Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Pakiet 200 GB na wakacje w Plushu!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Plush promocja 200 GB

„Wrzuć na luz z Plushem” to nowe hasło promocyjne operatora na rozpoczynające się wakacje 2021! Właśnie teraz dostaniesz od Plusha ekstra paczkę internetową – w sumie aż 200 gigabajtów!

Wakacje z Plushem – 200 GB ekstra!

Plush dzieli transfer 200 GB na 3 paczki po 67 gigabajtów. Będą one dosyłane na Twoje konto co 30 dni. Z promocji operatora mogą skorzystać właściciele taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu.

Przykładowy abonament bezterminowy Plush ABO:

Przejdź do promocji

Aby móc aktywować wakacyjny transfer danych, należy:

  • posiadać aktywne konto
  • posiadać środki pozwalające na pobranie opłaty
  • włączyć promocję krótkim kodem *136*11*9210#

Paczka 3x 67 GB kosztuje jednorazowo 20 zł, a kwota ta jest pobierana przy jej aktywacji. Wakacyjna promocja „Pakiet 200 GB” trwa do 30 września 2021. Uruchom ją już teraz i ciesz się większym transferem przez całe lato!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.