Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 20 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych

Huawei Mate 20 Pro to najnowszy model flagowy chińskiego producenta. Jego oficjalna premiera nastąpiła 16 października 2018 roku. Wysoka jakość użytych podzespołów ma swoje przełożenie na cenę Mate’a 20 Pro, która została w Polsce ustalona na 4299 zł, a więc całkiem sporo. Praktycznie od razu flagowiec trafił do ofert przedsprzedażowych operatorów komórkowych. Sprawdziliśmy jego ceny w poszczególnych abonamentach i wybraliśmy najlepsze propozycje.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei Mate 20 Pro na abonament

Huawei Mate 20 Pro ma na pokładzie mocny procesor HiSilicon Kirin 980 (8 rdzeni) taktowany zegarem 2,60 GHz oraz aż 6 GB pamięci operacyjnej RAM. Jego piękny wyświetlacz OLED liczy 6,39″ przekątnej i - w przeciwieństwie do poprzednika, Mate’a 10 Pro - ma charakterystycznego i kontrowersyjnego zarazem notcha.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Huawei Mate 20 Pro

Podobnie jak Huawei P20 Pro z pierwszej połowy 2018 roku, również Mate 20 Pro wyposażono w potrójny aparat fotograficzny. Główny obiektyw ma rozdzielczość wynoszącą aż 40 megapikseli! Ten smartfon z absolutnie topowej półki robi piękne zdjęcia w każdych warunkach. Jest bardzo szybki i wydajny, elegancki, a także stosunkowo wytrzymały (pyło i wodoodporność na poziomie IP68). Producent zadbał również o całkiem niezłą baterię, której pojemność wynosi 4200 mAh.

Podane ceny są aktualne na 17.10.2018.

Topowy abonament Play nie jest co prawda najtańszy, ale oferuje najwięcej. W ramach pakietu Solo L otrzymamy nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także aż 30 GB na pełnej prędkości! Po wykorzystaniu transferu jego prędkość spada do 1 Mb/s. Huawei Mate 20 Pro kosztuje w tej konfiguracji 2519 zł, a abonament miesięczny 110 zł. Play zapewnia ponadto bonusy, jak Play TV czy darmowy Tidal przez całą umowę!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5209 zł (4549 zł przy przenoszeniu nr).

Naszym zdaniem: oferta dla wymagających osób nie może być najtańsza, ale i do takich klientów kierowany jest sam Huawei Mate 20 Pro. Smartfon nie znający kompromisów, a więc i sporo kosztujący. Play pozwala kupić go w niższej cenie, a przez 2 lata zapłacimy operatorowi tak naprawdę (nie licząc wartości flagowca) nieco ponad 900 zł. Całkiem nieźle, tym bardziej, że dostaniemy m.in. największą paczkę danych i bezpłatnego Tidala! Uwaga - za przeniesienie numeru czeka promocja 6 miesięcy za 0 zł.

Najtańsza propozycja T-Mobile. Jak widać po stosunkowo niedużym pakiecie internetowym, jest to propozycja dla mniej wymagających. Szukasz taniej oferty z Huawei Mate 20 Pro? Ten abonament pozwala na oszczędności, kosztuje bowiem tylko 60 zł miesięcznie. Pamiętajmy jednak o sporej cenie telefonu, która tym razem wynosi 3099 zł. Minuty, SMS-y i MMS-y są nielimitowane, a krajowa paczka danych to 5 gigabajtów.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4588,90 zł.

Naszym zdaniem: w przeciwieństwie do wcześniejszej oferty Play, ta skierowana jest dla bardziej oszczędnych osób. Niewątpliwa zaleta T-Mobile T1 to bardzo niski abonament, jak i cała wartość kontraktu.

Kolejna oferta Solo L od Play, tym razem w konfiguracji za 80 zł miesięcznie. Znacznie taniej niż poprzednio, ale opłata startowa za sprzęt wzrasta do 3229 zł. Poziom oferowanych usług pozostaje ten sam. Uwaga - dla przenoszących numer i tym razem czeka promocja - 6 miesięcy abonamentu za 0 zł!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5199 zł (4719 zł przy przenoszeniu nr).

Naszym zdaniem: w skali 24 miesięcy zapłacimy niemal tyle samo, co w poprzednim wariancie pakietu Solo L. Który z nich jest jednoznacznie lepszy? Musimy się zastanowić, czy chcemy zapłacić więcej za telefon i mieć niższy abonament, czy odwrotnie.

Jeden z bogatszych abonamentów Plusa kosztuje miesięcznie 50 zł, ale (w przeciwieństwie do T-Mobile i Play) bez uwzględnienia opłaty ratalnej za telefon. Ta wynosi w powyższej konfiguracji 167 zł, co przekłada się na rachunki w wysokości 217 zł. Sporo, ale w zamian Huawei Mate 20 Pro kosztuje tylko 299 zł! Plus zapewnia nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także 12 GB na pełnej prędkości (dalej lejek do 1 Mb/s).

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 5507 zł (5207 zł przy przenoszeniu nr).

Naszym zdaniem: oferta bogata, ale pełna skrajności. Z jednej strony zapłacimy za Mate’a 20 Pro śmieszne pieniądze, z drugiej z kolei co miesiąc przyjdzie nam płacić aż 217 zł. Warto przenieść numer, aby obniżyć rachunki - dostaniemy wtedy 6 miesięcy abonamentu za 0 zł!

T1 Bez Limitu zapewnia większy pakiet internetowy (10 GB na pełnej prędkości) od swojego nieco tańszego poprzednika. Kosztuje jednak więcej miesięcznie, bo 100 zł, choć jak widać wcale nie jest to najwyższa kwota za ofertę z Huawei Mate 20 Pro. Opłata startowa za telefon to 2569 zł. Minuty, SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane do wszystkich sieci.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 4989 zł (4730 zł przy przenoszeniu nr).

Naszym zdaniem: przeciętna wysokość opłaty za telefon i abonamentu, a do tego znośne warunki umowy. Opłaca się przenieść numer, gdyż w ten sposób otrzymamy dodatkowy rabat.


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów