo gigabajtów, ale też dostęp do sieci 5G! Podobnie jak w poprzedniej ofercie, także i tym razem smartfon spłacany jest w osobnych ratach.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
KrisdsfDominik Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik
Gość
Dominik

1 Mb/s w T-Mobile po wykorzystaniu pełnej prędkości? Kiedy nawet wyniki w Google nie chcą się załadować przy 3/5 kreskowym LTE? Szczerze mocno powątpiewam

dsf
Gość
dsf

Na razie w zestawieniach ofert 5G powinien być tylko Plus bo w innych sieciach to powolna kpina a nie 5G

Kris
Gość
Kris

Nju Mobile nic nie przebije! Za 29 złotych 30GB danych, mało? 39 złotych i 60 GB. Mało? 39 złotych plus 19 złotych za kolejne 60 GB, razem 58 złotych i 120 GB!

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów