Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 7.1 w ofercie sieci Play i RBM

Nokia 7.1 jest już dostępna w Play. Ten ciekawy smartfon dostępny jest w ofertach mix, na abonament, bez umowy oraz w sieci Red Bull Mobile. Ceny średniopółkowej Nokii zaczynają się od symbolicznej złotówki.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Nokia 7.1 od 1 zł w Play

Wprowadzenie Nokii 7.1 do oferty P4 odbyło się bez echa, ale nie ma się co dziwić – Play przygotowywał się do premiery modelu Huawei Mate 20 Pro, który dostępny jest już w jego przedsprzedaży. Nokia 7.1 kosztuje bez umowy 1499 zł, ale za symboliczną złotówkę dostaniemy go w poniższym abonamencie:

Nokia 7.1 została wyposażona w ośmiordzeniowego Snapdragona 636 (1,80 GHz), 3 GB RAM-u i podwójny aparat fotograficzny. Na pokładzie nie zabrakło modułu NFC, Bluetooth 5.0 i czytnika linii papilarnych. Cechą charakterystyczną tego średniopółkowca – którego debiut na rynku miał miejsce na początku października – jest czysty Android One.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o