Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Po chwilowym zastoju związanym ze zmianą właściciela, marka Honor powoli zaczyna się rozpędzać. Niedawno mieliśmy premierę flagowego Honora 50. Teraz przyszła kolej na kolejny interesujący i mocny model w ofercie. Mowa oczywiście o Honorze Magic 3. Właśnie poznaliśmy część specyfikacji i prawdopodobny wygląd urządzenia. Wiele wskazuje na to, że będzie to kolejne urządzenie tej marki z segmentu premium.

Najlepsze telefony Honor 2021 ->

Flagowy procesor

Również Honor Magic 3 nie będzie odstawał od topowych urządzeń pod względem specyfikacji. Sercem smartfona ma być bowiem Snapdragon 888 Plus, który jest podkręconą wersją Snapdragona 888. Nie wiadomo jakie będą wersje pamięciowe, ale można spodziewać się minimum 8 lub nawet 12 GB pamięci RAM. Również przestrzeni na pliki nie powinno zabraknąć.

Na pokładzie prawdopodobnie zostanie zastosowany ekran o przekątnej 6,76 cala wykonany w technologii OLED. Wszystko wskazuje na to, że będzie zakrzywiony na bocznych krawędziach. Nie wiadomo niestety jaką częstotliwość odświeżania będzie obsługiwał, ale można obstawiać, że będzie to 120 Hz.

Honor Magic 3 prawdopodobnie będzie się wyróżniał w jakiś sposób aparatami. Prawdopodobnie będzie to poczwórna jednostka. Niestety na ten moment wiadomo jedynie, że będzie miał do zaoferowania aparat z matrycą 48 Mpix o wielkości 1/1,5 cala. Będzie też wsparcie dla stukrotnego zoomu, prawdopodobnie cyfrowego lub hybrydowego. Smartfon ma być również wyposażony w podwójną kamerkę do selfie.

Najnowszy smartfon od Honora zaoferuje również szybkie ładowanie. W klasycznym wydaniu będzie to prawdopodobnie 66 W, choć niektóre źródła mówią także o wariancie 100 W. Możliwe jest również wsparcie dla ładowania bezprzewodowego na poziomie 50 W. Są to jednak niepotwierdzone informacje i zapewne jeszcze wymagają uściślenia.

Wiadomo natomiast, że premiera Honora Magic 3 będzie miała miejsce już 12 sierpnia, co potwierdza sam koncern. Zatem za niecały miesiąc powinno być już wszystko wiadomo. Ciężko powiedzieć jak zostanie wyceniony najnowszy smartfon. Miejmy także nadzieję, że wkrótce po premierze trafi także do sprzedaży w Europie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: gizmochina.com, gsmarena.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów