Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świetna oferta Virgin Mobile Unlimited! Nielimitowany Internet w telefonie

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Virgin Mobile Unlimited 5G

Od kilku dni Virgin Mobile oferuje zupełnie nowy pakiet Unlimited! Zapewnia on m.in. nielimitowany Internet w telefonie, w dodatku w jakości 5G. Praktycznie oferta ta nie ma żadnych ograniczeń, oprócz jednej. Na czym ona polega i ile kosztuje Virgin Mobile Unlimited?

Virgin Mobile Unlimited

Tak prezentuje się niezwykle atrakcyjna oferta Virgin Mobile Unlimited:

Jak widać, dostaniesz w niej:

  • nielitowane rozmowy
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • nielimitowany Internet 5G w Polsce (w UE 9,59 GB)
  • umowę na czas nieokreślony

Brzmi znajomo? Tak! Od końca czerwca bardzo podobną ofertą dysponuje także T-Mobile Polska! Zobacz więcej na temat Summer of Youth T-Mobile.

Gdzie tkwią wspomniane na początku pewne ograniczenia? Cóż, to oferta skierowana dla klientów od 18 do 26 roku życia włącznie. W praktyce możesz ją zamówić nawet na 1 dzień przed 27. urodzinami!

Bezterminowy (umowa na czas nieokreślony; możesz z niej zrezygnować w każdej chwili) abonament Virgin Mobile Unlimited kosztuje 50 zł miesięcznie po rabatach. Od 25 miesiąca cena wyniesie 90 zł na miesiąc. Virgin dysponuje prawdziwie nielimitowanym Internetem w telefonie – nie ma tu zarówno limitów transferu GB per miesiąc, ani limitów prędkości. Super!

Jak informuje operator na oficjalnym blogu sieci Play, właściciela Virgin Mobile:

Masz pomiędzy 18 a 26 lat? Szukasz oferty, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, bez żadnych limitów? Virgin Mobile Unlimited jest idealną opcją dla Ciebie! Ta oferta obejmuje nielimitowany internet (bez limitu prędkości i GB), rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także nie ma opłaty aktywacyjnej – to wszystko za jedyne 50 zł miesięcznie.

 

Z Virgin Mobile Unlimited możesz bez ograniczeń korzystać z internetu, rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną, wysyłać SMS-y i MMS-y. Możesz też korzystać z wielu aplikacji i usług mobilnych, takich jak streaming filmów, muzyki i podcastów. To oferta bezterminowa, więc nie musisz się martwić długą umową – możesz zrezygnować z usługi w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji.

Źródło: blogplay.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.