Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Play – 0 zł przez 6 miesięcy za przeniesienie numeru

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania

Play oferuje aż 6 darmowych miesięcy swojego abonamentu komórkowego! Aby skorzystać z bonusu wystarczy tylko przenieść swój numer do fioletowego operatora.

Porównaj oferty GSM

6 miesięcy za 0 zł w Play

Promocja obejmuje wszystkie abonamenty dla osób fizycznych (Solo, Duet, Rodzina, Pokolenia), a także pakiety dla firm. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę operatora.

Huawei Nova w Play i RBM

W przypadku wyboru pakietu z telefonem, klient jest zwolniony również z opłaty za sprzęt przez 6 miesięcy. Rabat liczony jest od momentu podpisania umowy, a nie przeniesienia numeru.

Czy to korzystna zmiana? Policzmy.

Wcześniejszy rabat za przeniesienie numeru wynosił -10 zł na każdy miesiąc, co dawało – niezależnie od wysokości abonamentu – zawsze 240 zł oszczędności. Teraz im droższy abonament, tym więcej gotówki zostanie w naszych portfelach. W przypadku powyższego pakietu Solo S za 30 zł zaoszczędzimy nieco mniej, bo 180 zł w skali umowy, ale np. z Solo L za 80 zł będzie to aż 480 zł!

Przejdź do promocji

Play – 0 zł przez 6 miesięcy za przeniesienie numeru
5 (100%) 3 głosów

avatar