Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przelej krew z Vikingami – 100 GB ekstra w Mobile Vikings

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Mobile Vikings 100 GB ekstra

Mobile Vikings to kolejny operator, który rozdaje darmowe paczki internetowe na lato 2021. W przeciwieństwie do innych, swoje transfery danych łączy z dobrym uczynkiem – oddaj krew dla potrzebujących, a wtedy otrzymasz 100 GB ekstra!

Oddaj krew i odbierz 100 GB

Promocja operatora dotyczy oczywiście ofert na kartę Mobile Vikings. Jeżeli jesteś klientem tej sieci GSM, to możesz oddać krew do 21 sierpnia tego roku – nie dość, że być może uratujesz komuś życie, to jeszcze otrzymasz 100 GB darmowego transferu.

Przykładowa oferta Mobile Vikings na kartę:

Przejdź do promocji

Aby odebrać nagrodę w postaci 100 GB (lub darmowego miesiąca w przypadku nowego numeru) należy oddać krew, osocze lub płytki krwi w lokalnym punkcie krwiodawstwa i zgłosić ten fakt w formularzu dostępnym na stronie wirtualnego operatora.

Wszystko, co musisz zrobić:

  1. Oddaj krew pełną, płytki krwi lub osocze do 21.08.2021 w lokalnym Centrum Krwiodawstwa
  2. Przyślij zdjęcie pieczątki lub zrzut ekranu z aplikacji CKiK z widoczną datą donacji za pomocą formularza poniżej lub tagu #BaryłkaKrwi na Wykopie
  3. Wybierz swoją nagrodę – 100 GB na konto lub darmowy miesiąc przy zamówieniu nowego numeru
  4. Twoja krew została przelana w dobrej sprawie!

Mówi Magdalena Piksa, CEO Mobile Vikings:

Ufamy, że nasza społeczność jest na tyle zgrana, że odpowiedziałaby na zachętę do krwiodawstwa i bez dodatkowych bonusów. Jeżeli jednak Vikingowie są gotowi przelewać krew, to chcemy pokazać, że wspieramy takie działania i odpowiednio ich nagrodzić.

Nie zastanawiaj się i oddaj krew z Vikingami!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.