Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OnePlus 7 bez bezprzewodowego ładowania

Choć do premiery nowego „zabójcy flagowców” zostało jeszcze parę miesięcy, wciąż pojawiają się na jego temat nowe informacje. Tym razem dowiedzieliśmy się czego prawdopodobnie zabraknie w najnowszym OnePlusie 7.

Ładowanie OnePlus 7

Chodzi o bezprzewodowe ładowanie. Zdaniem CEO OnePlusa Pete Lau, ładowanie indukcyjne nie trafi do najnowszej wersji flagowca, gdyż jest zbyt wolne. Tym bardziej, że jego produkt oferuje jedną z najlepszych technologii szybkiego ładowania jaka istnieje na rynku. W zamian chiński koncern będzie pracował nad ulepszeniem dotychczasowych rozwiązań. Zwiastuje to jeszcze szybsze ładowanie przewodowe. Co ważne, do tej pory cała technologia jest zaimplementowana w ładowarce, dzięki czemu zapewniono większą żywotność baterii choćby poprzez jej mniejsze nagrzewanie się. Na ten moment OnePlusa naładujemy w 50% w ciągu 20 minut, a do pełna w niecałą godzinę.

Przykładowa oferta z telefonem Oppo, właścicielem marki OnePlus:

Pomimo tego cały czas trwają prace nad technologią bezprzewodową. Na ten moment największym problemem jest wydzielanie zbyt wysokiej temperatury. Dlatego trudno określić, kiedy ta technologia zostanie zastosowana w smartfonach OnePlusa.

Dodatkowo prowadzone są prace nad technologią 5G. Możliwe, że w modelu OnePlus 7 będziemy mieli już zaimplementowane to rozwiązanie. Informacja ta nie jest jednak potwierdzona. Tym bardziej, że prace dopiero ruszyły. Przy tej okazji została nawiązana współpraca z Qualcomm w celu skuteczniejszego wdrożenia nowej technologii.

Źródło: phonearena.com, cnet.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów