Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play – 0 zł przez 6 miesięcy za przeniesienie numeru

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Huawei Nova w Play i RBM

Play oferuje aż 6 darmowych miesięcy swojego abonamentu komórkowego! Aby skorzystać z bonusu wystarczy tylko przenieść swój numer do fioletowego operatora.

Aktualizacja: promocja trwa do 7 listopada 2018.

Porównaj oferty GSM

6 miesięcy za 0 zł w Play

Promocja obejmuje wszystkie abonamenty dla osób fizycznych (Solo, Duet, Rodzina, Pokolenia), a także pakiety dla firm. Poniżej przedstawiamy przykładową ofertę operatora.

Huawei Nova w Play i RBM

W przypadku wyboru pakietu z telefonem, klient jest zwolniony również z opłaty za sprzęt przez 6 miesięcy. Rabat liczony jest od momentu podpisania umowy, a nie przeniesienia numeru.

Czy to korzystna zmiana? Policzmy.

Wcześniejszy rabat za przeniesienie numeru wynosił -10 zł na każdy miesiąc, co dawało – niezależnie od wysokości abonamentu – zawsze 240 zł oszczędności. Teraz im droższy abonament, tym więcej gotówki zostanie w naszych portfelach. W przypadku powyższego pakietu Solo S za 30 zł zaoszczędzimy nieco mniej, bo 180 zł w skali umowy, ale np. z Solo L za 80 zł będzie to aż 480 zł!

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.7/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

W moim przypadku konsultant Play zawarł umowę przez telefon na telefony które lada chwila miały być ,po czym po kilkukrotnej interwencji po prawie 3 tygodniach zaproponował nowe warunki bez promocji jedna wielka ściema.Wyłudzanie danych osobowych

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.