Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Gdzie najbardziej opłacalny dodatkowy Internet na lato 2021?

Dodatkowy Internet na lato 2021

Wakacyjne podróże, jazda na GPS czy ustawianie hot spotów sprawia, że Polacy konsumują więcej Internetu w telefonie niż w innych miesiącach. Na szczęście niektórzy operatorzy komórkowi rozumieją tę cykliczną zależność i proponują na lato dodatkowe paczki GB. Który z nich oferuje najlepszy ekstra Internet na lato 2021?

nju mobile – do 180 GB

W nju mobile trwa właśnie promocja dodatkowych gigabajtów! Tylko teraz w wakacyjnej promocji nju zyskasz co najmniej 60 GB.

Skorzystaj z nju mobile i 180 GB

Aby odebrać bonus, wystarczy zamówić abonament lub Internet mobilny nju mobile do końca trwania promocji, a więc do 31 sierpnia, a następnie aktywować go SMS-em o treści WAKACJE pod nr 80855. Operator da Ci w sumie 2 paczki po 30 GB (razem 60 gigabajtów), ale może być ich znacznie więcej! W przypadku ofert duet lub trio będzie to łącznie aż 120 lub 180 GB w prezencie!

Największe zalety:

 • promocja zarówno w abonamencie, jak i Internecie mobilnym
 • 2 i 3x więcej GB w duecie i trio!
 • brak długoterminowej umowy
 • długi czas trwania promocji (31.08.2021)

To bardzo uniwersalna promocja – jest dostępna w 2 rodzajach usług, poza tym mogą na niej zyskać nie jedna, lecz nawet trzy osoby w nju trio!

Plush – 200 GB

Plush oferuje 200 darmowych gigabajtów na lato 2021. Podobnie jak wcześniejszy nju mobile, dzieli transfer na kilka mniejszych paczek danych: w sumie to 3 paczki po 67 GB przyznawanych do 30 dni.

Tym razem promocja obejmuje nie abonament czy Internet mobilny, lecz wyłącznie oferty na kartę. Trwa ona do końca września, a więc zahacza jeszcze o początek jesieni. Aby aktywować bonus, włącz go kodem *136*11*9210#.

Największe zalety:

 • duży transfer danych
 • brak jakiejkolwiek umowy
 • bardzo długi czas trwania promocji (30.09.2021)

Plus – 150 GB

Co dostaniesz w macierzystej sieci Plusha? Plus oferuje aż 150 gigabajtów ekstra transferu na lato! Żeby z niego skorzystać, należy spełnić jednak 2 warunki.

Po pierwsze, trzeba podpisać lub przedłużyć umowę z zielonym operatorem. Po drugie, wybrany abonament musi być wyższy niż 49,99 zł. Aby aktywować promocyjny pakiet, wyślij wiadomość SMS o treści 150 GB pod numer 80123.

Największe zalety:

 • duży transfer danych
 • bardzo długi czas trwania promocji (30.09.2021)

Mobile Vikings – 100 GB

W promocji Mobile Vikings otrzymasz 100 GB darmowego transferu danych. W przeciwieństwie do innych promocji, tym razem nie wystarczy wysłać aktywującego SMS-a czy kod USSD.

Mobile Vikings chce, abyś zrobił dobry uczynek! Oddaj krew, płytki krwi lub osocze w punkcie krwiodawstwa i wypełnij odpowiedni formularz znajdujący się na stronie wirtualnego operatora. Tym razem promocja obejmuje wyłącznie prepaid i trwa do 15 sierpnia 2021 roku.

Największe zalety:

 • pomoc potrzebującym
 • brak jakiejkolwiek umowy

Play – 100 GB

100 GB ekstra transferu dostaniesz też w sieci Play. Promocja Play MIX na lato 2021 da Ci w sumie aż 100 gigabajtów! Przedłuż umowę z mix lub podpisz nową i ciesz się ekstra Internetem!

W przeciwieństwie do konkurencji, tym razem jest to osobny transfer przeznaczony na social media. Korzystanie m.in. z Facebooka, Messengera, Instagrama czy YouTube’a będzie darmowe – nie wpłynie na Twój standardowy pakiet danych! W ten sposób będą pożerane gigabajty z letniego bonusu 100 GB, który ważny jest przez 90 dni od momentu aktywacji.

Największe zalety:

 • ważność ekstra transferu (90 dni)
 • w praktyce darmowe social media

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.