Honor 8 – 5 najlepszych ofert komórkowych

1

Honor 8 to model flagowy chińskiego producenta na 2016 rok. Nie licząc kilku szczegółów, pod względem technicznym niewiele różni się od swojego bliskiego kuzyna – Huawei P9. Nie ma się co dziwić, gdyż Honor jest submarką Huawei. Co prawda flagowiec doczekał się już następcy w postaci Honora 9, to jednak poprzednia generacja wciąż będzie atrakcyjna dla większości z nas. Sprawdziliśmy dokładnie, który operator na polskim rynku GSM jest w stanie zaproponować najlepszą ofertę z tym smartfonem.

Honor 8 na abonament

Honor 8 posiada ośmiordzeniowy procesor HiSilicon Kirin 950, taktowany zegarem 2,30 GHz. Występuje w 2 wariantach pamięciowych: 3 lub 4 GB RAM i 32 lub 64 GB pamięci użytkowej. Podobnie, jak Huawei P9 (mający nieco bardziej wydajny czip Kirin 955), wyposażony został w podwójny aparat fotograficzny, lecz nie jest on brandowany przez Leicę.

Sprawdź wszystkie oferty na abonament z Honor 8

Ekran IPS TFT Honora 8 wyświetla 16 milionów kolorów w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Jego wielkość wynosi 5,2 cala. Smartfona wyposażono w baterię o pojemności 3000 mAh i funkcję szybkiego ładowania. W swojej kategorii cenowej Honor 8 jest jednym z najlepszych wyborów.

Poniżej znajdziecie 5 najlepszych ofert z Honor 8 z cenami aktualnymi na 22.08.2017.

1

T-Mobile 1 Bez Limitu

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
80,00
porównaj

Jedna z najlepszych ofert abonamentu T-Mobile. Zapewnia nielimitowane usługi w kraju, a także w ramach roamingu UE, a nasz Honor 8 kosztuje stosunkowo niewiele w jednorazowej opłacie startowej – 639 zł. Jeżeli będziemy chcieli przenieść numer do T-Mobile, to czeka na nas upust w wysokości 10 zł miesięcznie.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2559 lub – w przypadku przenoszenia numeru – 2319 zł.

Naszym zdaniem: przysłowiowy złoty środek wśród ofert z Honorem 8. Abonament miesięczny nie jest co prawda najniższy, ale w skali 2 lat i tak wychodzi bardzo korzystnie.

2

T2

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
69,95
porównaj

Kolejna propozycja T-Mobile, tym razem tańsza o nieco ponad 10 zł miesięcznie (o ile nie zdecydujemy się na zachowanie dotychczasowego numeru). W zamian otrzymamy tylko 5 GB standardowego pakietu internetowego (na szczęście z wieloma nielimitowanymi aplikacjami, jak np. Facebook czy Messenger), a koszt Honora 8 to 879 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2557,80 zł.

Naszym zdaniem: oferta droższa od poprzedniej o… 1,20 zł na przestrzeni całych 24 miesięcy! Jest bardzo dobra, ale lepiej wybrać abonament T1 Bez Limitu.

3

Red Bull Mobile Energy

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
5 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,00
porównaj

Abonament od Red Bull Mobile jest bardzo tani – kosztuje raptem 49 zł miesięcznie. Ale coś za coś – opłata startowa za urządzenie to aż 1476 zł, także oferta jest nieco uboższa od poprzednich (np. 5 GB bez pakietu darmowych aplikacji internetowych). Niemniej jednak jest to wciąż niezła oferta.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2652 zł.

Naszym zdaniem: warto brać pod uwagę RBM Energy 49 wtedy, gdy zależy nam na niskich kosztach miesięcznych, a jednorazowy (i spory) wydatek na telefon jesteśmy w stanie zaakceptować.

4

JA + Abonament

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,99
porównaj

Plus zaskakuje najniższą ceną Honora 8 – w tej konfiguracji abonamentu jest to zaledwie 149 zł. Nie zapominajmy jednak, że zielony operator liczy ratę za sprzęt osobno, poza abonamentem. W tym przypadku jest to aż 69 zł, a więc wysokość miesięcznych rachunków dobija do niemal 119 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 3004,76 zł (w przypadku rozbicia ceny urządzenia na 24 raty).

Naszym zdaniem: oferta może być atrakcyjna dla tych, którzy (w przeciwieństwie do RBM) chcą kupić telefon w jak najniższej cenie, nie przejmując się wysokością opłat w skali miesiąca czy całej umowy. A ta jest zdecydowanie najwyższa spośród ofert w naszym zestawieniu.

5

T1

24mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
0
INTERNET
2 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
49,95
porównaj

Kolejna propozycja może być dla niektórych dość szokująca – Supernet T1, którego koszt niemal dorównuje ofertom Red Bull Mobile i Plusa (nie licząc rat). Tym razem nie otrzymamy jednak nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów jak u konkurencji, lecz najtańszą ofertę w skali 2 lat. Opłata startowa za naszego smartfona wynosi w takiej konfiguracji 1149 zł.

W skali trwania umowy (24 miesiące) zapłacimy łącznie 2347,80 zł.

Naszym zdaniem: oferta dobra dla mało wymagających, którzy bardziej cenią sobie oszczędność niż nielimitowane usługi. Sprawdzi się z pewnością u tych użytkowników, którzy bardzo rzadko wysyłają SMS-y. Niestety na początek trzeba przygotować się na wysoką cenę zakupu Honora 8.

avatar
  • Krzysztof Walik

    Interesujące oferty różowych, telefon chyba warty zainteresowania

Wybrane oferty: