Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Letnie promocje w Play MIX

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play mix promocja

Letnie promocje nie omijają właścicieli taryf mix sieci Play! Fioletowy operator rozdaje aż 100 GB darmowego transferu danych na wakacje! Wystarczy, że podpiszesz lub przedłużysz umowę z Play MIX.

Wakacyjne promocje operatorów GSM

100 GB w Play MIX

Promocyjna paczka 100 GB oferowana jest na najpopularniejsze social media. Na co się zdecydować? Play poleca taryfę MIX L z transferem 9 GB, nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami oraz minutami, a do tego z Motorolą Moto E7 Power:

Przejdź do promocji

Dla nowych i przedłużających umowę z Play MIX przewidziano 100 GB na następujące social media:

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Messenger
  • TikTok
  • Pinterest
  • Viber
  • Twitch

Pakiet ważny jest przez 90 dni od momentu jego aktywacji. Z promocji operatora skorzystają właściciele ofert mix i Junior BOX, a więc ofert dla dzieci. W przypadku tych ostatnich Play proponuje ofertę z telefonem vivo Y20s i piłką UEFA 2020 w prezencie!

Play nie podaje dokładnej daty zakończenia promocji, ale można się domyślać, że skończy się pod koniec sierpnia lub września.

Dostępna jest też inna promocja na lato – wystarczy doładować swoje konto Play kwotą kontraktową przez Play24, doladowania.play.pl lub z numeru na abonament, a zyskasz kolejne dodatkowe GB!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: