Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Mi 9 Lite w Play – ceny

Od niedawna w Play dostępny jest Xiaomi Mi 9 Lite. To okrojona wersja tegorocznego i niezwykle atrakcyjnego flagowca chińskiego producenta. Czy tak jest również z jego tańszym kuzynem? Znamy jego ceny w ofercie fioletowego operatora.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Recenzja Xiaomi Mi 9T <<<


Xiaomi Mi 9 Lite oferowany jest w ofercie na abonament i w sklepie Play, a więc bez jakiejkolwiek umowy. W tym drugim przypadku jego cena to 1399 zł. Operator umożliwia również zakup na 10 rat 0%, co przekłada się na koszt w wysokości 139,90 zł miesięcznie.

Jeżeli wolimy rozbić jego cenę na raty w abonamencie, to możemy go zamówić w pakiecie Solo M. Jest tu dostępny już od symbolicznej złotówki.

Pozostałe dostępne konfiguracje abonamentu Solo M 20 GB:

  • 849 zł na start - 65 zł miesięcznie
  • 649 zł na start - 75 zł miesięcznie
  • 429 zł na start - 85 zł miesięcznie
  • 249 zł na start - 95 zł miesięcznie
  • 1 zł na start - 105 zł miesięcznie

Jeszcze taniej na miesiąc wypadają pakiety Duet i Rodzina z większą liczbą kart SIM. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące.

Xiaomi Mi 9 Lite jest ciekawym telefonem w swoim przedziale cenowym. Za niecałe 1400 zł otrzymamy Snapdragona 710, 6 GB RAM, ładny ekran Super AMOLED 6,39″ ze skanerem linii papilarnych, potrójny aparat, bardzo pojemną baterię, Dual SIM, NFC i wiele innych. Zdecydowanie warto się nim zainteresować!

Źródło: Play.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów