Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w abonamencie – najwięcej GB w telefonie maj 2024

avatar
7
nielimitowany Internet na Święta T-Mobile

Potrzebujesz dużo Internetu w telefonie? Interesuje Cię jak największy transfer danych? Operatorzy nieustannie prześcigają się w promocjach i nowych usługach, podobnie z pakietami internetowymi. Czy ktoś pamięta jeszcze lata 90-te, gdy na rynku prym wiódł Centertel, następnie Era, Plus i Idea? Już wtedy sieci te rywalizowały ze sobą o klienta. Wtedy dominował wyścig na SMS-y czy cenę, dziś liczy się tylko… cena i jak największy pakiet internetowy w telefonie.

Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 05.10.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować (ostatnia aktualizacja 21.07.2023).

Największy Internet w telefonie

W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę abonament komórkowy, zarówno w opcji z telefonem, jak i bez. Nasza lista TOP 5 jest także otwarta na umowy bezterminowe i długoterminowe (na 12 lub 24 miesiące). Liczy się tylko jak największy transfer danych w smartfonie!

Który operator komórkowy – i która konkretnie jego oferta – oferuje nam teraz najwięcej GB w telefonie?

Najlepsze pakiety internetowe w abonamencie

W którym abonamencie dostaniesz absolutnie największy transfer danych? Nie jest to ani operator komórkowy nju mobile, lajt mobile, Virgin Mobile czy Red Bull Mobile – te sieci komórkowe często oferują bardzo dużo GB (często w niskich cenach), ale sam zobaczysz, że w abonamencie z telefonem istnieją oferty, gdzie paczka 100 GB jest naprawdę stosunkowo niewielka.

Oto one!

Abonament T-Mobile bez limitu GB

T-Mobile jako jedyny zapewnia w swojej ofercie nieskończony pakiet danych GB (także brak ograniczeń prędkości Mb/s) w swoim topowym abonamencie. I to bez dodatkowych opłat! Najnowszy abonament T-Mobile, Oferta L Nielimitowana, gwarantuje bardzo dobry poziom usług, a ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki. Rachunki miesięczne w wysokości 85 zł nie zawierają opłaty za telefon komórkowy – za niego pobierana jest osobna rata.

Naturalnie w T-Mobile Polska nie ma tu limitu SMS czy limitu MMS.

T-Mobile promocja 6 miesięcy

Umowa w T-Mobile trwa standardowe 24 miesiące. Zawsze możesz też wybrać tańszy pakiet Oferta M Nielimitowana z nieskończonym transferem, ale ograniczeniem prędkości do 30 Mb/s!

Opłata aktywacyjna = 0 zł.

Abonament Play bez limitu GB

Propozycja od sieci Play jest ofertą długoterminową zawieraną na 24 miesiące. Wielkość pakietu internetowego standardowo to obecnie całkowity brak limitu, a w UE aż 16,30 GB w roamingu! Przed zmianami transfer danych w topowym abonamencie Play L wynosił „tylko” 240 GB z pełną prędkością transferu.

Pakiet Oferta L zawiera w swojej cenie nie tylko bonusy telewizyjne, dostęp do 5G, ale i opłatę za telefon komórkowy! Brak limitu SMS i limitu MMS.

Jak przenieść numer do Play

W ofercie Play – w zależności od wybranego modelu – smartfon możesz kosztować na start tylko symboliczną złotówkę. Jeszcze niedawno oferowany był jeszcze rabat -10 zł.

Opłata aktywacyjna = 0 zł.

Abonament Virgin Mobile bez limitu GB

Tym razem nowy abonament Virgin Mobile z bardzo dużym pakietem internetowym (także w roamingu) i w dodatku w niezłej cenie. W zasadzie jest to nieograniczony transfer danych pod względem zarówno prędkości Mb/s, jak i wielkości paczki GB. Dostaniesz w nim jeden z najobszerniejszych pakietów internetowych – aż 100 GB pakietu danych.

Operator oferuje nie tylko bardzo dużo gigabajtów w Polsce, ale i za granicą oraz krótszą umowę niż w przypadku większości konkurencji! Jest ona bezterminowa, a więc na czas nieokreślony. Brak limitu SMS oraz limitu MMS.

Virgin Mobile Unlimited 5G

To oferta z samą kartą SIM – nie ma tu więc telefonu komórkowego.

Opłata aktywacyjna = 0 zł.

Abonament Orange 600 GB

Kolejny przedstawiciel tzw. „Wielkiej Czwórki” oferuje bardzo dużo Internetu. Topowy abonament Orange, a więc Plan L, zapewnia w kraju aż 600 GB 5G! Po ich wykorzystaniu w okresie rozliczeniowym, prędkość zostanie ograniczona do 1 Mb/s.

Oczywiście nie ma tu limitu SMS czy limitu MMS.

Orange abonament 600 GB

Za granicą zyskasz 16,30 pakietu danych GB w roamingu UE. Podobnie jak u poprzedników, cena abonamentu nie zawiera osobnej opłaty za telefon, który często kosztuje 0 zł na start! To świetna oferta abonamentu z łącznością 5G. Sporo oferuje też Orange Flex (oferta w aplikacji), ale w nim nie dostaniesz telefonu w zestawie startowym.

Opłata aktywacyjna = 60 zł.

Abonament Plus 250 GB

Topowy abonament zielonego operatora zapewnia świetne warunki dla Internautów. Najnowszy abonament Plusa 5G da Ci aż 250 GB miesięcznego transferu! Cena 85 zł nie zawiera opłaty za telefon – jeżeli zdecydujesz się na wariant z urządzeniem, należy doliczyć do abonamentu osobną ratę za sprzęt. Jej wysokość zależy oczywiście od wartości wybranego smartfona.

Naturalnie nie ma tu limitu SMS i limitu MMS.

Plus nowy abonament 5G

Możesz też dobrać dodatkową kartę SIM (lub karty SIM) do głównego numeru. Plus zapewnia w tym abonamencie dostęp do 5G na stałe!

Opłata aktywacyjna = 0 zł.

Najwięcej GB w telefonie – podsumowanie

T-Mobile promocja rabat 250 zł

Nie nju mobile, lajt mobile, Plush, Red Bull Mobile czy inne mniejsze sieci komórkowe z dużą paczką Internetu i tak zapewniają mniejszy transfer od innych operatorów GSM. To T-Mobile Polska, Virgin Mobile, Orange Polska, Plus, a także Play oferują do swojego abonamentu największy transfer danych w telefonie. Jest to znacznie więcej niż 200 GB miesięcznie! Nie pomoże tu nawet wzrost GB za staż w Plushu i nju mobile, choć trzeba przyznać, że w tym drugim możesz uzyskać więcej niż 100 GB, ale po wielu miesiącach. Bardzo dużo transferu dostaniesz także z Internetem mobilnym lub z ofertą duet lajt mobile.

Jeżeli zależy Ci jednak na nielimitowanym transferze w abonamencie indywidualnym, to najlepszą ofertę proponuje operator T-Mobile Polska, Play i Virgin Mobile, w ramach której oferuje prawdziwie nielimitowany Internet w telefonie. Możesz tu także liczyć (operator T-Mobile i Play) na kod rabatowy na smartfona. Jeżeli masz naprawdę wysokie wymagania, to warto zdecydować się na jeden z ich abonamentów, aby cieszyć się naprawdę wielkim pakietem internetowym w smartfonie.

Najpopularniejsze telefony komórkowe w 2024 roku (system operacyjny Android i iOS):

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
5/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł jest nieaktualny :) Dane za początek stycznia, a w tytule luty.

Nju Mobile nic nie przebije! Za 29 złotych 30GB danych, mało? 39 złotych i 60 GB. Mało? 39 złotych plus 19 złotych za kolejne 60 GB, razem 58 złotych i 120 GB!

Plush 120 GB za 30 zł po roku w planie stażowym.

Mało…

Na razie w zestawieniach ofert 5G powinien być tylko Plus bo w innych sieciach to powolna kpina a nie 5G

1 Mb/s w T-Mobile po wykorzystaniu pełnej prędkości? Kiedy nawet wyniki w Google nie chcą się załadować przy 3/5 kreskowym LTE? Szczerze mocno powątpiewam

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.