Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Q60 – 5 najlepszych ofert komórkowych

LG Q60 to średniak z 3 trzema soczewkami aparatu głównego, który - podobnie jak inne urządzenia od LG - zwraca uwagę pięknym designem. Sprawdzamy, który operator może go zaoferować w najkorzystniejszej cenie. Przed Wami 5 atrakcyjnych abonamentów z LG Q60.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

LG Q60 na abonament

LG Q60 to sympatycznie wyglądający średniak z wyświetlaczem o przekątnej 6,26 cala i rozdzielczości 720 na 1520 pikseli. Ich zagęszczenie na cal wynosi 269. Sercem urządzenia jest MedaTek Helio P22 - to procesor ośmiordzeniowy taktowany zegarem 2,00 GHz i wspierany jest przez układ graficzny PowerVR GE8320. Na pliki użytkownika przeznaczono tutaj 64 GB pamięci (realnie to 48 GB). Smartfon został wyposażony w 3 GB pamięci operacyjnej RAM.


>>> Recenzja LG Q60 <<<


Najmocniejszą cechą średniaka od LG wydają się jednak trzy obiektywy aparatu. Główny ma 16 Mpix i światło f/2.0. Drugi to - numer popisowy LG - ultraszerokokątny obiektyw o matrycy 5 Mpix i przysłonie f/2.2. Dodatkiem jest obiektyw, który mierzy głębię ostrości. Ten ma 2 Mpix i f/2.4.

Ogromną zaletą LG Q60 jest dobrze zoptymalizowany akumulator o pojemności 3500 mAh. Przy zwyczajnym użytkowaniu powinien on wystarczać na dwa dni pracy. Nawet intensywne korzystanie z telefonu nie powinno sprawić, że urządzenie rozładuje się przed wieczorem.

LG Q60 kosztuje w sklepach około 800 złotych. Sprawdźmy, za ile oferują go operatorzy. Oferty i ceny aktualne na 29.10.2019.

W RBM SieMa 49 wszystko jest nielimitowane: połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe, a także wiadomości tekstowe i graficzne. Pakiet danych wynosi 10 GB, z czego 1 GB będziemy mieli do wykorzystania w ramach roamingu UE. Na start należy zapłacić 376 zł, a opłata miesięczna, którą będzie trzeba wysyłać operatorowi, to 49 zł. Za aktywacje zapłacimy kolejne (i tym razem jednorazowe) 49 zł. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 1601 zł.

Naszym zdaniem: oferta tania i dobra. W propozycji Red Bull Mobile dostajemy bardzo przyzwoity pakiet danych. Warto tu zwrócić uwagę, że na start trzeba zapłacić około połowy wartości urządzenia na wolnym rynku.

Fioletowy operator w abonamencie Solo M ma do zaoferowania nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne, komórkowe, a także SMS-y i MMS-y. Pakiet internetowy ma 20 GB danych. Początkowa cena urządzenia wynosi 479 zł, opłata miesięczna to tylko 65 zł. Do tego należy doliczyć opłatę aktywacyjną, której koszt wynosi 50 zł. Umowa podpisywana jest na dwa lata. Dodatkowo Play oferuje m.in. darmową telewizję Play NOW przez całą umowę.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2089 zł.

Naszym zdaniem: to bardzo dobra oferta. Bo chociaż nielimitowane połączenia i wiadomości tekstowe to niemalże standard, tak w tym przypadku dostajemy bardzo sensowny pakiet internetowy. Jednak największą zaletą tej oferty jest finalna cena. Do tego łączy w sobie naprawdę niewygórowany abonament. No i oczywiście miły akcent w postaci wspomnianej usługi Play NOW i Tidal - choć ta ostatnia jest darmowa tylko przez kilka miesięcy!

Tak jak u poprzedników: usługi w T-Mobile są nielimitowane, a więc SMS-y, MMS-y, połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne. Skromny pakiet internetowy ma 5 GB, a do wykorzystania w Unii Europejskiej mamy 1 GB. Miesięczne opłaty wynoszą tutaj 59 zł, a na start trzeba zapłacić 389 zł. Cieszy niska opłata aktywacyjna, która wynosi 20 zł. Umowę z T-Mobile podpisujemy na 24 miesiące.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 1825 zł.

Naszym zdaniem: jest to umowa, która niestety przekracza finalnie dwukrotność wartości sprzętu, ale ciągle jest to jedna z lepszych ofert od operatorów. Trzecie miejsce w tym zestawieniu zawdzięcza relatywnie niskiej opłacie miesięcznej i niewygórowanej cenie na start. Warto docenić również niską opłatę aktywacyjną.

Nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, a także 15 GB internetu do wykorzystania w kraju i 4,6 GB do wykorzystania za granicą. Miesięczna opłata wynosi tutaj 55 (nie licząc osobnej raty za sprzęt) zł, a za aktywację przyjdzie zapłacić 50 zł. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Music Pass pozwoli skorzystać z niektórych aplikacji streamingowych (Deezer, Amazon Music, Apple Music, Polskie Radio, Spotify i Tidal) bez pomniejszania pakietu internetowego przez pierwsze 3 miesiące. Operator rezygnuje w Planie Mobilnym 55 z opłaty startowej za telefon!

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 2258 zł.

Naszym zdaniem: to jeszcze droższa oferta od T-Mobile, jednak dostajemy dużo w zamian - bardzo obfity pakiet internetowy, zarówno do wykorzystania w kraju, jak i na terenie UE. To o tyle dobra oferta, że niemal nie trzeba przejmować się początkowymi opłatami, bo cena za telefon wynosi dosłownie 0 zł.

Propozycja od Red Bull Mobile daje nam nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne i komórkowe. W ramach abonamentu dostajemy również nielimitowane SMS-y i MMS-y. Paczka internetowa w kraju wynosi 15 GB, a na terenie Unii Europejskiej 1 GB. Na start przyjdzie nam zapłacić 236 zł, a miesięczna danina to 69 zł. Na aktywację trzeba na początku wyłożyć 49,99 zł. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

W skali trwania umowy zapłacimy łącznie 1941,99 zł.

Naszym zdaniem: to oferta, która jest wariacją wcześniejszego pakietu RBM. Dostajemy tu dość duży pakiet danych. Finalny koszt nie jest może najniższy, ale nie przekracza psychologicznej bariery 2000 zł. No i cena początkowa również jest do zaakceptowania. Nie jest to może imponująca oferta, ale w porównaniu do poprzedniej od Orange pozwala zmniejszyć miesięczne zobowiązania.


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? LG Q60 kosztuje w promocji Play bez umowy 798 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 20 GB za 25 zł.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów