Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czy w ostatnim czasie operatorzy wprowadzili na rynek nowe pakietu mobilnego Internetu? Która oferta jest obecnie najkorzystniejsza? Zapraszamy do naszego nowego Rankingu Internetu mobilnego!

Internet mobilny bez limitu ->

Oferty i ceny aktualne na 15.07.2021. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 40 GB. W nju mobile otrzymasz na start 40 GB za jedyne 29 zł, ale to tylko część dobrych wieści! Stali klienci mogą liczyć na zwiększający się transfer nawet do 120 GB! Po jego wyczerpaniu aktywuje się lejek do 1 Mb/s. A jak nie korzystasz z Internetu to nie płacisz! Wystarczy do tego staż w sieci nie krótszy niż 3 miesiące (w przeciwnym razie opłata wyniesie 9 zł). Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,38 GB i 4,18 GB po 2 latach.

2. Plush Internet XL. Zwiększający się transfer dostaniesz też w Plushu! Na początek jest to 40 GB, ale po 1 roku zyskasz w sumie 80 GB. Rachunki miesięczne wynoszą 30 zł, a więc niewiele więcej niż w nju. W sklepie online Plusha możesz też dokupić router na 24 lub 36 rat, a za połączenie Internetu z Plush ABO w duecie zyskasz 10 zł comiesięcznego rabatu. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,67 GB po 1 roku.

3. Virgin NET 60. W nowym pakiecie Virgin Mobile otrzymasz od razu 60 GB transferu każdego miesiąca. Abonament kosztuje 30 zł, ale jeżeli jesteś już klientem Virgin (masz u niego abonament komórkowy), to w promocji będziesz płacił tylko 25 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

4. lajt 30 GB. W lajt mobile będziesz płacił tyle samo, co w Virgin, ale transfer jest tu dwukrotnie mniejszy i wynosi 30 GB. W porównaniu do nju mobile czy Plusha, w tym pakiecie lajt mobile nie dostaniesz ekstra bonusów za staż. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

5. O! Szybki 30 GB!. Ten wirtualny operator oferuje 2 warianty pakietu z 30 GB – ze zmiennym lub stałym adresem IP. Ich ceny wynoszą odpowiednio 34,99 i 40,99 zł. OTVARTA daje możliwość dokupienia nocnego transferu GB, a co ważne, oferuje Internet 5G! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 0,86 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. Potrzebujesz znacznie więcej Internetu i to od razu, a nie po wielu miesiącach? Co powiesz na 220 GB za tylko 50 zł w nowym Internecie mobilnym Virgin Mobile? To topowy pakiet tej wirtualnej sieci, którego cenę możesz obniżyć do 45 zł, o ile korzystasz z jego abonamentu komórkowego. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Jeszcze więcej transferu danych oferuje Mobile Vikings! Jego Internet na kartę da Ci aż 250 GB, a kosztuje 60 zł. W promocji jest jeszcze taniej, bo Mobile Vikings daje rabat 50% na pół roku! Doładowujesz konto prepaid kiedy chcesz. To kolejna świetna oferta! Brak umowy (na kartę). Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 60 zł) 4,17 GB.

3. Virgin NET 120. Następna oferta Internetu mobilnego od Virgin Mobile. W tej konfiguracji otrzymasz 120 gigabajtów za 40 zł miesięcznie. Podobnie jak poprzednio, cena może spaść o 5 zł dla lojalnych klientów Virgin Mobile. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 40 zł) 3,00 GB.

4. Internet 300 GB. Bardzo dużo transferu proponuje też lajt mobile za jedyne 39,99 zł! Jest to transfer 100+200 GB w nocy (od godziny 1:00 do 8:00 nad ranem). W sumie możesz korzystać z aż 300 gigabajtów LTE! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Propozycja od Premium Mobile nie jest już tak tania jak np. wcześniejszy lajt, ale dostaniesz tu jeszcze lepsze warunki. Internet Premium Mobile zapewnia łączność 5G i transfer 200+200 GB w nocy! Cena wynosi 99,90 zł. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Marcin SzermańskiDorRobsonrorrartgchan Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
tgchan
Gość
tgchan

Mobile Vikings nie ma umowy.

rorrar
Gość
rorrar

korzystam z internetu mobilnego w sieci Otvarta, super oferta, korzystna pod kątem cen. zasieg super nawet w mniejszych miejscowościach. internet przetestowałem i w domu i na wyjezdzie wakacyjnym :)

Robson
Gość
Robson

Play ma 200GB za 50 ppn i awaryjnie dodatkowo 60GB na tydzień za 20 pln. Piszę o tym tylko dlatego, że usłyszałem że operatorzy wirtualni nigdy nie dostają takich warunków technicznych jak dla swoich klientów daje firma matka i podobno internet w takich sieciach jest zawsze wolniejszy. To prawda?

Dor
Gość
Dor

Nie wiem po co mi tyle netu mobilnego.Wystarcza mi 10 Gb,ale tyle nie mogę kupić po rozsądnej cenie.Chcę kartę włożyć do modemu i płacić za net miesięcznie tylko 8 złotych.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów