Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w abonamencie – najwięcej GB w telefonie listopad 2022

avatar
6
GB w abonamencie

Potrzebujesz dużo Internetu w telefonie? Interesuje Cię jak największy transfer danych? Operatorzy nieustannie prześcigają się w promocjach i nowych usługach, podobnie z pakietami internetowymi. Czy ktoś pamięta jeszcze lata 90-te, gdy na rynku prym wiódł Centertel, następnie Era, Plus i Idea? Już wtedy sieci te rywalizowały ze sobą o klienta. Wtedy dominował wyścig na SMS-y czy cenę, dziś liczy się tylko… cena i jak największy pakiet internetowy w telefonie. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy dnia 05.10.2015 zestawienia, które będziemy na bieżąco aktualizować.

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2022.


Największy Internet w telefonie

W naszym rankingu wzięliśmy pod uwagę abonament komórkowy, zarówno w opcji z telefonem, jak i bez. Nasza lista TOP 5 jest także otwarta na umowy bezterminowe i długoterminowe (na 12 lub 24 miesiące). Liczy się tylko jak największy transfer danych w smartfonie! Który operator – i która konkretnie jego oferta – oferuje nam teraz najwięcej GB w telefonie?


Najlepsze pakiety internetowe w abonamencie

T-Mobile bez limitu GB

T-Mobile jako jedyny oferuje nieskończony pakiet danych GB w swoim topowym abonamencie. Najnowszy abonament T-Mobile, Oferta L Nielimitowana, gwarantuje bardzo doby poziom usług, a ceny telefonów zaczynają się od symbolicznej złotówki. Rachunki miesięczne w wysokości 85 zł nie zawierają opłaty za telefon komórkowy – za niego pobierana jest osobna rata. Umowa w T-Mobile trwa standardowe 24 miesiące. Zawsze możesz też wybrać tańszy pakiet Oferta M Nielimitowana z nieskończonym transferem, ale ograniczeniem prędkości do 30 Mb/s!

Play 240 GB

Propozycja od sieci Play jest ofertą długoterminową zawieraną na 24 miesiące. Wielkość pakietu internetowego standardowo wynosi 120 GB (za granicą 13,81 GB), ale teraz w promocji Play oferuje 2x GB! W dodatku w cenie niższej o 10 zł miesięcznie. Pakiet Oferta L zawiera w swojej cenie nie tylko bonusy telewizyjne, dostęp do 5G, ale i opłatę za telefon komórkowy! W zależności od wybranego modelu, smartfon możesz kosztować na start tylko symboliczną złotówkę.

Plus 120 GB

Topowy abonament zielonego operatora zapewnia świetne warunki dla Internautów. Najnowszy abonament Plusa 5G da Ci aż 120 GB miesięcznego transferu! Jeszcze niedawno było to aż 150 GB. Cena 85 zł nie zawiera opłaty za telefon – jeżeli zdecydujesz się na wariant z urządzeniem, należy doliczyć do abonamentu osobną ratę za sprzęt. Jej wysokość zależy oczywiście od wartości wybranego smartfona. Plus zapewnia w tym abonamencie dostęp do 5G na stałe!

Orange 120 GB

Kolejny przedstawiciel tzw. „Wielkiej Czwórki” oferuje bardzo dużo Internetu. Topowy abonament Orange, a więc Plan 80, zapewnia w kraju aż 120 GB 5G, a za granicą 13,82 GB w roamingu UE. Podobnie jak u poprzedników, cena abonamentu nie zawiera osobnej opłaty za telefon, który często kosztuje 0 zł na start! To świetna oferta abonamentu z łącznością 5G.

INEA 100 GB

Tym razem abonament INEA z bardzo dużym pakietem internetowym i w dodatku w niezłej cenie. Dostaniesz w nim jeden z najobszerniejszych pakietów internetowych – aż 100 GB. Operator oferuje nie tylko bardzo dużo gigabajtów, ale też darmowy roaming UE i krótszą umowę niż w przypadku większości konkurencji! Trwa ona tylko 12 miesięcy, poza tym do wyboru jest też oferta INEA na czas nieokreślony. Opłata startowa za telefon jest tu zazwyczaj wyższa, ale w zamian operator nie pobiera osobnej opłaty do abonamentu, przez co rachunki miesięczne z reguły są niższe.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

6
Dodaj komentarz

4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Dominik

1 Mb/s w T-Mobile po wykorzystaniu pełnej prędkości? Kiedy nawet wyniki w Google nie chcą się załadować przy 3/5 kreskowym LTE? Szczerze mocno powątpiewam

dsf

Na razie w zestawieniach ofert 5G powinien być tylko Plus bo w innych sieciach to powolna kpina a nie 5G

Kris

Nju Mobile nic nie przebije! Za 29 złotych 30GB danych, mało? 39 złotych i 60 GB. Mało? 39 złotych plus 19 złotych za kolejne 60 GB, razem 58 złotych i 120 GB!

Gienek

Plush 120 GB za 30 zł po roku w planie stażowym.

Piotr

Artykuł jest nieaktualny :) Dane za początek stycznia, a w tytule luty.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów