Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone XR – 5 najlepszych ofert komórkowych

Apple iPhone XR to najtańszy model amerykańskiego producenta z 2018 roku. Mimo to jego ceny w podstawowej wersji zaczynają się od 3700 zł, więc smartfon ten wcale nie należy do tanich. Z tego powodu w poniższym tekście prezentujemy pięć ofert, które udostępniają iPhone’a XR w korzystnych warunkach i w niskiej opłacie startowej.

iPhone XR na abonament

Model ten już na pierwszy rzut oka wyróżnia się elegancką obudową wykonaną ze szkła i aluminium lotniczego, które tworzą pociągający design. Producent udostępnia kilka ciekawych wariantów kolorystycznych, ale nie to jest najważniejsze. Najnowszy iPhone XR posiada bardzo dobry wyświetlacz Liquid Retina z przekątną 6,06 cala - największy ekran LCD wśród smartfonów. Na pokładzie znajdziemy również jeden z najpotężniejszych procesorów w historii, czyli A12 Bionic z systemem operacyjnym Apple iOS i 3 GB pamięci RAM.


>>> Wszystkie oferty z iPhone XR 64 GB <<<


Na tylnej klapce znajduje się pojedynczy aparat 12 Mpix (przysłona f/1.8) z optyczną stabilizacją obrazu i technologią Focus. Bateria iPhone’a XR ma pojemność niecałych 3000 mAh i obsługuje zarówno szybkie, jak i indukcyjne ładowanie Qi.

Poniżej zaprezentujemy jednak kilka ofert udostępniających iPhone XR w bardzo korzystnych warunkach. Ceny i pakiety aktualne na 27.02.2019.

Naszym numerem jeden jest Orange Plan Optymalny. Oferta ta składa się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowych SMS i MMS oraz 10 GB transferu do wykorzystania w kraju i 4,2 GB za granicą. Opłaty miesięczne wynoszą niecałe 162 złotych, a telefon można zdobyć za jedyne 799 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4736,75 zł.

Naszym zdaniem: naszym zdaniem jest to najlepsza oferta, gdyż łączy w sobie niewygórowaną cenę iPhone’a XR 64 GB, dość niskie opłaty miesięczne, a także przystępny łączny koszt zakupu telefonu. Interesujący jest również zestaw oferowanych usług.

Na drugie miejsce trafia Plan Wzbogacony, a więc kolejna oferta sieci Orange. Usługa zawiera nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a także aż 20 GB internetu oraz 5,8 GB w roamingu. Miesięczny abonament wynosi niemal 193 złote, lecz cena startowa telefonu to zaledwie 399 złotych.

W skali dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5080,75 zł.

Naszym zdaniem: jest to najlepsza oferta dla klientów szukających iPhone’a w promocyjnej cenie, na co wskazuje bardzo niski koszt zakupu telefonu. Zniechęcający może okazać się jednak dość wysoki abonament. W skali całej umowy nieco taniej wypada wcześniejsza propozycja Orange.

Trzecie miejsce przypada topowej ofercie Red Bull Mobile składającej się z darmowych SMS i MMS, nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz transferu wielkości aż 35 GB w Polsce i 1 GB w roamingu. Cena miesięcznego abonamentu wynosi 199 złotych, a jednorazowy koszt zakupu iPhone’a XR to jedyne 636 złotych.

W skali dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5461,99 zł.

Naszym zdaniem: jest to dobra oferta dla osób, które koszt zakupu telefonu pragną rozłożyć w czasie, na co wskazuje niska cena modelu. Interesujący jest również obszerny zestaw usług z paczką internetową 35 GB na czele. Niestety i tym razem warto zwrócić uwagę na dość wysoki abonament, jeszcze wyższy niż we wcześniejszym Orange.

Na czwarte miejsce trafia Orange z ofertą Plan Podstawowy. Wybierając ten pakiet dostaniemy nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a więc to samo, co w poprzednich abonamentach Orange. Tym razem operator zapewnia jednak znacznie mniejszy transfer danych, bo 5 GB (w tym 3,3 GB za granicą w roamingu UE). W zamian rachunki miesięczne są znacznie niższe i wynoszą 123,99 zł, lecz jednorazowy koszt zakupu telefonu to 1699 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4724,75 zł.

Naszym zdaniem: najskromniejsza oferta w zestawieniu łączy w sobie dość niewygórowany abonament oraz przystępną ceną telefonu, dlatego naszym zdaniem warto mieć ją na uwadze. Jednak w praktyce tyle samo zapłacimy przez 2 lata mając Plan Optymalny z niższą ceną iPhone’a i większym pakietem internetowym.

Naszą listę zamyka oferta T-Mobile T1 Bez Limitu. Wybierając ją otrzymamy nielimitowany zakres SMS i MMS oraz nieograniczone połączenia na telefony stacjonarne i do wszystkich w sieci. W abonamencie znajdziemy również 10 GB internetu do wykorzystania w Polce i 1 GB za granicą. Cena telefonu to koszt wysokości 2419 złotych, a miesięczny abonament kosztuje 100 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4839 zł.

Naszym zdaniem: naszym zdaniem warto pamiętać o tej ofercie, gdyż posiada jeden z niższych dostępnych abonamentów oraz szeroki zestawu usług. Wyraźnym minusem jest jednak najwyższa cena telefonu z powyżej prezentowanych ofert.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów